Krabí tyčinky jsou uměle vyrobeným produktem. Je vyroben ze sušeného masa bílých ryb nebo bílkovin z ryb. Vypadají jako krabí maso z drápů, a proto se jmenuje.

Přirozeně tento produkt nemá nic společného s přírodním krabím masem. Většina tyčinek prodávaných na domácím trhu se vyrábí v Číně a v zemích bývalého SSSR.

Plněné крабовые палочки на закуску

Existuje celá řada podobných výrobků vyrobených na bázi ne-mořských složek fauny obecně: vaječné nebo sójové bílkoviny, škrob, barviva a příchutě..

Červené obdélníkové krabice mohou být snadno odvíjeny jako vláknový sýr. Často kuchaři často používají tuto metodu, pokud chtějí připravit studené občerstvení v plněné formě. Používají se jako přísada (náhrada za skutečné krabové maso) v salátech..

Tento výrobek se nedoporučuje zmrazovat, aby nedošlo ke ztrátě velké vlhkosti. Po rozmrazení vypadají jako pryž, často se rozpadají. V této podobě nebude možné je plnit.

Existuje mnoho možností vyplnění:

 • Vejce, sýr, česnek, majonéza;
 • Krevety, kopr, roztavený sýr, vejce, majonézová omáčka;
 • Játra tresčí, vlašské ořechy, vejce, zakysaná smetana;
 • Smažené houby, krevety, tvrdý sýr, cibule, vejce;
 • Rýže, vejce, čerstvá okurka, majonéza;
 • Rýže, vejce, konzervovaný růžový losos, zelená cibule, dresink;
 • Domácí tvaroh, kopr, zakysaná smetana.

Plněné mořské plody se smažou i v těstíčku. Ukazuje se chutné a neobvyklé občerstvení na slavnostním stole.

Plněné krabice
As приготовить фаршированные крабовые палочки
Složení Počet
Krabí tyčinky 500 g
Smetana 200 ml
Tvarohový tvaroh 300 g
Dill balíček
Sůl chuť
Doba vaření: 20 minut Kalorie na 100 gramů: 128 Kcal

Klasika tohoto jídla je plnění chlebového tvarohu, čerstvého kopru a domácí kysané smetany. Jak můžete vidět, potřebujete minimální sadu produktů, ale dostanete mimořádné občerstvení..

Chladné tyčinky vezmeme, jemně řezeme stranou pilového kotouče nožem a odvíjíme výrobek jako kotouč, který táhne okraj. Udělej to pomalu, aby nedošlo k porušení integrity, jinak to nebude fungovat.

Příprava палочек

Někteří kuchaři doporučují před aplikací krabovitého produktu na ponor na několik vteřin ve vařící vodě. Takže bude měkčí a rozvinout se bez dalšího úsilí. Ale po ochlazení budou tyčinky ztuhlé, veškerá vlhkost opustí, takže se rozhodnete, jak postupovat v této situaci..

Položte tvaroh do hluboké mísy, přidejte dříve prané a nakrájené kopretinu, sůl a nakrájené kysané smetany. Míchat hmotu vidličkou do homogenního stavu..

Stuffing

Na rozloženém okraji malé lžíce nasaďte plnku a otočte roli jemným stisknutím tak, aby byla náplň dobře spojena se základnou. Válec se výrazně zvýší v objemu.

Vypneme

Položte hotové tyčinky na plochou misku..

Rolls

Můžete napodobit věž a rozdělit je do několika vrstev. Ozdobte kudrnatou petrželkou a čerstvou okurkou.

Ruddy a lahodná občerstvení v těstíčku

V těstě dělají nejen maso, rybu nebo zeleninu, ale svačinu krabových tyčinek, smažených v křupavé skořápce. Ne na každé stolu vidíte takové exotiky – plněné krabové tyčinky v těstíčku.

Součásti:

 • Krabí tyčinky – 350 g;
 • Mléko – 100 ml;
 • Mouka – 3 polévkové lžíce. l;
 • Chlebování – balení;
 • Zeleninový (libovolný) olej – 3 polévkové lžíce. l;
 • Vejce – 2 ks;
 • Lemon – 0,5 ks;
 • Sůl – chuť;
 • Koření – chuť.

Příprava: 60 minut.

Obsah kalorií: 132 kcal / 100 g.

Smažené закуска в кляреVýrobek je rozmrazený, odstraňte horní film a vložte do misky. Nakrájejte na polovinu citrón, zhotovte vidličku náhodně v díře a vytlačte džus na tyči. Vložit speciálně vybrané koření a nechat je marinovat asi padesát minut..

Vejce do mléka poraďte, mírně hořte, přidejte trochu mouky a okamžitě promíchejte, aby byla kapalina homogenní.

