Jak vařit kuřecí hamburgery bez vajec

Pokud uvažujete o tom, jak potěšit vaši rodinu, měli byste vařit kuřecí kotletky, protože je lze provést různými přílohami a omáčkami. Kromě toho mohou být kotlety vyrobeny z různých typů, podle různých receptů, mezi nimiž jsou i dietní.

Kuřecí mleté ​​maso bez vajec
As приготовить куриные котлеты без яиц
Složení Počet
kuřecí maso nebo tuňák 600 g
luk 1 ks.
plátky chleba 3 kusy.
vody 50 ml
mléko 150 ml
česnek 1 hřebíček
pepř, sůl chuť
rostlinný olej 50 ml
Doba vaření: 60 minut Kalorie na 100 gramů: 185 Kcal
 1. Pokud jste udělali maso, pak spustit můj a nakrájet na plátky. nakrájené мясо
 2. Potom vyčistěte a nakrájíme cibuli – asi 5-6 dílů (abychom se dostali do mlecího stroje na maso). oloupané лук
 3. Dále namočte chléb do mléka nebo do vody. chleba замоченный в молоке
 4. Když je chléb důkladně namočený, přeskočte připravené přísady do mlýnku na maso – nezapomeňte střídat cibuli, maso a chléb, abyste později měli méně míchání při míchání. Přidejte sůl a pepř na mleté ​​maso – podle vašeho vkusu. Pokud chcete, můžete přidat česnek. vaření фарша
 5. Pak přidejte do mlýnku 50 ml vody a dobře promíchejte. Z takto získaných náplní tvoříme kotlety – před tím musíme navlhčit ruce vodou, aby se náplň nelepila na ruce. Namísto namočení rukou s vodou je můžete také hodit do mouky pro pěstování a nelepit se na povrchy.. vytvořen котлеты
 6. Můžete začít smažení – za to zahřejte pánev a vložte na ni naše hamburgery. Můžete je smažit s vysokým ohřátím, dokud nejsou smaženy na kůru, nebo můžete hnědé a zahřát na střední, aby dobře uhasily. V prvním případě budou kotlety trochu suché, ale lépe se hodí pro omáčky, a ve druhé – stanou se nezávislejším místem, které lze podávat s bramborami. kotlety на сковороде
 7. V prvním případě smažte až do připravenosti, – křupavou krustou a dušeným prostředím (kontrolujte na chuť a řez). Ve druhém, smažit a dusit, dokud nejsou připraveni (to bude trvat asi 10 minut, zkontrolujte to samé).

Bon appetit!

Nakrájené kuřecí prsíčky

nakrájené котлеты

Nejdříve si vezměme filé a důkladně ho umyjeme, pak ho vysušíme a opatrně ho nakrájíme na malé kousky s nožem a rozhodnete se, jak je malý. Pak nakrájejte cibuli a kopr – velikost je také podle vašeho vkusu.

Dále seberte hluboký talíř a vložte do něj všechny nakrájené výrobky a promíchejte je. Přidejte majonézu a 3 polévkové lžíce škrobu, poté důkladně promíchejte..

Ponechte 20 minut na škrob absorbovaný nadbytečnou vodu a maso naplněné. Pokud se ucpávka ukáže být tekutá, můžete přidat další škrob..

Jakmile bude náplň připravena, můžete začít smažit masové kuličky. Za tímto účelem zahřejte nádobu s rostlinným olejem a položte na ni kotletky – není třeba vyřezávat. Smažte na středním ohni na obou stranách, dokud není připraven. Hlavní věc – nezakrývejte víko, jinak se kotletky rozpadnou.

Bon appetit!

Nebyl přidán žádný chléb a vejce

kotlety без хлеба

Vezměte naši náplň a vložte do hluboké talíře. Rozemlejte jemně cibuli (můžete přes mlýn na maso), přidejte na desku k mletému masu. Dále rozemlete koriandr nebo jiné bylinky a vložte do talíře. Stiskneme nahoře 1-2 stroužky česneku. Sůl a nalijte 75 ml ledové vody. Přidejte na talíř trochu ovesné vločky a přidejte některé kuřecí koření nebo směs bylin podle vašeho vkusu.

Pak důsledně důkladně promluvte a promícháme. Chcete-li to provést, musíte vzít naši náplň rukou, hnět a silně ji vrátit na talíř – to by mělo být provedeno 10-15 krát. Po uplynutí této doby nastavíme vak a vložíme do lednice po dobu 20-30 minut. To je nezbytné, aby se ovsené vločky změkčily a namočily, navíc samo vyprazdňování bude více lepivé, což pomůže vyřezávat kousky požadovaného tvaru..

Pak troubu zahřejte na 200 stupňů a vezměte ji tak, že na ni položíte fólii a rozetřete ji rostlinným olejem..

Děláme kotlety, namočíme si ruce ve vodě, aby se na ně nálepka nelepila. Když slepou kravatu, pošlete ji do předehřáté trouby po dobu 20-25 minut.

Bon appetit!

palačinky на кислом молоке без яиц

Naučte se, jak pečené palačinky v kyselém mléce bez vajec.

Bez vajec můžete také vařit sýrové sýry z tvarohu. Zde najdete recept.

Recepty na ovesné sušenky bez vajec najdete zde..

Užitečné tipy

 1. Chcete-li dosáhnout nižšího obsahu kalorií, můžete je vařit pro pár.
 2. Chcete-li, aby hamburgery byly ostřejší a krásnější, je možné je ochutnat – je lepší použít mouku na chléb, ale někteří dávají přednost pečivům – vybíráte.
 3. Nejlepším řešením by bylo, abyste si vyrobili vlastní náplň a nekoupili jste si hotový výrobek. V takovém případě budete mít možnost nezávisle posoudit jakost masa, navíc nebudete přidávat další plniva, která jsou plná nakupovaného masa.
 4. Kletty lze předem vařit a nechat v chladničce, dokud nebudou potřebovat smažení.

Ve videu – možnost vaření dietní kuřecí řízek bez vajec v troubě:

Loading...