Jen málo lidí se nelíbí vafle, zvláště pokud jsou naplněné oblíbeným krémem. Takové sladkosti budou vítány jak pro dospělé, tak pro malé děti. Krém – to je konečný dotek tohoto dezertu. Koneckonců, bez něho jíst vafle není tak chutné a příjemné..

Navíc, mezi širokou škálu receptů a příchutí krému, všichni určitě najdou ten, který bude podle jeho přání.

Jednoduchý vaflový krém doma
As приготовить крем для вафельных трубочек в домашних условиях
Složení Počet
vejce 2-3 kusy.
cukru 1,5 brýlí
Doba vaření: 10 minut Kalorie na 100 gramů: 340 Kcal
Nejjednodušší variantou plnění této pochoutky je bílkovinový krém. To je způsobeno tím, že vyžaduje minimální množství ingrediencí a tyto komponenty jsou obvykle v každé kuchyni.

Tento recept je nejen neuvěřitelně jednoduchý, pokud je viděn ze strany potřebných ingrediencí. To je také zcela non-trhaný, pokud jde o vaření..

Přikryté přípravky vložíte do misky a misejte na míchačku nebo míchačku asi jednu minutu. Dále zajistíme vodní lázeň, vložíme mísu s budoucím krémem a budeme pokračovat, ale intenzivněji.

Nakonec byste měli cítit, že cukr je zcela rozpuštěn. Poté je možné misku vyjmout z vodní lázně. Beat ještě pár minut.

Klasika žánru: připravuje krém na vafle

Mezi obrovskou škálu sladkých zálivků má i pudink mnoho fanoušků. Je to snadné, aby se dělal bez velkého potíží. Základní komponenty jsou:

proteinové крем

 • Žloutek – 2 ks;
 • Cukr (nebo granulovaný cukr) – ¼ kg;
 • Mouka – lžíce s kopečkem;
 • Mléko – 240-250 ml;
 • Sáček vanilkového cukru.

Vezmeme si malou misku, přidáme žloutek a cukr. Tyto dva komponenty vyžadují dobré broušení. Dále, bez toho, aby se třela masa, prosívané mouky, se přidává mléko. Výstupem by měla být kapalná hmota bez hrud..

Vezměte hrnce, nalijte výslednou hmotu a položte ji na minimální oheň. Jemně zamíchejte krém, dokud nezhustne. Po této fázi ho můžete vyjmout z ohřívače, nechat ho chvíli ochladit a pak ho porazit směšovačem nebo směšovačem..

Výsledný tlustý krém se položí v tubách pomocí malé lžíce nebo speciální stříkačky.

Waffle roll s tvarohovým krémem

Tvarohový sýr je neuvěřitelně užitečným produktem pro lidské tělo. Proto, když vyrábíte tvarohový krém, spojujete je do jednoho – výhody a dobroty. Pro přípravu náplně pro trubky, ve kterých je hlavní složkou tvarovka, jsou zapotřebí následující složky:

 • Poloviční balení másla;
 • 0,1 kg tvarohu s malým podílem tuku;
 • 50 gramů cukru;
 • Kondenzované mléko – víc než čajová lžička;
 • 5 ml brandy.

Při přípravě vafle se doporučuje, aby se máslo trochu změklo. Poté je lepší jej nakrájet na malé kousky a použít mixér (nebo mixér), aby začal bít..

tvaroh кремPokračujeme v procesu potírání oleje, dokud se hmotnost nezmizí. Když zjistíte, že je čas, můžete přidat lžíci kondenzovaného mléka. Ale zároveň vypnout směšovač není: pokračujte v porážce, dokud masa nebude svěží. V posledních minutách musíte přidat brandy.

Tvarohový sýr se musí otírat sítkem. Když je prakticky bez hrud a zrn, začneme je postupně přidávat do olejové hmoty a znovu ji porazit..

Výsledkem bude neuvěřitelně jemná načechraná hmota, která může být použita nejen jako náplň pro trubky, ale i pro jiné kulinářské speciality..

