Na první pohled se zelí s bramborami v pomalém sporáku vypadá jako poměrně jednoduché jídlo. Ale při správné přípravě může být vyrobena jedna z vašich podpisových pokrmů. Naše recepty vám pomohou vytvořit kulinářské dílo..

Jednoduchý recept
As приготовить тушеную капусту с картошкой в мультиварке
Složení Počet
Mrkev 1 kus
Brambory 6 kusů
Zelí 1 kg
Rajčatová pasta 100 g
Bow jedna hlava
Lavrushka 2 listy
Vroucí voda 300 ml
Slunečnicový olej 3 polévkové lžíce
Koření (koriandro, kopr, petržel, kmín) a sůl podle svého uvážení
Doba vaření: 90 minut Kalorie na 100 gramů: 56 Kcal

Všechna zelenina by měla být umyta a oloupána. Brambory je třeba rozřezat na velké kusy, rozřezat je na asi 5-6 kusů. Řezněte mrkev s cibulí do malých kruhů.

Nalijte zeleninový (normální) olej na spodní straně pomalého sporáku a pečlivě položte již nakrájenou mrkvu na cibuli. Multicooker je součástí “Pečení”. Potah se nevyžaduje. Smažte mrkev s cibulí na 5 minut. Nezapomeňte míchat vaši misku..

zeleniny пожарить

Dále, v pomalém sporáku by měl přidat brambory. Pokračujte v vaření dalších 10 minut. Nakonec by se brambory neměly plně vařit. Jediné, co potřebujeme v této fázi, je dosáhnout ostrosti na povrchu brambor..

fry картофель

Zatímco máte čas, nakrájejte zelí hlavu..

Poté budete muset vypnout režim “Pečení”. Smíchejte zelí s nasekaným česnekem. Přidejte 3 polévkové lžíce rajčatové pasty. Pak dát vše do pomalého sporáku. Můžete také přidávat černý kmín a sůl podle vkusu. Položte jeden bobkový list (ale nezapomeňte jej na konci).

vypustit капусту

Pokryjte misku teplou vodou – promícháme ji.

Dále byste měli zapnout režim “kalení” a těsně uzavřít kryt. Jedeme 1 hodinu.

Poslední krok. Zde, v závislosti na vašich preferencích, můžete přidat trochu zeleniny a koření. Doporučujeme petržel. Je však třeba připomenout, že je lepší nechat se přidávat koření příliš daleko, protože mohou změnit chuť pokrmu nejen k lepšímu.

Tímto způsobem, za hodinu a půl, můžete vařit mísu s velmi zajímavou chutí. Bramborové zelí vždy přidávají do vašeho stolu jasné barvy.

zelí готова

Dušené zelí se brambory a švestkami v nádobí Redmond

Líbí se vám kaput vařit v redmondu multicooker? Pokud ano, máte dnes štěstí. Podělíme si o recept na skvělou kapustovou dušičku s obyčejnými bramborami a neobvyklou přísadou – sušené švestky, které si můžete snadno vařit sami, a Redouch multicooker vám s tím pomůže..

Jaké ingredience potřebujete:

 • Brambory – 5 kusů;
 • Mrkev – 1 kus;
 • Zelí – 1 hlava;
 • Rajčatová pasta – 1 sáček (150 g);
 • Cibule – jedna hlava;
 • Jeden bobkový list;
 • Jeden pohár teplé vody (přibližně 2500 ml);
 • Slivky bez kamenů – 100 g;
 • Rostlinný olej – 2 lžíce;
 • Přidejte koření a sůl podle Vašeho přání (koriandr, pepř, kmín);

Doba vaření: 1 hodina a 40 minut.

Kalorie 100 gramů. – 75 kalorií.

zelí с черносливомVšechny druhy zeleniny je třeba umýt a vyčistit. Brambory by měly být nakrájeny na velké kusy a rozřezány na 5-6 kusů. Smažte mrkev s cibulí na malé kousky..

Nalijte máslo na dno. Poté, co se zahřeje, jemně přidejte již nakrájené zelí. Přidejte ji na malé části. Umístěte pomalý sporák na “Hot” a počkejte 25 minut. Postupně promíchejte.

Dále přidejte nakrájenou mrkvu a jemně promíchejte vše. Zapněte režim “Frying” po dobu 10 minut.

V tuto chvíli nakrájejte cibuli na malé kousky. Přidejte cibuli a nezapomeňte vše promíchat. Poté pevně zavřete víko a počkejte na konec daného programu..

