Pro lidi, kteří se drží správné výživy, a právě pro ty, kteří milují něco lahodného, ​​vynikající občerstvení na snídani, plné občerstvení nebo dezert může být kiwi smoothie..

smoothie из киви

Tento nápoj je jedinečnou kombinací chutných a zdravých, a v procesu jeho přípravy můžete uvolnit svou fantazii a přidat další ovoce, bobule a dokonce i ořechy, abyste vytvořili jedinečnou chuť..

Co je na tom užitečné kiwi a zelený nápoj

Stojí za to říct trochu o výhodných vlastnostech hlavní složky a jejích účincích na tělo..

Kiwi je tak bohatý na vitamíny a živiny, které se v mnoha ohledech stalo mistrem mezi ostatními druhy ovoce a bobulí. Další z jeho příjemných vlastností je nízkokalorická..

Ti, kteří sledují tento obrázek, mohou bezpečně jíst a získat mnoho vitamínů, aniž by se obávali, že budou přehánět kaloriemi. To je důvod, proč tato verze dezertu je skvělá pro ty, kteří chtějí zhubnout a přísně dodržují dietu..

Vitamíny a živiny, které jsou součástí ovoce:

 • vitamín C – je to víc než jen citrus;
 • vitamíny B2, B3, B9 a B6;
 • kyselina nikotinová (vitamín PP), stejně jako vitamíny A, D, E;
 • draslíku, vápníku, hořčíku, sodíku a železa.

Toto ovoce napomáhá posílení imunitního systému a pomáhá aktivovat další ochranné funkce. Látky obsažené v ovoci posilují srdce a dýchací soustavy, podporují dobré trávení, snižují riziko rakoviny.

Denní mírná konzumace tohoto zeleného ovoce pomůže eliminovat toxiny, nadměrný cholesterol a sodík (zvláště důležité pro ty, kteří milují slané potraviny), posílit krevní cévy a malé kapiláry, zabránit rozvoji hypertenze.

Vzhledem k příznivým vlastnostem kiwiho ovoce je z něho udělaná hladká mléka nejen chutná delikatesa, ale také extrémně zdravý nápoj, který se denně konzumuje..

Kiwi Smoothie recepty

Učinit hladké těsto můžete změnit na skutečný tvůrčí proces a můžete experimentovat nejen s použitím hlavní složky, ale také mnoha jinými druhy ovoce a bobulí. Pomůže to nápoj nejen chutnějším, ale i zdravějším. To je důvod, proč existuje mnoho různých receptů pro každý vkus a barvu..

Lehká zmrzlina s kefírem a kiwi pro hubnutí
Smoothies из киви – кладезь витаминов и вкусное лакомство
Složení Počet
Kiwi 1 ks.
Kefír 200 ml
Lemon 1 řez nebo kruh (bez kůry)
Mincovna několik listů
Doba vaření: 10 minut Kalorie na 100 gramů: 55 Kcal

Mléko je nejčastěji používáno jako základ pro hladké, ale tento produkt se nekombinuje dobře s kiwi. Chuť bude trpká a nebudete mít z takového pití potěšení..

Mléko lze nahradit kefír. To je skvělá volba pro ztrátu hmotnosti a ti, kteří rádi předjíždí šálek kefír před spaním. Tento nápoj je také vhodný k snídani..

Ovoce se odlupuje a nakrájí se na velké plátky. Vložte do mixéru, nalijte kefír, přidejte citron a mátou. Beat do hladké.

S pomocí kiwi můžete diamantovat každodenní použití kefír, pokud jste již trochu nudné chuť. Pomůže také doplnit fermentovaný mléčný výrobek o vitamíny a další dobroty..

Zdravé jablko a angrešt

Jedná se o další užitečný a nízkokalorický nápoj. Je ideální pro ztrátu hmotnosti na snídani nebo chutné občerstvení..

Požadované přísady:

 1. Malé zralé jablko – 1 ks;
 2. Kiwi – 2 ks;
 3. Jablečný džus – 50 ml;
 4. Citronová šťáva – 2 polévkové lžíce. lžíce;
 5. Cukr a med – podle chuti.

Můžete si připravit nápoj na 10-15 minut.

100 g obsahuje asi 76 kcal.

Oloupejte chlupatou kůži a nakrájejte ji na velké kousky. Odstraňte jádro z jablka a protřete ho na velkém strouhaní – tímto způsobem vám usnadní mixér a ušetří více vitaminů. Kůra z jablka není nutné vyčistit, protože obsahuje nejvíce živin.

Položte ovoce do mixéru, nalijte jablečný džus a přidáme trochu citronové šťávy. Pokud chcete být sladší – přidejte med nebo cukr.

Promíchejte a přetvářejte vše do homogenní hmoty..

