Jídlo brambor a vepřového masa – jeden z nejvíce uspokojující a miloval naši muži. Koneckonců, když pocházím z tvrdé práce, chci jíst chutné jídlo, a tak obnovit rovnováhu ztracené síly a energie.

brambory со свининой

Existuje mnoho variací vepřového vaření s bramborami, takže je velmi snadné tuto misku diverzifikovat. Nejjednodušší cestou jsou pražené hlízy s vepřovým nebo vepřovým krkem, je to jednoduše každodenní..

Ale dovolená, pod vícevrstvou kožichovou vrstvou dalších komponent – to je slavnostní verze.

Hlavní věc při přípravě tohoto pokrmu je správně vybrané maso, takže nemá šmouhy a chrupavky, které dělají maso tvrdé a gumové. Takové překvapení okamžitě zkazí dojem jídla, i když je chuť v nejlepším stavu..

Když máte po ruce kuchyňský spotřebič – pomalý sporák – je to hřích, že ho nepoužíváte pro vaření tohoto jídla, protože to snižuje náklady na vaši sílu a navíc si zachová většinu užitečných stopových prvků v produktech.
Ctěte kulinářské tradice
As приготовить свинину с картошкой в мультиварке
Složení Počet
bramborové hlízy 6 kusů.
žárovky 1 ks.
mrkev 1 ks.
vepřové maso 400 g
čistý olej 1 polévková lžíce. l.
sůl chuť
Doba vaření: 75 minut Kalorie na 100 gramů: 141 Kcal

Vaření vepřového masa s bramborami v pomalém sporáku na oběd nebo večeři bude poměrně jednoduché. Je nutné pouze připravit všechny produkty, ležet v misce přístroje a nastavit příslušný režim..

Oloupejte brambory, omyjte a nakrájejte na velké kostičky.

do řezu картофель

Spouštíme jednotku na funkci hašení. Potom vyčistěte zbývající zeleninu, brousky. Čerstvé maso, nejlépe panenka, nakrájené na kusy odpovídající bramborám.

maso нарезать

Nalijte máslo do hrnce, lehce opražte vepřové maso a okamžitě ho vložte do misky přístroje. Stejné manipulace provádíme u brambor a zeleniny. To se děje tak, aby produkty získaly krásnou kůru, a nikoliv jen zúžené v jednotce..

mrkev нарезать

Nalijte půl sklenice vody, uzavřete víko a nechte se připravit na jednu hodinu. Nepokoušejte se otevřít pomalý sporák po signálu – nechte nádobí stát, konečně nasycené směsí chutí a příchutí..

Dušené vepřové maso s brambory a houbami v pomalém sporáku

Když začne období houb, dušené brambory mohou být doplněny dalšími přísadami. Koneckonců si užijete nejen sbírku lišejníků, víno nebo másla, ale také chutnou večeři později..

Součásti:

brambory с грибами

 • brambory – 5 ks;
 • lišty – 300 g;
 • cibule – 1 ks;
 • vepřové maso – 250 g;
 • rajčatová omáčka – 2 polévkové lžíce. l;
 • koření – chuť.

Produkce: 210 minut.

Energetická hodnota: 168 kcal / 100 g.

Lístky (nebo jiné houby) důkladně umýt v horké vodě, ležet v hrnci a vařit po dobu jedné hodiny. Slouží tuk, opět se hodí vařit po dobu jedné hodiny. Pokud nechcete strávit tolik času na vaření, kupte si obyčejné skleníkové houby a jen je smažte. Brambory a jinou zeleninu vyčištěné, nakrájené na plátky.

Vepřové maso se rozřezává na vrstvy podél vláken a potom na kostky. Zapněte spotřebič do režimu “Chladnutí”. Ponořte brambory, lišty, zbývající zeleninu, zakončte vrstvou masa.

Zředí se rajčatová omáčka ve stovkách mililitrů studené vody a produkty se nalévají. Uzavřete misku jednotky a půl hodiny nechte připravit vepřové maso s bramborami a houbami.

medailonky из мясаVepřové medailonky – vynikající pokrm, který se rozhodně musíte naučit vařit.

Berte na vědomí recept eclairs s pudinkem od Julie Vysotskaya.

Jak vařit lahodný a zdravý ovesné vločky kissel. Přečtěte si naše recepty.

Recept na vepřové maso se bramborami a rajčaty pod sýrovým kabátem v pomalém sporáku

Vícevrstvá mísa pečená v pomalém sporáku ze zeleniny, sýra a masa, kterou chybí domácí majonéza, nezanechává lhostejnost každého hosta, který přišel ne dovolenou.

Součásti:

 • maso – 330 g;
 • brambory – 4 ks;
 • rajčata – 2 ks;
 • sýr – 100 g;
 • domácí majonéza – 4 polévkové lžíce. l.
 • koření – chuť;
 • olej – 100 g.

Produkce: 95 minut.

Energetická hodnota: 223 kcal / 100 g.

Řezujte ochlazený krk do švů o jeden centimetr tlustý, mírně odpuzujte kuchyňským kladívkem, kořením a nechte marinovat. Hlízy jsou vyčištěny a nakrájeny na plátky. Tři sýry strouhané. Můžete si vzít jakékoli pevné odrůdy. Rajčata rovněž rozřezávají plátky.

Zapínáme zařízení na stewing, vložíme do misky kousek másla, roztavíme je a pak připravíme produkty ve vrstvách: brambory, maso, rajčata, sýr, majonéza.

Ve stejném pořadí položte další vrstvu, na konci dokončete bohatou vrstvu sýra. Zavřete přístroj a připravte sedmdesát minut. Hotová miska je řezána speciálním nožem, jako koláč a se silikonovou stěrkou, snažící se nepoškodit vrstvy, rozdělíme do desek. Je-li to žádoucí, můžete si s čerstvým koriandrem nebo rozmarýnem prořezat..

Cooks Poznámka

 1. Pokud nechcete obtěžovat a předem smažit složky v pánvi, přidejte pár lžiček sójové omáčky do misky zařízení, což přispěje ke vzniku kůry na produktech. Mějte však na paměti, že existuje vysoké riziko spáleniny, a tak systematicky míchat misku, aby se tomu zabránilo;
 2. Chcete-li dát vařené jídlo bohatší chuť, vložte trochu strouhaného česneku do hotových brambor, ale pouze pokud nepotřebujete nikam jít;
 3. Některé ženy v domácnosti dělají chybu tím, že na samém začátku vnášejí vavřínovou listinu se zbývajícími výrobky a pak nechápou, proč jídlo má chuť hořkou. Tento koření by měl být přidán na konci vaření;
 4. Pro stewing je lepší vzít bílé bramborové hlízy. Obsahují více škrobu a budou vařit lépe;
 5. Pokud nemáte rajčatovou omáčku nebo těstoviny na ruce, nalijte rajčata vařící vodou, odstraňte slupku a protřete ji na strouhák. Smažte kaši v malém množství másla se špetkou soli a cukru.
 6. Do vařených brambor se v pomalém sporáku přidá nejen cibule a mrkev. Lilky, sladké papriky a čerstvé bylinky budou dělat;
 7. Toto jídlo je ideální – zeleninový salát, konzervovaný hrách nebo kukuřice.

Bon appetit!