Po vyčkávání na dokončení programu otevřete víko a přidejte sůl na chuť (asi 2 čajové lžičky). Pepř a kmín také – na chuť. Nakonec hodíme pár bobkových listů.

Nyní je čas přidat slivky a rajčatovou pastu. Po přidání míchat celou misku..

Dále zavřete víko a nastavte parametr “Quenching” po dobu 25 minut. Poté otevřete víko, přidejte pár lžiček cukru a znovu zapněte funkci “Quenching” po dobu 10 minut. Nedotýkejte se příliš dlouho. To může zhoršit strukturu vaší zeleniny a přeměnit je na kaši..

Všechno Vaše jídlo je připraveno.

Tento jednoduchý recept vám pomůže překvapit své blízké s velmi příjemným a chutným pokrmem. Doufáme, že jej budete používat více než jednou, abyste ukázali své kulinářské dovednosti. Bon appetit!

dusené капуста с грибамиDušené zelí s masem v pomalém sporáku je tradiční pokrm, který se vaří velmi často. Shromáždili jsme se z nejoblíbenějších a nejvíce neobvyklých receptů na dušené zelí s masem.

Recepty na nejchutnější a neuvěřitelně jemné kuřecí masové kuličky najdete zde..

Přečtěte si všechny recepty bramborové kastrolky s mletým masem, houbami nebo sýrem. Získali jsme nejkomplexnější sbírku, kde najdete oblíbený recept s fotografiemi a videoklipy krok za krokem..

Kysané zelí s dušeným bramborem

Zelí s bramborem je velmi dobré pro druhé. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších příloh v Rusku. Nabízíme vám recept na tak vynikající pokrm, který nenechá lhostejný ochutnávku.

K přípravě tohoto pokrmu budete potřebovat:

 • Brambory – 5 kusů;
 • Kysané zelí – 0,5 kilogramu;
 • Těstoviny (z rajčat) – 150 g;
 • Jedna cibule;
 • Lavrushka – 2 letáčky;
 • Lean (rast.) Máslo – 3 polévkové lžíce;
 • Sůl a veškeré koření (sušené koriandro, kopr, pepř).

Doba vaření: 1 hodina a 20 minut.

Kalorie 100 gramů. – 65 kalorií.

zelí с картофелемNejprve je třeba umístit kyselé zelí ve vodě, aby se odstranila přebytečná kyselina. Půlhodina bude stačit. Pak ji vytáhneme a důkladně ji vytlačíme tak, aby veškerá voda zmizela..

Potom nakrájejte cibuli na malé kousky a smažte je v slunečnicovém oleji (zelenina). Smažte, dokud se nestane krásný a rudý (10 minut stačí).

Dále položte zelí brambory nakrájené na malé kousky. Mícháme a přidáme koření podle chuti. Nezapomeňte přidat čajovou lžičku cukru a bobkového listu.

Nakonec přidejte rajčatovou pastu (stačí jen jedna lžíce) a vše promícháme.

Po tom všem zavřete náš pokrm, nastavíme režim “ochlazení” a zapneme multi-sporák po dobu 1 hodiny. Čekání na signál.

Po zaznění signálu nastavte režim Plov, počkejte dalších 40 minut.

Hlavní výhodou tohoto receptu je nedostatek vody, aby se miska vařila ve vlastní šťávě a byla měkká a nikoli vodnatá..

Na samém konci vaření připravte koření a sůl podle chuti. Doporučujeme přidávat kopr a petržel. Nezapomeňte získat vavřínu.

Vaření tohoto pokrmu nebude mít příliš mnoho času, a výsledný kulinářský výsledek příjemně překvapí každého, kdo se rozhodne vyzkoušet to. Pamatujte, že zelí je nejen velmi chutné, ale také obsahuje obrovské množství užitečných vitaminů a látek. Nebojte se vařit takový zelí, protože obsahuje velmi málo kalorií.

Kuchařské tipy

 • Nepřipravujte zelí při vysokých teplotách. Vysoká teplota zabije chuť vašeho jídla. Vařit lahodné zelí – vařit při nízkých teplotách v režimu “Quenching”;
 • Chcete-li, aby zelí bylo jemnější a jemnější, stojí za to slanit pouze na konci vaření;
 • Nepotřebujete si zelí příliš jemně, protože se může v procesu vaření změnit na nepořádek;
 • Když se dusí, může se zelná šťáva odpařit, takže někdy musíte přidat trochu vody;
 • Mladé zelí by mělo být dušené 20 minut, zatímco zimní odrůdy by měly být vařené asi půl hodiny..

Vynikající chuť k jídlu a zajímavé kulinářské úkoly.!