Palačinkový dort – jídlo pro líné hostesky. Každá žena ví, jak pečeme palačinky, je to jednoduché, jednoduché, rychlé a jednoduché..

Palačinky mohou být vyrobeny s masem, játry, s čímkoli, ale pokud chcete jíst své miláče, palačinkový dort se zakysanou smetanou bude skvělou volbou.
Snadný recept na ošetření se zakysanou smetanou
Palačinka торт со сметанным кремом: готовим незатейливо, но искусно!
Složení Počet
Pšeničná mouka 600 gramů
Kuřecí vejce 6 kusů
Cukr 300 gramů
Voda 1 šálek
Sůl 5 gramů
Smetana 250 gramů
Olivový olej 6 polévkových lžic
Vanilka 1 sáček
Mléko 1 litr
Doba vaření: 200 minut Kalorie na 100 gramů: 190 Kcal

Vložte konvici do ohně – potřebujeme vařící vodu. Mezitím protlačte sítem a obohacujte ho kyslíkem.

To je nezbytné pro to, aby byly palacinky vzdušnější. Přeneste vajíčka do misky kuchyňského robotu, vylijte 500 mililitrů mléka, přidejte 1 polévkovou lžíci cukru a promíchejte obsah při nízké rychlosti.

hněte тесто

V procesu postupně naléváme mouku na jednu lžičku. Nalijte zbývající mléko a pokračujte v porážce..

přidat муку

Poté, co připojíte téměř všechny ingredience na palačinky, přidejte 1 šálek vařicí vody a nalejte olivový olej. Výsledná konzistence těsta by měla být jako palacinky.

přidat подсолнечное масло

Smažte palačinky v předehřáté pánvi. Není třeba ho mazat olejem ani sádlem, bude to nadbytečné.

fry блины

Pro krém je nejlepší vzít domácí kysanou smetanu – je poměrně mastná a hustá. Můžete jej předem umístit pod lisem, abyste odstranili přebytečnou vlhkost, a potom se krém stává hustší a nerozšíří se..

šlehání крем

Položte studenou kyselou smetanou do mixéru, nasypte cukr, vanilín a krém s bičem rychlostí. Můžete okamžitě začít rozmazlovat palačinky, ale je žádoucí, aby šlehaná masa stál na chladném místě asi hodinu.

zakysaná smetana крем

Složili jsme jednu hotovou palačinku na talíř a hustě, nešetrně, šlehačkou. Nechte připravený dort stát po dobu 2 hodin pro konečné namočení. Palačinkový dort se zakysanou smetanou je měkký, vzdušný a velmi chutný.

Palačinkový dort s kondenzovaným mlékem a smetanou ze smetany

Součásti:

 1. Pšeničná mouka – 400 gramů;
 2. Smetana – 300 gramů;
 3. Kuřecí vejce – 5 kusů;
 4. Sůl – 5 gramů;
 5. Cukr – 25 gramů;
 6. Rostlinný olej – 5 polévkových lžic;
 7. Mléko – 750 mililitrů;
 8. Vařené kondenzované mléko – 1 plechovka.

Pro těsto s palačinkami je třeba vzít pán s hlubokým dnem, jet do studených vajec, přidat cukr a jemně míchat ruční míchačkou nebo míchačkou. Poté nalijte zahřáté mléko, aniž byste se zastavili.

dort украшенный пастилой

Poté předem promíchejte mouku a nalijte ji částečně do směsi mléka a vajec. Na samém konci přidáme sůl a rostlinný olej.

Pro krém bude zapotřebí zakysaná smetana s obsahem tuku nejméně 25 procent, protože by měla být tlustá. Smíchejte kondenzované mléko se zakysanou smetanou v hluboké misce, důkladně promíchejte, dokud se nehladí a nevloží se do ledničky..

Rozemletejte hotové lívance s výsledným krémem a nechte je ponořit několik hodin. Připravený palačinkový koláč se smetanou ze zakysané smetany a kondenzovaného mléka lze podávat u stolu.

Čokoládový palačinkový dort se zakysanou smetanou

Součásti:

 1. Cukr – 300 gramů;
 2. Mouka – 0,5 kilogramu;
 3. Kuřecí vejce – 6 kusů;
 4. Mléko – 1 litr;
 5. Olivový olej – 4 polévkové lžíce;
 6. Vanilin – 1 sáček;
 7. Kakao – 3,5 lžíce;
 8. Smetana – 2 sklenice;
 9. Vlašské ořechy – 200 gramů.

Vezměte velkou misku, vloňte do ní vajíčka, přidejte 30 gramů cukru a důkladně protřepte, až se úplně rozpustí. Poté začněte nalévat mouku střídající se s mlékem: tři lžíce mouky – půl šálku mléka.

Ukončete na konci hnětení mléka. Nalijte olivový olej do směsi a přidejte kakao (stačí opatrně, jinak tam budou kusy), znovu promíchejte vše dobře. Začněte smažit palačinky.

Smetana: kombinace cukru, vanilky a kysané smetany, bičování vysokou rychlostí po dobu 7 – 11 minut. Měli byste dostat hustou načechranou hmotu, ve které je lžíce. Odstraníme hotový krém v chladu.

Namočte ochlazené palačinky připravenou kyselou smetanou a nalijte každou vrstvu vlašských ořechů. Dáváme dortu naplnit a vychutnat si jídlo.

sloenoe-testo8
Víte, jak správně vařit pečivo v domácnosti správně? Je snadné a jednoduché vařit horké sendviče v pánvi, nejlepší nápady na plnění zde. vy-pechka / appetitnye-sladkie-ponchiki-iz-tvoroga-s-foto-po-shagam.html

Užitečná doporučení

Pro přípravu palačkového koláče se zakysanou smetanou je nejlépe použít mouku nejvyšší kvality, pak jsou palačinky měkké a měkké.

Pokud je to možné, vezměte si i vejce domů. Barva žloutku, které mají více syté, dá palačinkům pěknou nažloutlou barvu.

Pan by měl být opatřen nelepivým povrchem a silným dnem. Není žádoucí používat pánev z tenkého kovu, palacinky se budou držet.

Smažte palačinky na příliš vysokém oheň – nebude tam otevřený vzor, ​​budou spálit. Pokud do těsta přidáváte máslo, nemusíte při pečení smažit pánvi se sádlem, aby nedošlo k cizím zápachu.

Je-li to požadováno, na konci vaření placeného koláče nalijte námrazu. To přinese chuť pokrmu..

Dobrým přírůstkem bude ovoce: ananas, jablka, kiwi, pro odrůdu a sušení.