Krém na oplatky s kondenzovaným mlékem

Jednou z nejoblíbenějších a nejjednodušších možností, než je naplnit trubky, je olejovaný krém na bázi kondenzovaného mléka..

Pro provedení takového plnění je nutné připravit následující komponenty:

 • Přibližně 200 gramů balení másla;
 • Banka z kondenzovaného mléka.

První fáze je nejsnadnější: je třeba vařit kondenzované mléko. Hodinu před tím, než je hotová, vyndáme maslo z lednice a postavíme ji na stůl tak, aby se trochu měkčí..

Dále vezměte vhodnou nádobu (hlubokou misku). Změkněte maslo nakrájené na kusy a vložte do kontejneru, pak jej porazte mixérem nebo mixérem.

šlehání масло и молоко

Bude to trvat dlouho, protože v důsledku toho by měla vyjít spíše velká množství bílého..

homogenní крем

Poté můžete přidat mléko v malých porcích. Nezastavujte však provoz směšovače. Je třeba porazit hmotnost nejméně dalších 8-10 minut.

může использовать пакет

Připravený svěží krém se vejde do cukrářské stříkačky, s pomocí které se naplní vafle zkroucené do slámy.

tubuly готовы

Další recepty na vafle

Neméně populární jsou takové náplně jako ganache, čokoláda a ovoce..

Ganache

Tato sladkost je tvořena následujícími složkami:

 • Čokoládová tyčinka – přibližně 220-240 g;
 • Krém s 33% obsahem tuku – 180-200 ml.

Vezmeme malý pánve, vylijeme tam smetanu a položíme ji na malý oheň. Musí být vyhřívány, v žádném případě by nedošlo k varu. Poté přidejte nakrájenou čokoládu (rozdělenou na malé kousky).

Krém s čokoládou se neustále míchá. Konečným výsledkem by měla být úplně homogenní hmotnost bez kousků čokolády. Nastavíme jej na 45-55 minut.

Po přiděleném čase vytáhíme smetanu a porazíme ji malým mixérem. Bude to stačit 4-5 minut. Poté už můžete trubky bezpečně spustit.

biskvit21Biscuit dort recept s fotografiemi krok za krokem as doporučeními zkušených kuchařů.

Přečtěte si, jak vyrobit jednoduchou domácí zmrzlinu. Mimochodem, může být použita jak pro plnění obalových destiček, tak i jako dortový krém. Je to velmi chutné!

Jak vyrobit vaflový těsto na vafle – recept s krok za krokem, zkuste to!

Čokoládový krém

Požadováno:

 • Žloutek – 3 ks;
 • Čokoláda – asi 100 g;
 • 50-65 gramů másla;
 • 2 g pytel vanilkového cukru;
 • 100 gramů cukru.

Vezměte malý kastlík nebo hrnce. Dali jsme sem žloutek, granulovaný cukr a vanilin. Pomocí lžíce promícháme a smažeme přísady..

čokoláda вафлиPřipravte vodní lázeň. Dali jsme tam hrnce. Dodržujte: pokud je směs silnější, můžete pokračovat v dalším kroku.

Dalším krokem je sekání čokolády. Musí být řádně rozřezána nebo rozbitá a roztavena. Chcete-li to udělat, můžete použít již připravený vodní lázeň nebo mikrovlnnou troubu. Měli byste také dělat s máslem.

Do žloutků se nalije roztavená čokoládová hmota, po které je třeba smíchat. Dále se přidá k předem roztavenému máslu. V důsledku toho by měl být v hrnci poměrně hustý čokoládový krém..

Plody na ovoce

V období zrání plodů a bobulí bude důležitý recept na užitečnou výplň vitaminu..

