Kaviárové sendviče jsou téměř univerzální svačinu, která je na základě typu použitého kaviáru vhodná také na slavnostní recepce a jen na snacking nebo snídani..

Kromě toho jsou poslední možnosti také velmi užitečné ve srovnání s obvyklými sendvičovými salámy. A ve sváteční verzi je nejen chutný, ale i krásný – červený kaviár na bílém chlebu, zdobený listy salátu … Ach, co chutné jídlo!

Tradiční sendviče s máslem a kaviárem
As приготовить закусочные бутерброды с икрой
Složení Počet
sendvičový bochník 1 ks.
jar červeného kaviáru 1 ks.
máslo chuť
Doba vaření: 15 minut Kalorie na 100 gramů: 330 Kcal
Oblíbeným klasickým žánrem je slaný červený kaviár, jemné měkké máslo a čerstvý bílý chléb. Bez oleje nevyjde nic a druhý chleb zabije chuť.

Bochník by měl být nakrájen na tenké, čisté plátky (nebo nakrájené přímo), z nichž každý by měl být rozmístěn se změknutým máslem. Nejprve položte všechny sendviče na rovnou vrstvu červeného kaviáru. Pokud je to žádoucí, mohou být vyzdobeny větvičkou zeleně.

Slavnostní sendviče s červeným kaviárem

Neexistuje žádný limit pro dokonalost, a to ani v případě, kdy je vše geniální jednoduché. Zejména tradiční kaviárové sendviče mohou být dokonce chutnější a obecně slavnější..

Požadované přísady:

 • 1 sendvičový bochník;
 • 1 jar červeného kaviáru;
 • máslo (podle chuti);
 • 1 medium citron;
 • petržel a kopr.

Doba vaření: 20-30 minut.

Obsah kalorií: asi 330 kcal / 100 gr.

Kdykoliv je to možné, řezte hvězdy, srdce nebo diamanty pomocí kudrnatých tvarů. Pokud nejsou žádné formy, pak můžete dát plátky tvaru bochníku a udělat to sami, i když to bude trvat trochu déle.

dlouhý bochník нарезать

Po tom, každý kus musí být pomazán máslem, a to nejen nahoře, ale také po stranách, které pak musí být namočené v naseknutém kopru.

k rozmazání масло

Nyní můžete pokrýt sendviče s kaviárem v jedné vrstvě a začít zdobit – za to, že citrón je nakrájen na tenké plátky a malé větve vyjdou z petrželky a položí jeden kus nahoře.

přidat лимон

Je-li to žádoucí, můžete poskládat sendviče dále podél okrajů pomocí vzorků másla pomocí pasty. Tato pochoutka nezanechá nikoho lhostejný.!

přidat икру

Černý kaviár Canape

Samozřejmě, černé kaviárové sendviče jsou vytvořeny stejně jako červené, používající bílý chléb a máslo. Ale můžete připravit zajímavější možnost..

Požadované přísady:

 • 1 sendvičová bageta;
 • 1 červená cibule;
 • jar černého kaviáru;
 • 150 gr. mastná zakysaná smetana;
 • 70 ml rafinovaného rostlinného oleje.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií: asi 200 kcal / 100 gr.

Bagety by měly být nakrájeny na čisté, tenké plátky a smaženy v másle, dokud se nezobrazí zlatavě hnědá, pak je na papírové ubrousky, aby absorbovaly přebytečný tuk.

Zatímco se to děje, cibule by měly být nakrájeny na tenké kroužky a dané na každý kus chleba pár. Nahoře s lžičkou zakysané smetany a černého kaviáru – můžete nechat sendviče “sklíčka”, nebo můžete vše rozmazat.

Recepty s kaviárem capelin

s икрой мойвы

Ekonomická, ale ne tak hodně ztracená verze chutného občerstvení – kaviár kaviáru. Je velmi zdravá, chutná a může být podávána téměř každý den..

Požadované přísady:

 • několik plátků žitného chleba;
 • několik plátků tvrdého sýra;
 • jar kapucírové jar (lze kouřit);
 • malý zelený kopr a petržel;
 • cherry rajčata pro výzdobu (volitelně).

