Nudle s tvarohem je sladká mísa známá všem od raného dětství. Dokonce i když by jeho matka nevařila doma, rozhodně by to udělali na zahradě, protože je na jídelním lístku a miluje děti. Skládá se z těstovin, sladkého tvarohu, rozinky, vanilínu, vajec a zakysané smetany. Vypadá to jako sladká výživná kastrolka, nalije se na jam.

Nudle – vynikající pokrm jak horký, tak studený. Připravuje se ve skleněné pekáči, ve vrstvách nebo v předem smísené hmotě. Po pečení vysekněte nůž na porce jako koláč.
Technologická mapa pokrmu
As приготовить самый вкусный лапшевник с творогом
Složení Počet
biotvog 450 g
nudle 250 g
máslo 100 g
vejce 3 kusy.
cukru 1 šálek
vanilka, práškového cukru pár pinterů
krupice 4 polévková lžíce. l.
Doba vaření: 80 minut Kalorie na 100 gramů: 165 kcal

Je to docela snadné připravit toto jídlo, je třeba zásobit na sadu produktů, přísně dodržovat proporce a technologie vaření. Pak vás výsledek potěší, ale nezklame.

Ponořte těstoviny do vroucí vody, přidejte sůl a vařte, až do poloviny vaření. Udeřte do cedníku a dobře se napněte. Maso nasypte a promíchejte tak, aby rovnoměrně pokrýval nudle a nelehalo.

Ve sklenicích sklenicích sklenici rozlomte ochlazená vejce, zapněte je a zmačkněte hmotu, dokud se nedosáhne vajíčka. Posypte cukr v tenkém proudu a postupně získávejte hybnost. Mícháním pomocí silikonové stěrky vstupte do krupice a měkkého nesoušeného tvarohu. Když se struktura stává homogenní, přidejte vařené nudle a promíchejte.

Zapněte elektrickou troubu při 185 ° C. Ukládejte pekáč měkkým olejem, přetáhněte ho s návnadou a vylejte polotovar na výrobu nudle. S vlhkým nožem, rozložte rovnoměrně na povrch a ponořte se do pečení až do krásné kůry asi padesát minut. Ochota kontrolovat dřevěné špíz: střední by neměla být surová.

Nejchutnější nudle s tvarohem

Jednou z nejoblíbenějších dětských lahůdek je Lapzhevnik. Kombinuje nejen lahodné těstoviny, ale také užitečný mléčný výrobek – tvaroh. Okamžitě se objeví dva výhody: výhody a sytost.

Součásti:

 • nudle – 300 g;
 • biotvog – 500 g;
 • vejce – 4 ks;
 • cukr – 300 g;
 • krém – 1 šálek;
 • olej – 50 g.

Vaření: 1,5 hodiny.

Kalorie: 168 kcal / 100 g.

Ve slané vodě vařte domácí nebo zakoupené nudle. Nalijte do cedníku, důkladně promíchejte, aby voda vyplavala..

k vaření лапшу

Svalnatý tvaroh s cukrem v bujné hmotě, přidejte mírně ochlazené těstoviny.

přidat творог

Zapněte elektrickou troubu při 190 ° C. Kryme tuto formu olejem. Rozložili jsme polotovar na tom výrobníku nudlí, nalijeme ho s rozbitými vejci, omočíme ho zakysanou smetanou a po dobu jedné hodiny necháme pečeme.

přidat сливки

Pokud nemáte nudličky na ruce, můžete je vyměnit za rohy nebo spirály, bude to stejně dobré.

Namísto smetanového krémového tuku bude krém..

Lapšik

Dezert v mateřské škole

Mnoho lidí je přesvědčeno, že makarony a tvaroh jsou zcela neslučitelné. Nicméně, stojí za to vyzkoušet jen jednou chutné jídlo nazvané Lapishevnik, jejich názor okamžitě změní na opak..

Součásti:

 • mouka – 8 polévkových lžiček. l;
 • vejce – 5 ks;
 • voda – 1 polévková lžička. l;
 • olej – 1 lžička;
 • tvaroh – 350 g;
 • cukr – 2 šálky.

Vaření: 1 hodina.

Kalorie: 171 kcal / 100 g.