Z velké části, aby se taková náplň, můžete použít ty ovoce nebo bobule, které máte na ruce. V tomto provedení byly použity následující komponenty:

 • Banana – 450-500 g;
 • Maliny – 120-140 g;
 • Kiwi – 140 g;
 • Polovina šálku cukru.

ovoce в вафельницеPředběžná příprava: všechny ovoce a bobule jsou důkladně omyty v tekoucí vodě a čisté. Vypusťte bobule, pak je posypeme cukrem, jemně promíchejte (nepoškozujte bobule) a nechte stranou asi 20-25 minut.

V tuto chvíli pokračujte v přípravě zbývajících komponent. Pomocí kuchyňského vybavení porazte banány a kiwi. Výsledná hmota se přidá k malinám a pak se znovu šlehá..

Výsledná hmota je naplněna trubkami a sloužila ke stolu..

Recept na vafle rohlíky se smetanou v elektrické vafle železo

Mnoho domů má takovou jednotku, jako je elektrické žehlička. Ale z nějakého důvodu většina žen v domácnosti si myslí, že takový dezert bude trvat příliš mnoho času a přinese mnoho potíží. To je však mylná představa. Chcete-li vafle potřebovat:

 • Balení másla;
 • Vejce – 3 ks;
 • Mouka – pár sklenic;
 • Cukr (nebo písek) – sklo;
 • Pinch vanilky.

První operací bude změkčení oleje. Potřebuje dostat chladničku do tepla. Můžete také použít mikrovlnnou troubu a okamžitě ji přivést ke konzistenci kapaliny..

V ghee nalijte cukr. Zasahujeme, dokud není úplně rozpuštěn. Pak jsme tam položili vejce a vanilín. Dobře bič.

Poslední přísadou, kterou přidáme, je mouka. Usínajíme v malých porcích a zároveň stále bít. Výstupem by měla být hmotnost, která vypadá jako silná smetana.

Vaflový železa by měl být předem namazán. Stačí, když to uděláte jen jednou, než vypijete první vafle. Položte lžičku těsta do středu, kryt, počkejte několik minut.

Jemně, protože můžete snadno spálit, otočte je do kužele nebo trubek.

Vařící krém pro ně. Za tímto účelem podnikáme:

 • Máslo – 160 g;
 • Kakaový prášek – lžíce s kopečkem;
 • Kondenzované mléko – 130-160 g (přibližně polovina plechovky, určená její konzistencí).

Roztaví se 30 g másla a přidá se kakao. Míchat až do horké hmotnosti oleje. Dále si vezměte kondenzované mléko, přidejte zbývající máslo a roztavené kakaové máslo. Důkladně porazte vše se směšovačem.

Pokud se v důsledku toho hmota objevila mírně vodnatá, je třeba ji hodinu ochladit.

Užitečné tipy

Pro ženy v domácnosti, které se rozhodnou pro domácnost s takovým dezertem, budou užitečné následující doporučení:

 1. Nejprve věnujte pozornost produktům, které budete používat při vaření. Zvolte ty (zejména kondenzované mléko), které obsahují minimálně škodlivé přísady;
 2. Aby pudink měl hustší konzistenci, někteří mistři vaření doporučují, aby se za studena stál za čtvrt hodiny. Je však zapotřebí pamatovat na čas: nemůžete to přehrát;
 3. Při vaření čokoládového krému můžete přidat trochu želatiny. Pak bude méně rozšířen;
 4. Další možností pro výrobu silnějšího čokoládového krému: želatina se nepoužívá jako pomocná přísada, ale jako náhražka vaječných žloutků;
 5. Používáte-li mikrovlnnou troubu na zahřívání másla nebo čokolády, ujistěte se, že se nevarují.

Plody z ovoce a bobulí pomohou diverzifikovat sladkosti. Můžete experimentovat a vyrábět nové ovoce a bobule pokaždé. Navíc mají skutečný skleník vitamínů. Jedinou nevýhodou takové náplně je to, že vafle se rychle vstřebávají do ovocných šťáv a přestávají být křupavé.

Pokud jste se proto rozhodli, že sami sebe a ostatním s takovou sladkostí budete potěšeni, musíte je před podáním podávat..

Bon appetit!