Opravdové kuchařské mistrovské díla sovětské éry pravděpodobně neopakují alespoň jednu cukrárnu, protože namísto jednoduchých a chutných receptů jsou zahraniční dezerty všudypřítomné..

Ale vždycky můžete mít pocit nostalgie doma a snadno “reprodukovat” vlastními silami mistrovské díla té doby. Navíc to bude trvat velmi málo času a úsilí..

Připravte si doma lahodné tuby s puškami s bílkovinným krémem uvnitř moci každé hostesky, navíc se nemůžete popírat v experimentech a vyzkoušet jiné výplně.

Recepty na pušky s proteinovým krémem
As готовить слоеные и вафельные трубочки с кремом
Složení Počet
Pro test:
mouka 500 g
máslo nebo margarín 200 g
zakysaná smetana 300 g
vaječné žloutky 2 kusy.
kyselina citrónová pinch
sůl pinch
Pro krém:
granulovaný cukr 350 g
vejce od 6-7 vajec
vody 100 ml
vanilkový prášek pinch
kyselina citrónová pinch
Doba vaření: 60 minut Kalorie na 100 gramů: 455 Kcal

Doma můžete připravit trubky poměrně dlouhou dobu, pokud budete sledovat celou technologii, ale pokud znáte pár triků, pak nejúspěšnější trubky lze získat za 1 hodinu.

Z tohoto množství produktů získáte asi kilogram těsta a 500 gramů krému na plnění trubek. Cesto může být připraveno nezávisle za 20 minut tímto způsobem:

Maso (za studena) musí být nakrájeno na malé kostičky, míchat s malým množstvím mouky se štipkou soli a kyseliny citronové. Přidejte kyselou smetanu, vaječné žloutky, přidáme zbytek mouky, hněteme tuhé těsto.

dělat тесто

V těstě by měly být malé “ostrovy” másla – to je normální, hlavní je, že těsto může být rovnoměrně válcováno..

těsto охладить

Vařené těsto by mělo být vařeno při teplotě, která není vyšší než 20 ° C, po vaření, zabalte do fólie a nechte v chladničce pro chlazení. To umožní, aby se těsto později vyvalilo a trubky “nepoškodí”.

Těsto může být v zásadě pořizováno a zakoupeno, pokud nemáte čas a energii, abyste to dokázali sami, ale to nezaručuje krásné dokončené trubky. Domácí těsto je tlustší a měkčí než sklad, což je ideální pro kusové výrobky..

Při přípravě krému jsou důležité 2 fáze – to je vaření sirupu a bičování bílkovin. U sirupu si musíte vzít pán s hustým dnem, připravit lžičku a malý kontejner s studenou vařenou vodou vedle ní, abyste zjistili, zda je sirup připraven..

Cukr smíchaný s vodou a zapálil. Pečlivě ujistěte, že na stěnách nádobí nejsou žádné kousky cukru, jinak sirup nebude fungovat. Vařte sirup na vysokém ohni nejdéle 3-5 minut.

sirupu разогреть

Chcete-li zkontrolovat připravenost sirupu, musíte si vzít trochu sirupu na lžíci a dát do připravené studené vody. Pokud se ve vodě vytvoří měkká kulička, sirup je připraven..

Současně s tím, jak sirup začíná vařit na ohni, musíte porazit bílé.

Nemůžete bičovat bílkoviny v mastných a kovových pokojích. Pro tento účel je ideální plastová miska..

porazit белки

Squirrels k požadované, stabilní konzistence bičoval asi 10 minut. Když bílkoviny rostou dobře a stávají se bílé, můžete přidat trochu kyseliny citrónové a pak nalít horký sirup do tenkého proudu, aniž byste přestali bít bílkoviny, dokud ne jednotnou konzistenci. Na konci šlehání přidejte vanilkový prášek na chuť.

krém

Chcete-li krém dát “chuť” a zvláštní květu, můžete přidat trochu oblíbené džem nebo džem z vašich oblíbených ovoce a bobuloviny. Apple jam je nejvhodnější – nebude to zkazit barvu krému a dát chuť.

Závěrečná fáze

Rozbalte hotové těstoviny do vrstvy o tloušťce 4 až 5 mm a nakrájíme na malé proužky o šířce 4 cm.

Předkrmte rohy trouby trochu s vodou nebo tukem a potom, od úzké části, protáhněte pásy těsta tak, aby každé nové “klbko” těsta mírně šlo na předchozí, asi půl centimetru..

Pokud nejsou žádné kovové trubky, mohou být kuželky vyrobeny nezávisle z hustého papíru nebo lepenky. Ošklivé a nerovnoměrné zbytky těsta by neměly být vyhozeny: udělají stroužku, aby ozdobili otevřenou část budoucího dortu.

pečeme

Puffové cukrářské tyčinky mohou být před vlozením do trouby namazány vaječnými žloutky, aby získaly zlatou barvu..

tubuly

Pečte při teplotě 180 ° C asi 20 minut. Hotové trubky by měly být snadno vyjmuty z “rámu”. Pečené zbytky nakrájené na drobky.

Chladné dokončené zkumavky na teplotu 20 ° C. Bílkovinný krémový typ ve sáčku na pečivo a uložený uvnitř hotových tub. Ozdobte otevřenou část zkumavek s výslednou drobivou drobivkou.

Waffle Rolls doma

domácí трубочки

Budete potřebovat výrobci vafle pro tento recept, protože hotové plátky oblázků jsou zřídka nalezeny kdekoli a domácí vafle jsou často mnohem měkčí a chutnější..

