Po mnoho měsíců jsem neustále přemýšlel: “Jak bych schudla? Co se dá dělat bez exotických diet, které se velmi bojí “.

Přítel doporučil lék Kolo-Vada, který se prodává v korálovém klubu. Přišla, podívala se – zdánlivě nic neobvyklého – na prášek a pilulkách.

Prodáváme oficiálně. Rozhodla jsem se koupit.

Drug Colo Vada Plus

Doma, po přečtení pokynů podrobněji, jsem zjistil, že při užívání drogy bych musel vážně posoudit stravu..

V prvních třech dnech jedli jen pár jídel. Žádné vepřové maso. Museli jsme odmítnout pozvání kebabů.

Také jedla saláty vařené s vlastními rukama, ale namísto majonézy jsme museli naplnit rostlinný olej.

Povzbuzená pohanková kaše, bramborová kaše. Mouka, sladká, musela být vyloučena. Odstraněno úplně cukr, minimalizovaná sůl.

Šťáva z balíčků neměla pít, takže jsem udělal mrkev na odšťavňovači.

A co nejvíce vody. Je to voda, protože čaj nemohl být připisován vodě. Podle pokynů bylo nutné vypít 1,5 litru vody a více. Zdá se, že všechny moje toxiny se posunuly dopředu, protože jsem měl za první dva dny špatnou bolest hlavy. Ale divná věc – jakmile jsem zvýšil množství vody ve stravě, hlava mě okamžitě prošla.

Ve druhé fázi se to stalo ještě obtížnějším. Z jídla je dovoleno nechat pouze vodu a neslazený kompot. Ale vždy se vařil osobně ze sušeného ovoce a nebyl připraven z obchodu.

Psychologicky jsem chtěl jíst, ačkoli jsem neměl zvláštní pocit hladu, protože jsem pil zvláštní prášky a kapsle z Colo-Vady plus 3 litry vody a kompoty.

Častý stav se normalizoval, pankreas přestal kňourat, kůže na obličeji se začala očisťovat. V těle se objevil úžasný pocit lehkosti. Zvýšila váhu. Tato fáze trvala 4 dny..

Třetí fáze vůbec není strach. Postupné zavádění do poměru běžných potravin se současným příjmem zbývajících kapslí a tablet bylo povoleno. Ale z nějakého důvodu jsem se nechtěl vrátit ke starému menu.

Nejen snížením chuti k jídlu, ale také chutě zcela změn. Kde, dříve od McDonald’s, vůně vypadala chutně, začaly způsobovat opravdovou nevolnost. Způsobil nepřátelství nejen chuť Cola, ale i její vzhled.

Přestal jíst:

  • klobása;
  • pít konzervované džusy;
  • koupit dorty;
  • zmrazené večeře;
  • nešel bílé chleby;

To vše a fyzicky a vizuálně přestalo brát tělo. Jen přijde a pociťuje nepříjemnost.

Ale s potěšením jsem začala jíst zeleninu. Obchod začal přijímat a vařit maso a ryby. Rodina ochutnávala chuť “živých” produktů.

Co se týče konkrétních úspěchů po Kolo-Vadě – ztratil jsem 7 kg, v pase a bocích to bylo 4 cm, bolest v kolene prošla. Teď běžím do 4. patra bez dechu. Zvedl jsem se z klínu na patě o 11 cm. Po 12 hodinách práce jsem jel domů v veselém kroku. Změnila si vlasy a nyní aktualizuje šatník!

Manžel mumlal, ale na mě se podívá s dlouhým zapomenutým obdivným pohledem..

Colo-Vada mi pomohla pochopit, kolik v životě závisí na správné výživě a vodním režimu. Teď se nevrátím ke starým zvykům.