Minus 20 kg za dva měsíce

Začátek příběhu jako mnoho. Ve věku 39 let a 10 měsíců, s nadváhou 93 kg s růstem 165 cm, stejně jako počáteční fáze hypertenze (pilulka z tlaku jednou nebo dvakrát denně pro dobré zdraví je posvátná) začala uvažovat o přístupu nebezpečného věku a mystických osobností.

Rozhodlo se začít nový život, je čas jednat. V jednom okamžiku vymítaly všechny produkty spojené se sacharidy, tuky a bílkovinami. Začal jíst melouny, melouny, rajčata a okurky. Vyndal staré tenisky, kalhoty a tričko – šel do parku a běžel.

Začal jsem s 2,5 km – oh, je hrozné, jak běžet a co se stalo ráno. Ale po několika týdnech nebo pěti třídách jsem běžel už 4-5 km a o měsíc později se stala normou vzdálenost 30 km týdně v 3-4 běhu (rekord byl 70 km za týden pro 6 tříd). Na úkor hmotnosti jsem začal velmi rychle odcházet, nejprve 3-4 kg týdně, pak 2-3.

Nakonec po 2 měsících byla hmotnost 73 kg (minus 20 kg od původního). Musel jsem úplně změnit šatník. Přátelé se zajímali o zdraví a příčinu dramatické ztráty hmotnosti. Tlak se vrátil do normálu.

Ale bez běhu se stalo velmi těžké, neběžíte po dobu 3-4 dnů a začíná se podrážděností a nervozitou. Zvykl jsem.
Je všechno, ale velmi pečlivě a velmi mírně. Hmotnost vypadala, že stojí na jedné stopě. Držte 73-74 kg.
Tip jedna: Chcete se změnit? Změna.

Loading...