Mletou mouku přilepte na plochu stolu. Umístěte do středu malou prohlubeň, kleště ve vejce a nalijte jednu lžičku vody, přidejte špetku soli a olivového oleje. Jemně promíchejte celou hmotu nožem..

Když se začne tvořit housenka, posypeme moukou na desku a hněteme těsto tak, aby se nelepila. Omotat obrobek a nechat na sedm minut.

Vyškrábejte těsto z desky nožem. Rozdělte mouku na čtyři stejné kousky, posypeme moukou na desku a vložíme koláč s průměrem dvaceti centimetrů od středu až po okraje.

Získejte čtyři stejné palačinky. Dejte je na sebe, zabalte tenkou roli a nakrájejte nudle šikmo z okraje. Rozložte je na desku, nalijte mouku, nechte ji vysušit po dobu dvaceti minut, vložte do vařící vody a vařte po dobu 8 minut.

Hoďte do síta, přidejte strouhaný tvaroh a vejce. Důkladně promíchejte celou hmotu, nalijte vanilku, cukr a vysušte výsledný polotovar do sklenice na pečení. Místo pečení po dobu padesáti minut..

snídaně готовPřečtěte si, jak vyrobit velmi jemný vepřový řízek. Vezměte si na vědomí naše rady a neznamená to, že byste si řídili řízek.

Přečtěte si, jak vařit neobvykle chutný tvarohový sýr bez mouky a vajec..

Vezměte na vědomí recept na jemnou mannu vařenou bez mouky v pomalém sporáku.

Jak vařit lapsevik v pomalém sporáku

Každý recept je jedinečný a individuální, můžete použít domácí nudle, nákup, těstoviny a dokonce i špagety. Totéž platí pro tvarohový tvar: méně kalorií, farmář – má vysoký obsah tuku.

Součásti:

Lapšik с изюмом

 • špagety – 200 g;
 • tvaroh – 200 g;
 • cukr – 250 g;
 • olej, 100 g;
 • voda – 1 polévková lžička. l;
 • vejce – 2 ks;
 • zakysaná smetana – 2 polévkové lžíce. l.

Vaření: 1 hodina.

Kalorie: 168 kcal / 100 g.

Zapněte přístroj v režimu vaření, nalijte vodu a vroucíte. Rozlomte špagety na polovinu a vaříme deset minut nebo podle pokynů v balení. Prostřednictvím síta rozemeleme fermentovaný mléčný výrobek, naléváme cukr a ochlazujeme vajíčka shora. Vše pečlivě mícháme, aby byla hmotnost homogenní..

Vypusťte kapalinu z misky a vypusťte špagety pomocí cedníku. Dejte jim trochu chladné a přidejte k sýřenině-vejce sladké hmoty.

Zakryjte spodní část misky dostatečným množstvím másla, posypeme semolínkou nebo strouhankou a umístěte polotovar na nudle. Ze shora nás pokrmujeme zakysanou smetanou a pokryjeme jednotku. Necháme se připravovat hodinu.

Po vypnutí nepokoušejte vyjmout nádobu, nechat ji vychladnout, až poté, co zcela zhroutí na velkém talíři..

Užitečné tipy

 1. U nudlí můžete použít tzv. Hnízda. Jsou vyrobeny ze speciálních odrůd pšenice..
 2. Ujistěte se, že pečicí tuk mámajete s máslem nebo posypete mletím, abyste zabránili spálení a odstranění nudlíků bez problémů..
 3. Řezané kusy jídla můžete nalít jakýkoliv džem, tekutý přírodní med nebo zmrzlinu.
 4. Je-li domácí kuřata vtažena do kousky, pokrm se vypíná výrazněji žlutou barvou..
 5. Vanilka může být nahrazena jakoukoliv potravinou. Stačí přidat trochu – pro chuť.
 6. Nepřehánějte nudle, nechte je lepší být mírně pevné než jídlo, které vypadá jako želé..
 7. Pokud chcete, aby se cukr rychle rozpustil v tvarohu a vejcích, rozemlete ho na prášek pomocí mlýna na kávu nebo malty.
 8. Po vysušení mohou být hotové domácí nudle uloženy v pytli na tmavé místo a podle potřeby použity..
 9. Pokud chcete přidat sušené ovoce, předem namočte je a nakrájejte na proužky, ořechy je třeba lehce nasekat..

Bon appetit!