Vaření palačinek pudinků se nijak neliší od klasické metody. Rozdíl je v tom, že sóda nebo prášek do pečiva jsou přidávány do těstoviny v kombinaci s vroucí vodou.

Obvykle se pudinkové palačinky smažou pod náplní – sladkou nebo masovou. Oni mají hustší texturu, takže se nemusíte bát, že když se spojí, budou prasknout.

Recept na klasické pudinky s mlékem
As приготовить заварные блины на молоке
Složení Počet
Mouka 400 g
Mléko 0,5 l
Voda 0,5 l
Soda 1 lžička.
Sůl 1 lžička.
Cukr 3 polévkové lžíce. l.
Vejce 6 kusů.
Slunečnicový olej (zeleninový) 4 polévková lžíce. l
Doba vaření: 60 minut Kalorie na 100 gramů: 131 kcal
Klasická verze pudinků z pudinků se k nám dostala z Evropy. Bylo to tam, kde tuto kuchyni nejdříve připravovali..

Porazte vejce v misce kombajnu a části mléka, přidejte sůl, po nějakém čase cukr.

Ve sklenici vroucí vody rozpusťte sódu. Nalijte zbývající mléko do kapaliny z vejce a nalijte trochu – práškovou mouku..

přidat молоко

Bez zastavení procesu nalijte roztok sodíku a olej. Těsto z palačinky nechte stát půl hodiny, aby se soda vyráběla a palačinky byly měkké.

porazit пенку

Pro hustší strukturu můžete zvýšit množství mouky.

Pokud smažte palačinky na slanou náplň, můžete použít jiné druhy mouky: ovesné vločky, žito. Nemůžeš je plnit a jíst prázdnou.

Vložte panvu na palačinky na sporák, zahřejte ho a vylijte těsto s lopatkou a rovnoměrně rozetřete těmito těmito těmito otáčivými pohyby štětce.

smažte блины

Smažte, dokud se vnější okraje plátku nezačnou odlupovat od dna pánve a poté se otočte pomocí širokého skimmeru.

Existuje technika házení jednou rukou ve vzduchu: vypadá docela působivě, ale trénink vyžaduje čas a pár lžiček může být zkaženo. Není třeba mazat povrch, dostatek oleje uvnitř kapaliny.

čelní desky

Pastvířské lívance s mlékem a vařící vodou

Funkce těchto palačinků spočívá v tom, že do těsta nepotřebujete přidávat sódu ani prášek do pečiva. Dost nasypete vroucí vodu na konci přípravy těsta.

Součásti:

borůvka блины

 • Mouka – 350 g;
 • Mléko – 250 g;
 • Vejce – 4 ks;
 • Voda – 0,5 l;
 • Cukr – 2 polévkové lžíce. l;
 • Sůl je špetka;
 • Olivový olej – 2 lžíce. l.

Přerušujeme vejce a mléko ve sklenici mixéru, přidáme suché potraviny, aniž bychom zastavili míchací proces. Nezapomeňte rozdrtit mouku, abyste zabránili zbytečným kontaminujícím látkám nebo nečistotám. Vylijeme tenký proud vroucí vody bez zastavení a přerušení. Maslo položte a ponecháme těsto na palačinku.

Doporučujeme používat teplé, ne chlazené produkty na vaření palacinky. A ujistěte se, že máte dostatek času na pečení.

Namažte dobře vyhřívanou litinovou pánvi s kousky sádla a nalijte tekutinu do pánve. Smažte a položte hromadu na misku nebo okamžitě naplňte a zabalte.

Jak vařit palačinky s mlékem v díře

Chcete-li dostat tenké, perforované placky, potřebujete vědět jeden trik: je třeba nalít trochu horkého mléka do téměř připraveného těsta.

