Nedávno se domácí pizza stala stále oblíbenější, protože s ohledem na velmi nákladné a komplikované vaření je toto italské jídlo proslulé svou neuvěřitelně bohatou chutí a je nepravděpodobné, že nikoho nechá lhostejné.

Níže uvádíme nejoblíbenější domácí pečené recepty s masovou náplní, jejichž příprava netrvá dlouho a konečný výsledek s tím správným přístupem vás příjemně překvapí!

Vaření pizzy se slaninou, rajčaty a sýrem
Recepty сочной пиццы с беконом и другими начинками
Složení Počet
voda (teplé vařené) 300 ml
olej (olivový) 60 ml
mouka (pšenice) 500 g
sůl (potraviny) 0,5 lžíce
kvasnice (suché) 5 g
tvrdý sýr 230 g
dressingová omáčka 200 ml
rajčata (třešně nebo obyčejná) 280 g
slanina (surová) 120g
Doba vaření: 20 minut Kalorie na 100 gramů: 225 Kcal

Tento recept osloví jakoukoli hostesku, která dává přednost italské kuchyni, stejně jako zdobí vaši večeři..

Podrobný postup vaření:

 1. Před přímým hnětením těsta měříme šálek s 300 ml dříve připravené teplé vody a přidáme 40-50 ml olivového oleje (zbývající olej se bude potřebovat k dalšímu vaření).
 2. V širokém kontejneru proséváme 500 g mouky a poté do nich přidáme kvasnice a sůl v poměru, který je uveden v přísadách. Po důkladném promíchání vytvořte malou díru přidáním získané směsi dříve (viz bod 1). mouka и оливковое масло
 3. Dobře míchat výslednou hmotu, hněte se do měkkého elastického stavu, pokrýt hustou fólií nebo víkem a nechat nádobu s těsto na teplém místě po dobu jedné hodiny. hnětení теста для пиццы
 4. Po jedné hodině (nebo tak) se těsto výrazně zvedne, protože se zvětšilo téměř dvojnásobně – nemějte obavy, je to naprosto normální. Těsto by mělo být hnětené a teprve pak můžete začít tvarovat budoucí tvar vaší pizzy. připraven тесто
 5. Rozdělit stávající těsto na dvě části (každý z nich bude brzy mít 30-40 cm v průměru), rolíte jednu část do kulatého dortu (pozorujte tloušťku, nesmí přesahovat 1 cm, ale na okrajích pizzy můžete vytvořit malé těsnění) a namažte povrch výsledného koláče olivovým olejem. Zbytek už není zapotřebí, takže ho můžete zmrazit v chladničce nebo okamžitě začít připravovat druhou pizzu – je to na vás.. vykrojené тесто
 6. Na povrch těsta naneste předpečenou omáčku, ale nezapomeňte, že vrstva by neměla být příliš tlustá. Posypte pizzu se sýrem nastrceným na středním strništi. Můžete si vybrat sýr podle vaší chuti, pokud je pevný a příjemný na chuť..
 7. sýr для посыпания пиццы
 8. Po sýru položte plátky rajčat (nebo čerešňové polévky) a malé kousky syrové uzené slaniny na povrch brousky.. sklizeň
 9. Ujistěte se, že vzhled budoucího pokrmu vyhovuje všem, zašlete výsledný produkt do trouby a pečte deset minut při 220 stupních.
 10. Po přidělené době vyjměte pizzu z trouby a ujistěte se, že je připravená.
 11. Výsledný produkt nakrájejte na trojúhelníky. Vaše pizza se slaninou, rajčaty a sýrem je připravena!

Fraktální pizza s houbami

Recept na tuto pizzu se vyznačuje velkým bohatstvím chuti a nevyslovitelnou sýtostí a díky svému jasnému vzhledu a chutným formám přináší vzpomínky na léto a proto bude v zimním období sloužit jako nádherný zážitek..