Pro test:

 • margarín – 150 g;
 • granulovaný cukr – 150 g;
 • vejce – 4 ks;
 • mouka – 150 g;
 • škrob – 50 gramů (volitelné);
 • mléko – 100 ml (může být nahrazeno vodou).

Pro krém na puding:

 • mléko – 400 ml;
 • mouka – 50 g;
 • granulovaný cukr – 200 g;
 • vejce – 2 kusy;
 • máslo – na chuť (asi 20-30 gramů).

Doba vaření: 40 minut.

Kalorie: 400 kcal na 100 g produktu.

Těsto na vafle by mělo být tekuté, jako kefír v konzistenci. Abyste to udělali, roztavený margarín by měl být šlehaný spolu s cukrem až do úplného rozpuštění. Postupně přidáme vaječné žloutky, mouku a škrob, které byly předtím odděleny od bílků..

Bílkovinový šlehák odděleně, přidejte do hotové hmoty másla a cukru a promíchejte (nehýbejte!).

Těsto rovnoměrně nalijte do spodní části předehřáté vaflové žehličky a pečte list o 3-4 minuty, dokud nebude růžové barvy. Zahalte hotové horké listy a nechte vychladnout..

Vaříme pudink, zatímco trubice vychladnou. Pro lepší chuť můžete předehřát mouku. Skočte s mírně zbitými vejci, promíchejte do hladké. Mléko, vařené s cukrem, nalijte do vaječné mouky. Vařte ve vodní lázni do tloušťky (asi 10 minut). Přidejte máslo do hotové smetany, promícháme a ochlazujeme rychle..

Je důležité! Pokožka se rychle zhoršuje a slabě drží tvar, takže ji nelze použít ve formě tepla.

Připravené vaflečky plněné pudinkem a podáváme..

steakMarmeládový hovězí steak je vynikající pokrm, který je pozoruhodný svou jemností a úžasnou chutí..

Jak vyrobit lahodné těsto pizzy, přidejte je do různých výplní – a jídlo pro přátelskou party je připraveno.

Jak si vařit vepřový jazyk lahodně tak, aby zůstala něžná.

Jiné typy krémů pro trubky

Spolu s bílkovinným krémem jsou puff tubuly často plněny jinými druhy krému a varené kondenzované mléko, které lze snadno nalézt v každém hypermarketu, je ideální pro vafle. Takže, jaký jiný krém může být vyroben pro domácí plátky? Navrhujeme zvážit možnosti.

Krémová

Skvělé pro trubky vhodné univerzální krémy používané pro houbové koláče. Je to také jedna z nejjednodušších krémů..

 • máslo – 250 g;
 • práškový cukr – 150 g;
 • kondenzované mléko – 100 g;
 • vanilkový prášek a koňak nebo víno – podle chuti.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií: 220 kcal na 100 g produktu.

Maso nakrájíme na kousky a po dobu 5-7 minut. V tuto chvíli odděleně zkombinujte kondenzované mléko a práškový cukr, poté postupně přidávejte změknuté máslo. Nevypínejte směšovač, dokud se v krému nerozpustí celý cukrový prášek – krystaly by se neměly cítit na jazyku.

Na konci šlehání přidejte vanilkový prášek, brandy nebo víno na ochucení. Pokud je to požadováno, můžete přidat do mouky mírně pražené sekané ořechy (libovolné), džem, kakaový prášek pro barvu a čokoládu.

Připravte smetanové studené trubičky a posypeme práškovým cukrem. Může to být provedeno jiným způsobem: nejdříve trochu zasekněte uvnitř trubek a pak smetanou.

Z takové jednoduché sady výrobků získáte doma nádherné krémové tuby..

Plněné z vařeného kondenzovaného mléka

Krém z vroucího kondenzovaného mléka je ideální pro vařené válečky a to je to, co je zapotřebí pro jeho přípravu:

 • vařené kondenzované mléko – 380 g;
 • máslo – 150 g.

Doba vaření: 15 minut.

Kalorie: 528 kcal na 100 gramů produktu.

V šlehaném máčaném másle se v malých porcích přidá vařené kondenzované mléko a poraďte se, dokud má krém jednotnou měkkou texturu..

Chcete-li krém trochu chutnější, můžete přidat ořechy, vanilku nebo jiné přísady..

Čokoládová náplň

Alternativně můžete pro domácí plátky a oblázky vyrobit čokoládový krém. Pro tuto náplň můžete vzít jakoukoli čokoládu, ať už je to mléko nebo hořká čokoláda..

 • krém 30% tuk – 150 ml;
 • čokoláda (dlaždice) – 250 g.

Doba vaření: 15 minut.

Obsah kalorií: 505 kcal na 100 gramů produktu.

Ve vyhřívaném krému (nejlépe v mikrovlnné troubě) přidejte čokoládové kousky a míchat horký krém, dokud se v nich zcela nerozpustí čokoláda. Výsledná hmota se v chladničce rychle ochladí a poté se smíchá se směšovačem, dokud se krém nerozsvítí. Naplňte plátky s hotovým krémem, ozdobte boky slámy maticemi, práškovým cukrem, kokosovými vločkami apod..

A samozřejmě, nikdo se neobtěžuje experimentovat s náplní pro trubky doma. Obě plátky a obláčky jsou vynikající, a to i s jednoduchým zaseknutím uvnitř nebo s libovolnou tvarovou hmotou jako náplní..