Do pánve nalijte rostlinný olej a zahřejte ho. Dip marinované výrobky v mléčném moučném těstíčku, ve strouhankách a místo na smažení. Když uvidíš krásnou kůru, otoč se.

Takže děláme ze všech stran. Rozkládáme se na papírových kuchyňských utěrech a pak na misce zdobené zelenými listy salátu.

Jak vařit rohlíky se sýrem a česnekem

Nejjednodušší možnost vaření vycpaných krabů. Není třeba nic vymýšlet a dokonce i dospívající dívka se bude moci vyrovnat, když její matka připraví vážnější pokrm. Součásti:

 • Krabí tyčinky – 250 g;
 • Tavený sýr – 3 ks;
 • Chesok – 4 stroužky;
 • Egg – 2 ks;
 • Sůl – chuť;
 • Domácí majonéza – 150 ml.

Příprava: 25 minut.

Obsah kalorií: 131 kcal / 100 g.

Držte krab v teplé vodě po odstranění ochranného filmu. Odstraňte, položte na ručník a lehce potřete. Děláme řez a rozvineme se.

Vyčistíme vajíčka, která byla předem vařená, uvařená vejce, nakrájená na malé kostky nebo jednoduše vidličkou. Vyčistěte česnek a projděte lisem. Sýr vložte do mrazničky po dobu pěti minut, fólii vyjměte a troubu na nejmenší strouhák.

Pokud se roztavený sýr netřítí, namočte ho lehce do olivového oleje, takže proces bude rychlejší..

Přidáme vše, přidáme domácí majonézu a hněteme, aby nebyly žádné mezery. Již dávno se taková hmota začala říkat veverka nebo lastovička. Položte připravenou výplň na okraj hůlky a pomalu ji přetáhneme v kotoučích, uložíme je, utopíme, necháme sedět a namočíme čtyřicet minut.

Vejce plněné krabovými tyčinkami

Plněné vejce byly vždy výzdobou a chutnou svačinou jakékoliv slavnosti..

Jsou naplněny paškou, konzervou ryby, treskou játrou, krabovými tyčinkami, vyřezáni na postavu a roztírají se na misku..

Součásti:

Snack в яйцах

 • Krabí tyčinky – 150 g;
 • Vejce – 8 ks;
 • Tvrdý sýr – 100 g;
 • Česnek – 3 hřebíčky;
 • Majonéza – chuť;
 • Sůl – chuť.

Příprava: 20 minut.

Obsah kalorií: 134 kcal / 100 g.

Vařte vajíčka v dobře slané vodě po dobu deseti až patnácti minut. Naplňte studenou vodou, vyčistěte skořápky, nakrájejte na polovinu a vyjměte žloutek. Každý tvrdý sýr třídí. Osušte česnek a vytlačte lis..

S krabovými tyčinkami odstraňujeme celofán, stříháme to po několika vrstvách a pak tenkými proužky. Je lepší to udělat, když nejsou úplně rozmrazené..

Smícháme připravované produkty, naléváme majonézou, je lepší použít nízkotučné a všechno hnědeme. Vezměte čajovou lžičku a ve středu vajec ukládejte náplň, vyrovnejte a vložte větvičku kopru nebo petrželky. Rozdělit krásně na talíř. Můžete zdobit talíř figurálně nasekaný citron nebo salát.

Vepřové maso по-царскиDoporučujeme ke kontrole – jak vařit vepřové královně. Pravé královské jídlo!

V tomto článku se dozvíte, jak vařit pohanka s kuřecím masem v pomalém sporáku.

Chutné koláče s rýží a vajíčkem – ještě lahodný! Saliva tekla? No, pak spíš pro recepty na jejich přípravu.

Tipy pro vaření

 1. Při výběru polotovaru zaměřte svou pozornost na jeho celkový stav. Tyčinky by měly mít jasnou, příjemnou barvu, pružné na dotek, a pokud nemají zmrzlé, mít vůni mořských plodů;
 2. Nekupujte tyčinky, které jsou v chladničce umístěny pod sedmnáct stupňů, jsou zmrazené a nebudou se lišit v dobrých chuťových vlastnostech;
 3. Pokud v obalu zjistíte, že se jedná o led a sníh, znamená to, že byl vystaven opakovanému zmrazení a rozmrazení. Tento produkt není vhodný pro jídlo;
 4. Není-li datum výroby jasně viditelné, rozmazané nebo zcela vymazáno, není nutné tento výrobek koupit;
 5. Před vložením čerstvé okurky do náplně ho odlupujte, často je příliš hrubá, jenom zkazí jemnou strukturu nádobí;
 6. Používáte-li jako náplň konzervovaný růžový losos nebo tresku játra, nemusíte olej vypouštět samostatně, odstraňovat vše vidličkou a dělat to.

Krásné občerstvení a samozřejmě dobrá chuť!