Jak vařit lahodné křídla s brambory v troubě

Kuřecí křídla – jeden z tradičních občerstvení piva. Ale pokud na ně přidáte brambory nebo špagety, pak se mohou stát kompletní miskou. Mohou se smažit, vařit, pečeme v troubě a z nich vyrábíme kebab.

Před vařením mohou být marinovány v různých omáčkách: med, soj, majonéza. Existuje mnoho dalších možností vaření – jak slavnostních, tak i každodenních. Většina z nich je poměrně jednoduchá, ale některé z nuance popsané v receptech vyžadují pozornost..

Šťavnaté křídla s brambory, pečené v troubě
As вкусно приготовить крылышки с картошкой в духовке
Složení Počet
Kuřecí křídla 1 kg
Mladé brambory 2 kg
Cibule – 2 ks. 3 kusy.
Domácí majonéza 6 polévkových lžiček. l.
Sůl chuť
Kuřecí koření 3 lžičky.
Krémový margarín 100 g
Doba vaření: 240 minut Kalorie na 100 gramů: 128 Kcal
Pro rychlé vaření večeře bez ztráty času na přípravu přílohy a masa samostatně můžete použít recept pečení kuřecích křidélek v troubě s brambory.

Řezte, vložte do pečícího plechu, vložte do trouby a zapomenete na určitou dobu. Není třeba, aby se na něho postavil a ani se nepohnul. Je to velmi jednoduché.

Umyjte dobře umyvadlem. Mohou být ponechány celé nebo rozděleny na dvě části..

křídla почистить

Dejte je do hluboké skleněné misky, přidejte nějakou sůl, kořenějte kořením a přidejte majonézu. Míste dobře, nechte marinovat 3 hodiny.

odejít мариновать

Čistíme zeleninu. Skartujte husté plátky.

Vezmeme malý plech na pečení, položíme brambory nahoře, nakrájíme margarín na kusy a chaoticky šíříme cibuli, nakrájíme na kroužky.

Nejlépe položil maso.

Odesláno do vyhřáté trouby po dobu 50 minut. Pečené kuřecí křídla s připravenými bramborami!

Dobrým přírůstkem tohoto jídla bude salát čerstvé zeleniny (nakládaný, mimochodem, bude také dobrý), kaviár z kysaného zelí nebo squash.

My pečeme brambory v rukávu

Jedním ze způsobů vaření kuřecích křídel je pečení v rukávu s rukávy. Dokonce i děti jako tento rozpočet pokrm..

Součásti:

 • Brambory – 1 kg;
 • Křídla – 1,5 kg;
 • Paprika – 1 lžička;
 • Sůl – chuť;
 • Domácí kečup – 3 polévkové lžíce. l;
 • Čerstvá bazalka – chomáč;
 • Sójová omáčka – 2 polévkové lžíce. l;
 • Mletý černý pepř – 0,5 lžičky.

brambory в рукаве с крыльямиNejprve připravte marinádu na maso. Ve velké misce kombinujte omáčku, pepř, papriku, sójovou omáčku a kečup. Pokud tam není domácí, obchod bude také pracovat, ale je lepší vzít ne-ostrý, “ke kebab” nebo “s paprikou”. V opačném případě vyloučíme přísady z pepře..

Šířte křídla, promícháme a necháme stát 1 hodinu. Umyjte a vyčistěte brambory. Kostky rozkrájíme. Pečeme troubu a zahřejeme na cca 180 ° C.

Vezmeme si rukáv na pečení, na jedné straně přitáhněte přes speciální pásku nebo drát, který je součástí balení. Vložíme je do brambor, na křídla. Vázáním druhé strany, která zůstává na místě, z výpočtu, že je balení nahuštěno, se objeví šťáva.

Pokud je příliš těsné, aby vše položilo, může prasknout. Pečeme v troubě po dobu 45 minut.

Křupavé křídla s brambory v hrncích

Co nevaří v hliněných hrncích v troubě – a knedlíky a zeleninové dušené maso a džesečky z dýně a rýže a brambory s křídly.

Součásti:

křídla в духовке

 • Mrkev – 1 ks;
 • Cibule – 1 ks;
 • Čerstvé greeny – banda;
 • Brambory – 300 g;
 • Kuřecí křídla – 400 g;
 • Rostlinný olej – 2 polévkové lžíce. l;
 • Krém bez tuku – 100 ml;
 • Vařená voda – 100 ml;
 • Sůl – chuť;
 • Šampiňóny – 150 g.

Čistá a nevyžádaná zelenina. Posíláme pasážované v rostlinném oleji. Můj a rozkrojte houby. Hoďte je hned, jakmile se zelenina smaží.

Vše se smíchá a udržuje se na ohni, dokud nezačne vycházet vlhkost z hub. Čistíme brambory, nakrájíme na kostky.

Vyrežte na dvě části vyprané a sušené křídla. Polotovary připravujeme ve vrstvách v hrnci: brambory, maso, houbový dresink se zeleninou, brambory, maso.

Naplňte vodou a smetanou, přidejte trochu soli a vložte do trouby po dobu jedné hodiny, nezapomeňte zakrýt víkem. Na závěr mícháme čerstvé zeleniny..

salát с редисомJednoduchý salát s ředkvičkami a vejci je lahodný, zdravý a tak čerstvý na jaře!

Pokrmy z brambor a kuře v troubě – zajímavé recepty, různé možnosti vaření.

Nejlepší dietní recepty v kuřecím sporáku.

Užitečné tipy

 1. Chcete-li vařit chutné jídlo, musíte vzít pouze chladné křídla;
 2. Na kuřecích křídlech je velmi málo masa, a pokud jsou příliš suché, zůstanou jen kosti a nebude jíst nic. Abyste se tomu vyhnuli, je třeba je pečlivě navzájem stohovat během pečení v troubě;
 3. Dlouhé moření zlepšuje chuť křídla. Marináda může být cokoliv: med, smetana, sója nebo kombinace několika ingrediencí;
 4. Mělo by být zapamatováno, že maso na křídlech je vlastně trochu. Většina jejich hmotnosti a objemu je obsazena kosy, proto je třeba krmit několik lidí, potřebují hodně;
 5. Před nákupem pečlivě zkontrolujte produkt. Barva křídel by měla být bledě růžová s modravým odstínem. Mluví o jejich svěžesti. Bílé by neměly být získávány, snad byly zmrazené a rozmražené více než jednou;
 6. Pokud vaříte nové brambory, není nutné je odlupovat. Dobře umýt pod tekoucí vodou;
 7. Kuřecí křidélka mohou být pečena v chlebení, ve strouhankách, pod sýrem a na zeleninovém polštáři;
 8. Pokud se rozhodnete použít pražicí rukáv, doporučuje se, abyste místo jednoho nosili dva nad sebou. Bude jistým druhem pojištění, že balení nebude roztrženo a šťáva, která vznikla během přípravy, nebude unikat..

Bon appetit!

Loading...