Doba pečení: 10-15 minut.

Obsah kalorií: asi 250 kcal / 100 gr.

Plátky chleba by měly být rovnoměrně rozmazané s hřibu a posypány zelenými listy. Kryjte sendviče tenkými plátky sýra a ozdobte je cherry rajčaty, pokud je to žádoucí, nakrájejte je na polovinu a položte na jeden kus.

brambory с грибамиJak si vařit brambory s houbami v troubě, přečtěte si náš článek.

Vezměte na vědomí recepty na lahodnou bramborovou misku. Tyto recepty mohou být skvělým doplňkem mnoha jídel z masa..

Zkuste vařit cizrnu podle našich receptů v pomalém sporáku – je to chutné a zdravé..

Předkrm jako horké koláče

Další výhodou rozpočtu je oblíbené občerstvení – ačkoli treska obecná někdy suchá, takže pro občerstvení je lepší připravit sendviče s přídavkem čerstvých poznámek.

Požadované přísady:

 • několik kusů chleba;
 • 1 jar tresky;
 • 1 červená paprika;
 • 1 červená cibule;
 • majonéza a kečup podle chuti;
 • koreninová směs pepře.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií: asi 300 kcal / 100 gr.

Plátky chleba by měly být rozmazané s majonézou, naložit na každé tresce tresky rovnoměrně a pepř. Pak přidejte na vrchol trochu kečupu a rozdrobte pepř a cibuli, nakrájenou na tenké proužky, přes sendviče. Hotovo! Volitelně můžete přidat další citron.

Užitečné tipy

Sendviče jsou prostě, ale i v této jednoduchosti existuje spousta tajemství, na kterých závisí konečný výsledek. Zejména proto, že nechci kaviár zkazit žádnou hostitelku.

 1. Samotný červený kaviár má bohatou chuť, takže se obvykle neslučuje s jinými produkty, aby nedocházelo k přerušení a zachování původního.
 2. Namísto másla můžete použít smetanový nebo tvarohový mast na sendviče. V tomto případě můžete přidat avokádo do kaviáru.
 3. Máslo se nesmí šířit na chleba, ale dává si to s cukrářskou stříkačkou ve formě malých růží a rozdělí mezi sebou červený kaviár.
 4. Máslo musí být nutně změkčené, jinak se nebude šířit na chleba, ale zůstanou na něm neochotné kusy: vzhled, chuť svačinek trpí.
 5. Sendviče s červeným kaviárem je možné nahradit tartletami – v nich je třeba dát nebo vytlačit máslo másla a lžíci kaviáru se stříkačkou. Mimochodem, cikánky mohou být připraveny z těstovin nebo krátkého těsta..
 6. Pokud by chléb nebyl po ruce, můžete použít čistý bílý chleba, jen tím, že odsekáte kousky kůry a pokud je to možné, dáte strouhanku do určitého tvaru.
 7. Předkrm můžete udělat atraktivnější a chutnější pražbou chleba v pánvi: v případě červeného kaviáru je lepší to udělat na suchém, v jiných na oleji.
 8. Kombinace červeného a černého kaviáru vypadá impozantně – mohou být distribuovány na sendviče s pruhy nebo jiným vizuálně velkolepým způsobem..
 9. Bílý nebo černý chléb může být nahrazen křupavým chlebem nebo dokonce slanými krekry – sendviče budou mít jinou, ale ne méně zajímavou chuť..
 10. Máslo se může přeměnit tak, že ho poradíte s mixérem s nasekané zeleniny a kariovým práškem – dostanete velmi chutné a neobvyklé sendviče..
 11. Dieters může nahradit chlebovou základnu plátky vařených brambor nebo čerstvých okurky. Červený kaviár se rozloží na poloviny vajec.
 12. Kromě větviček zelených a plátků citronu pro dekoraci občerstvení také používají olivy, které je třeba rozřezat do tenkých kruhů nebo plátků okurky.

Bon appetit!