Cake “Milk Girl” je jemná, vzdušná sladkost původně z Německa. Má druhé jméno “Dort pro milovníky”. Díky krémové chuti a nejjemnějším kolákům se to prostě roztaje v ústech. Receptura je velmi jednoduchá, takže je snadné pečeme doma..

Cake “Milk Girl” se zmrzlinou
Recepty торта «Молочная девочка» с пломбирным кремом и под мастику
Složení Počet
Mouka 500 gramů
Kuřecí vejce 5 kusů
Kondenzované mléko 1 banka
Krém 33% 2 sklenice
Prášek do pečiva 1 sáček
Vanilka 1 sáček
Icing cukr 200 gramů
Doba vaření: 600 minut Kalorie na 100 gramů: 304 Kcal
Mnoho slavných cukrářů používá své vlastní patentované recepty na dortové krémy: s kondenzovaným mlékem, s krémem brulee a zakysanou smetanou. V klasické interpretaci je však vyrobena na základě zmrzliny.

Nalejte kondenzované mléko do hluboké misky, rozlomte vejce a promícháme. Do této směsi nalijte do malých porcí prosetou mouku s práškem do pečiva..

kondenzované mléko взбейте с яйцами

Cesto se nezmizí – tak by to mělo být.

těsto получится жидким

Předehřejte troubu na teplotu 190 ° C. Vezmeme pergamenový papír pro pečení, nakreslíme požadovaný průměr koláče tužkou. Uprostřed lžíce nalijte těsto a jemně na papíře.

rozložit тесто на бумагу

Zasíláme do trouby po dobu 10 – 15 minut (připravenost je určena zlatou barvou dortu). Vyjmeme dort a okamžitě, když je horké, odpojte od pergamenu. Pokud se ochladí, bude to velmi obtížné. Stejně tak pečeme všechny koláče..

vrstva koláče готов

Zatímco se ochlazují, udělejte krém. Vezměte krém z chladničky. Obsah tuku musí být alespoň 33%, jinak by bylo téměř nemožné je bičovat. Kombinujte je s práškovým cukrem, vanilkou a bičem s mixérem nebo směšovačem ve vzduchové pěně.

krém взбейте

Zbytečně, bez lítosti, znovu mísíme koláče se zmrzlinou a necháme namočit 6-7 hodin.

dort смажьте кремом

Recept na dort “Milk Girl” pod masticí se zakysanou smetanou

Cake “Milk Girl” – skvělá volba pro dětskou dovolenou. Vzhledem k tomu, že udržuje svůj tvar dobře, je snadné zdobit jeho oblíbené postavy z masticu, což je důležité pro malé sladké zuby..

Součásti:

 • Mouka – 500 gramů;
 • Kuřecí vejce – 5 kusů;
 • Vanilin – 1 sáček;
 • Marshmallow Candy – 1 balení (400 gramů);
 • Cukrový prášek – 1 kg;
 • Smetana – 500 mililitrů;
 • Prášek na pečení – 1 balení;
 • Kukuřičný škrob – 100 gramů;
 • Čokoládová tyčinka – 1 kus;
 • Máslo – 200 gramů;
 • Kondenzované mléko – 1 banka.

V hluboké misce položte sladkosti Marshmellou, vložte do mikrovlnné trouby jednu minutu, aby se roztavily. Získejte hladkou homogenní hmotu.
dort молочная девочка
V tom začneme přidávat práškový cukr v malých porcích a hněteme s lžící. Jakmile se hmota začne odlupovat od stěn misky, přesuneme ji na rovnou plochu, pruneus škrob.

Pokračujeme v hnětení a přidáváme prášek a škrob. Tmel by se měl dostat z plastu a měkké, nelepit se na povrch. Sbalíme ho do plastového sáčku a posíláme ho do ledničky.

V oddělené nádobě kombinujte kondenzované mléko a vejce, promíchejte a postupně nasypete prosévanou mouku práškem do pečiva. Ukáže se konzistence tekutého těsta.

Vezmeme pergamenový papír, položíme tři nebo čtyři lžíce těsta do středu, postavíme jej do kruhu s požadovaným průměrem a umístíme ho do pece po dobu 10 – 15 minut při teplotě 190 ° C. Tak pečeme všechny koláče..

Studená zakysaná smetana s 300 g práškového cukru a vanilky. Krém by měl být hustý a vzdušný.

Vložte máslo do misky a čokoládovou tyčinku, rozdělenou na kusy, vložte do vodní lázně. Jakmile se hmota stala homogenní, vyjměte z tepla a nechte vychladnout..

My tuku koláče se zakysanou smetanou. Hora a boky jsou pokryty ochlazenými ganachemi. Koláč vložte do mrazničky po dobu 30 minut.

Vyndáme mastičku z chladničky, necháme ji lehnout, až se zahřeje a stane se plastovou. Posypte stůl práškem a rozjeďte ho pomocí válcovacího kolíku..

Švy by neměly být příliš tenké, tloušťky 5-6 milimetrů. Vyjmeme chlazený dort a rukama ponořenou do teplé vody, vyrovnejme jeho povrch, vyhlazujeme všechny drsnosti.

Natíříme tmel na válečku a lehce jej pokryjeme dortem, okamžitě vyhlaďte a odstraňte nepravidelnosti a záhyby. Vložte dort do lednice. Ze zbývajícího tmelu můžete vytvořit znaky a dát je na vrchol dortu.

chak-chak6Sladkost, která nám přišla z Asie, je chak-čakový dortový recept s fotografiemi a doporučeními, jak se dařit.

Delicious raffaello dort s mascarpone recept, číst, jak vařit, ochutnat a vychutnat tento nadpřirozený vkus!

Dort “Ryzhik”, známý z dětského receptu s podrobnými fotografiemi a několika variantami vaření naleznete zde.

Doporučení zkušených kuchařů

 • Doporučuje se užívat pouze čerstvý krém pro krémovou krém, jinak nebudou bít..
 • Vezměte si domácí kysanou smetanu – je silnější a obsah tuku je vyšší, tím bude krém tlustý a jemný.
 • Pokud se při masticích začne rozpadat, přidá se 1 polévková lžíce přírodního medu nebo rostlinného oleje.
 • Pro přípravu barevného tmelu použijte potravinářské barviva, dejte je den před použitím, aby byly spotřebovány v chladničce.

Děkujeme vám za vaši pozornost a dobrou chuť k vám, vašim milovaným a všem, kteří si zaslouží vyzkoušet dort vaříte.!