Součásti:

 • Mouka – 450 g;
 • Vejce – 5 ks;
 • Soda – 0,5 lžičky;
 • Cukr – 2 lžičky;
 • Sůl je špetka;
 • Vanilin – 1 sáček;
 • Slunečnicový olej – 4 polévkové lžíce. l;
 • Mléko – 1 L.

Smažte vajíčka při nízké rychlosti pomocí mixéru a přidejte cukr a sůl. Nalijte polovinu domácího mléka a sody. Malé série přidávají drcený vanilin a mouku. Bez zastavení funkce hnětení rychle nalijte horké mléko a promíchejte do homogenního stavu bez hrud. Nakonec nalejte olej.

Ohříváme pánev, nalijeme těsto a vyhladíme ho po celé ploše. Na hranu jsme zavěsili dřevěnou špachtlí, otočili jsme ji na druhou stranu a smažili jsme na necelou minutu.

Je nutné používat takové nádobí tak, aby nedošlo k poškrábání nebo poškození dna pánve. Rozšiřujeme palačinky, které můžete okamžitě vynechat maslem a cukrem z cukru.

pasta4Jak udělat domácí nudle z vajec a mléka. Vynikající recepty a vynikající tipy na vaření.

Jak vařit hovězí játra na salát, přečtěte si doporučení a některé lahodné recepty, které stojí za vyzkoušení.

Jak pečeme v troubě bílé krutony, přečtěte způsoby vaření.

Klobásové plátky s mlékem a kvasnicemi

Chtěli byste potěšit svou rodinu s lahodnými načechranými palacinkami? Jasně provést potřebná opatření a všechno vyjde..

Součásti:

rolí из блинчиков

 • Mouka – 800 g;
 • Vejce – 3 ks;
 • Cukr – 4 polévkové lžíce. l;
 • Mléko – 1,5 litru;
 • Čerstvé kvasnice – 35 g;
 • Rostlinný olej – 5 polévkových lžiček. l.

Nalijte do sklenice teplého mléka lžíci mouky a cukru, promíchejte vše a přidáme droždí a předem ho hněteme vidličkou. Chcete-li rozpustit vaření, hněteme ho rukama a pošlete ho na vyhřívané místo po dobu půl hodiny..

Pokud jsou kvasnice čerstvé, stačí, pokud ne, čas se může zdvojnásobit. To se projeví v obecné struktuře těsto mouky..

Nalijte 750 ml mléka do nádoby s vysokými okraji. Smícháme vajíčka a zbývající cukr, nasypáme drcenou mouku v malých dávkách. Nalijte kvasní vařič a po dobře promíchávaném roztoku nechte kapalinu kvasit asi tři hodiny. Během tohoto období je nutné dvakrát vyzrážet zvedenou hmotu..

Vylijeme nepoužité mléko a po dobře promíchaném stavu necháme ještě jeden vzestup. Na konci nalévání oleje.

Chcete-li získat krásný vzorek, nekladte těsto do pánve, ale pečlivě jej pečlivě naložte do koše a nalijte ji do pánve.

Kuchařské triky

 1. Pokud není panáček, vezměte si obvyklé, dostupné v každodenním životě, dobře jej umyjte a otřete je ručníkem. Nasaďte ho na hořák a po nalití soli do spodku ho popraste a občas se míchá. Takže se nemusíte bát, že se palačinky budou držet nebo se hýbat;
 2. U palačinek je lepší použít domácí mléko a vejce. Vzhledem k vyššímu obsahu tuku bude těsto hustší a získá krásný žlutý odstín.
 3. Je nutné smažit palačinky v horké pánvi, aniž by se plamen snížil. Takže proces bude postupovat rychleji a budou lepší za hladinou;
 4. U superthinských palačinek stačí zvýšit dávku mléka. Všimněte si, že jsou vhodné pouze pro dezert, který slouží jako med, smetana, kondenzované mléko nebo džem. Tato struktura není vhodná pro vycpávání;
 5. V těstě můžete nalít zelené: kopr, bazalka.

Užijte si jíst palačinky!