Požadované přísady:

 • pizza base (těsto) – 1 vrstva (pokud je těsto vyrobeno doma, pak 400 g pšeničné mouky);
 • houby (zmrazené, doporučené různé směsi) – 350 g;
 • slanina (syrové uzené) – 100 g;
 • tvrdý sýr – 100 g;
 • zakysaná smetana – 3-4 polévkových lžiček. l;
 • sůl, před sladkou (paprikou) – dle vašeho uvážení.

Doba vaření: 15 minut.

Kalorie na 100 gramů: 230 kcal.

pizza с грибами

Podrobný postup vaření:

 1. Než vyzdobíte základnu pro budoucí pizzu, smažte nakrájenou slaninu (v malých kouscích nebo slámy) v pánvi po dobu pěti minut. Přidejte směs zmrazených hub, sůl a pepř podle chuti. Tato směs by měla být vařena na nízkém nebo středním ohni, dokud nebudou houby úplně za sebou a voda se odpaří..
 2. Použijte ruce nebo kuchyňský válec, vytvořte těsto pro budoucí pizzu, ale nezapomeňte, že jeho tloušťka by neměla překročit jeden centimetr (za okraje je povoleno zhuštění). Připravené těsto umístěte na pekáč, předem pokrytý speciálním pergamenovým papírem.
 3. Krupici rozemleteme na povrch těsta v malé, ale patrné vrstvě, pak přidejte smažené houby a slaninu..
 4. Posypeme parmezánem nebo jakýmkoli jiným tvrdým, lahodným sýrem strouhaným na středním strouhaní.
 5. Pečte pizzu v troubě po dobu 10-20 minut (pravidelně kontrolujte její stav) při 220 stupních.

Recepty pro ty, kteří milují zeleninu

Kombinace masných výrobků a zeleniny vždy vytvářela skutečný pocit, protože pouze v tomto poměru lze dosáhnout maximální barvy chuti. Následující recept osloví ty, kteří upřednostňují odrůdu v ​​chuti italské kuchyně.

pečení с беконом и овощами

Požadované přísady:

 • pizza základna (těsto) – 100 g;
 • omáčka (rajčata nebo připravená samostatně) – 40 g;
 • cuketa (nebo jiné dýně) – 30 g;
 • pepř (bulharská, červená a žlutá, sladká na chuť) – 15 g;
 • slanina (uzená) – 30 g;
 • sýr (tvrdý, s výhodou parmezán) – 20 g.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií na 100 gramů: 190 kcal.

Podrobný postup vaření:

 1. Prvním krokem je připravit dekorace pro budoucí pizzu. Plátky pepře, uzené slaniny, cukety nebo jiných dýňových plodů nakrájíme na tenké proužky.
 2. Těsto vyvine, aby se vytvořila tenká, ale silná vrstva (tloušťka nejvýše 1 cm) a umístěte na plech na pečení pokrytý speciálním pergamenovým papírem.
 3. Na povrchu těsta rozstříkejte rajčata, vlastní nebo jakoukoli jinou omáčku na pizzu a poté přidejte pepř, slaninu a cukety rovnoměrně na plátky.
 4. Posypeme strouhaným sýrem na středním strouhaní. Parmezán je vítán, ale můžete si vybrat jakoukoli jinou odrůdu.
 5. Pizza, která má zeleninu v jejím složení, musí být pečena v multi-pekárně po dobu 10-20 minut výběrem režimu Pizza (RAMB-16).

Výživné pečivo s kuřecím masem

Kombinace dvou různých šťavnatých masných výrobků je jedním z nejvíce barevných, pokud jde o chuť, zejména pokud jde o vaření pizzy. Následující domácí recept na pizzu rozhodně nenechá nikoho lhostejný, protože shromáždil všechny domácnosti kolem jídelního stolu.

pečení с курицей

Požadované přísady:

 • mouka (pšenice) – 2 sklenice;
 • vejce – 2 ks. ;
 • rajčatové pyré (nebo jakoukoli jinou omáčku pro oblékání) – 3-5 lžící. l;
 • bazalkou nebo jiným kořením – podle uvážení;
 • sůl – dle uvážení;
 • Tomato – 1 ks. (pokud je třešeň, pak několik kusů);
 • kuřecí filet – 300 g;
 • olivový olej – dle uvážení;
 • mléko – 1 šálek;
 • slanina – 150 g;
 • tvrdý sýr (vítáme parmezán) – 50 g;
 • sýr mozzarella – 120 g.