Takový smoothie nejenže uspokojuje hlad, ale také spaluje kalorie. Kiwi a jablka jsou hlavními plody, které podporují hubnutí. Ale všechno by mělo být mírné – nadměrná konzumace takového nápoje může vést ke zvýšení kyselosti..

sleď с маринованным лукомZkuste si připravit chutné sendviče se slede – několik receptů z naší sbírky..

Zkuste vařit kuřecí kharcho polévku podle našich tipů a fotografických receptů..

Přečtěte si, jak vyrobit sypané syrovátkové palacinky..

Recept na jemný nápoj s kiwi, banánem a jablkem

Banán, který je k dispozici po celý rok, pomůže učinit lahůdku ještě výživnější a chutnější. Toto ovoce dodá nápoji novou, jemnou a sladkou chuť, a zároveň ji vyživuje. Velká část této pochoutky může nahradit snídani nebo stát se originálním dezertem..

Požadované přísady:

 1. Banán – 0,5 ks;
 2. Kiwi – 1 ks;
 3. Malé jablko – 1 ks;
 4. Kefír nebo přírodní jogurt – 100 ml;
 5. Citronová šťáva – 3 polévkové lžíce. lžíce;
 6. Zlato – na chuť.

Musíme přidělat 15 minut k pití..

Kvůli vysoce kalorickému banánu obsahuje produkt asi 115 kcal na 100 g.

Apple nakrájíme na velký strouhák a nalijeme kaši s citrónovou šťávou (tak, aby jablko neztmavne a neuspěje se hladká barva). Kiwi a banány oloupané a nakrájené na velké kousky.

vymazat фрукты

Ovoce vložit do mixéru a jak porazit.

chop фрукты

Nalijte hodně kefír nebo jogurt a porazte několik vteřin..

přidat йогурт

Sladkost banánu jde dobře s kyselou kiwi, ale pokud chcete, aby byl nápoj ještě sladší, přidejte med.

smoothie готов

Povzbuzující ovocný talíř Smoothie

Pokud chcete, aby se Vaše tělové mléko změnilo v tonikum s jadernou dávkou vitamínu C, přidávejte do něj oranžovou. Kyselost tohoto ovoce je dokonale zředěna banánem a získáváte jemnou a originální chuť..

Požadované přísady:

 1. Banán – 0,5 ks;
 2. Kiwi – 1 ks;
 3. Oranžová – 0,5 ks;
 4. Kefír nebo přírodní jogurt – 100 ml;
 5. Zlato – na chuť.

Celý proces trvá asi 10-15 minut..

Sladká banánka činí hladší více kalorií – asi 110 kcal na 100 gramů.

Všechny ovoce odlupujte a nakrájejte na velké plátky. Vložíme vše do mixéru, pečlivě je porazíme, dokud nejsou zcela homogenní. Do výsledné směsi přidáme kefír nebo jogurt a mícháme na několik vteřin..

Kvůli své zvláštní chuti Vám tento nápoj poskytne nejen velkou část vitamínů, ale také silný náboj vitality a energie, stejně jako dobrou náladu.

Zelený koktejl s kiwi, jablkem a špenátem

kiwi с яблоком

Je dokázáno, že zelená zelenina a ovoce mají příznivý vliv na zdraví. Očistí dobře tělo, zlepšují metabolismus a trávení, odstraňují toxiny a poskytují mocný náboj veselosti. Pokud chcete něco chutného a velmi zdravého, udělejte “zelený” špenátový smoothie s kiwi a jablky. Požadované přísady:

 1. Kiwi – 2 ks;
 2. Zelené jablko – 1 ks;
 3. Baby špenát – 3 polévkové lžíce. lžíce;
 4. Vápno – 0,5 ks.

Příprava nápoje netrvá dlouho – pouhých 10 minut.

S tímto nápojem získáte jen asi 66 kcal.

Plody je třeba oloupat a nakrájet na malé plátky. Vše dáte do mixéru, přidejte špenát a nasypeme vápennou šťávu. Beat do hladké..

Chcete-li hladce smáčet a vyčerpáte chuť, používejte pouze zralé plody kiwi – jsou měkké a sladké. Pokud užíváte špenátu ve středním věku, nedávejte stopky.

Závěr

Smoothies jsou oblíbeným nápojem všech přívrženců zdravé výživy a těmi, kteří se starají o svou postavu a chtějí zhubnout. Kombinace zdravých vlastností a nízkokalorického obsahu je skutečným nálezem pro milovníky světla, ale chutná a zdravá..

Všechny druhy sušenek s kiwi a jiným ovocem mohou být používány každý den jako doplněk ke snídani, plné občerstvení nebo dezert.

Tento nápoj je plný vitaminů a živin. Chcete-li je ještě více, můžete kiwi kombinovat s jinými druhy ovoce, bobulí a dokonce i zeleninou (například špenátem nebo celerem), které jsou také bohaté na vitamíny a minerály.