Doba vaření: 25 minut.

Kalorie na 100 gramů: 245 kcal.

Podrobný postup vaření:

 1. V takovém případě je základna pro pizzu vařena sama, tak rozlomte dvě vejce a nalijte je do malého kontejneru a přidejte sklenici teplého mléka. Chyťte směs s vidličkou nebo speciální kuchyňskou šlehačkou..
 2. Pšeničnou mouku vytřepeme do samostatné široké misky a rovnoměrně nasypeme směs vajec a mléka. Z výsledné hmoty hněteme těsto nejméně patnáct minut.
 3. Poté, co je těsto hněteno, přitiskněte ho do těsného kusu, kryt nádobu zakryjte filtrem a nechte na teplém místě, aby se infilovalo (těsto).
 4. Proveďte přípravu náplně: nakrájejte kuřecí filé na malé kompaktní kusy a opeřte je dobře v olivovém oleji.
 5. Nakrájená uzená slanina na malé kostičky.
 6. Po půl hodině – hodinu přesuňte skutečné těsto na plech připravený a připravený s pergamenovým papírem. Ujistěte se, že se těsto nerozbije nikde, je to správný tvar a dobrá konzistence..
 7. Na povrchu těsta aplikujte vaši vybranou omáčku nebo rajčatové pyré a pak položte slaninu a kuře.
 8. Zvláštní pozornost by měla být věnována přípravě rajčat: můžete je nakrájet, jak chcete, ale v přiměřeném poměru. Umístěte rajčata na kuře a slaninu, přidáme bazalku nebo jiné koření na ochutnávku..
 9. Mozzarellu nakrájejte na tenké plátky a na tvrdém sýru na středním strništi. Nejprve musíte posypat povrch pizzy mozzarellou, pak – s jiným druhem sýra.
 10. Pečená pizza v troubě po dobu dvaceti minut při 220 stupních.

pizza из кабачков

Diety jako nízkotučná pizza s cukrem.

Zkuste vařit čtyři sýrové pizzy s tímto receptorem..

Pizza v pánvi se může vařit jen za pět minut. Zde si můžete prohlédnout recept..

Užitečné tipy

 1. Pokud se v kuchyni nechcete příliš obtěžovat, vždy pečte troubu 10-15 minut před vypalováním. Zajímavá skutečnost, že špatně zahřátá trouba nejen pečou pizzu déle, ale také matnou svou přirozenou chutí..
 2. Fanoušci domácí pizzy v kuchyni musí být příchytky. Kompetentní a bezpečný přístup k procesu – klíč k úspěchu!
 3. Vždy hotový výrobek položte na pohodlný povrch bez drsnosti a dalších nepravidelností – abyste mohli pizzu nakrájet co nejlépe. Je vhodnější položit výrobek na dřevěnou desku nebo na čistý ručník..
 4. Jak přesně určit, je vaše pizza připravená nebo ne? Dávejte pozor na sýr – měl by se rovnoměrně roztavit po povrchu pizzy a získat charakteristickou pozlacenou barvu. Zahuštění kolem obvodu by mělo mít rudý odstín a spodní část pizzy by měla mít příjemnou hnědavou kůrku.
 5. Chcete-li, aby pizza měla příjemnou vůni a bohatou čerstvou chuť, použijte velké množství různých bylin, koření a koření: bazalky, sezamu, česneku a česneku, zeleniny atd..
 6. Osušte základnu, plně připravenou na pečení, s malou vrstvou olivového oleje, aby se zlepšila chuť a vůně produktu..
 7. Některé rostlinné produkty, které jsou často složeny z pizzy (cuketa, brokolice, mrkev apod.), Vyžadují předběžné zpracování, neboť je pravděpodobné, že se tyto produkty v peci vůbec nepeknou a zůstávají surové..

Video detailně vysvětluje, jak vařit pizza se slaninou: