Pizza je starobylé italské jídlo, jehož prototyp se objevil ve starém Římě. Jedná se o moučnou tortillu se superponovanými rajčaty, sýrem, obvykle mozzarellou nebo mascarpone, ale toto je klasická.

pizza на сковороде

Toto jídlo je oblíbené: ve všech velkých městech existuje několik služeb pro doručení pizzy. Existuje mnoho variací a odchylek od klasiky: do pizzy vložte uzené maso, houby, papriku, mořské plody, mleté ​​maso, kukuřici, olivy a olivy.

Základna je také často odlišná: tlustá, jako kobliha, tenká jako palačinka a něco mezi nimi. Domníváme se však, že těsto musí být kvasnice. Pokud jste připraveni strávit čas v domácí kuchyni, podaří se vám toto mistrovské dílo realizovat..

Ale existují situace, kdy to chcete udělat rychle. V takových případech si kuchaři vynalezli zjednodušenou metodu vaření v pánvi, která vyžaduje asi deset minut. Cesto se vyrábí, celá náplň se okamžitě nalévá a smaže se na varnou desku pod pečlivě zakrytým víkem – takže se plní a těsto dobře upečí.

Jak vařit pizzu v pánvi za 10 minut
As быстро приготовить пиццу на сковороде за 10 минут
Složení Počet
Smetana 3 polévkové lžíce. l.
Mouka 7 polévkových lžiček. l.
Vejce 1 ks.
Majonéza 3 polévkové lžíce. l.
Klobása 150 g
Tomato 2 kusy.
Sýr 200 g
Čerstvé greeny balíček
Kečup 2 polévková lžíce. l.
Olivový olej 1 polévková lžíce. l
Bílá cibule 1 hlava
Doba vaření: 15 minut Kalorie na 100 gramů: 237 Kcal
Existuje několik druhů těsta pro rychlou pizzu: s majonézou, mlékem a moukou, s vejci a zakysanou smetanou. Ale bez ohledu na výkon, který si vyberete, budete muset přísně dodržovat proporce a postupovat podle technologie přípravy..

Kombinujte domácí majonézu, vejce, zakysanou smetanu. Když je konzistence homogenní, nalijte drcenou mouku a hněteme zřídka jako těsto z kalu. Nalijte vše najednou do pánve, vyhřívané olivovým olejem.

mixovat сметану

Stlačte kečup zhora a zadní část vidlice ho rozdělte co nejrovnoměrněji na povrch. Posypeme špetkami bílých cibulových kroužků. Pokud tomu tak není, vyměňte zelenou barvou..

Žárovka nebude fungovat kvůli nadměrnému množství hořkosti. Položte hustou vrstvu nakrájené vařené klobásy. Na tom – umyté rajčata nakrájená na půlkruzích. Všichni zaspívají tlustou vrstvou strouhaného tvrdého sýra a krytu.

přidat все ингредиенты в пиццу

Když vidíte hnědé hrany těsta a sýr zcela roztavený, vypněte ho – pizza je připravená.

vařit когда сыр расплавится

Nemůže být odstraněn z pánve nebo naopak, aby se posunul k velké misce. Připravuje se dostatečně rychle, ale jíst je ještě rychleji..

Vaření pizza bez vajec

Někdy, pozdě večer, malé děti jsou požádány, aby vařily pizzu, ale není čas na dlouhou tvrdou práci. Poté, po přečtení zdrojů, najdete rychlý recept, a to i bez vajec.

Součásti:

 • Smetana – 5 lžící. l;
 • Majonéza – 4 polévkové lžíce. l;
 • Mouka – 10 lžící. l;
 • Klobásy – 6 ks;
 • Rajčata – 2 ks;
 • Sýr – 250 g;
 • Petrželka – banda;
 • Olivy – 0,5 plechovek;
 • Rajčatová omáčka – 3 polévkové lžíce. l.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií: 233 kcal / 100 g.

pizza с помидорамиZkombinujeme kyselou smetanu a domácí majonézu, vylijeme všechnu mouku najednou a šleháme šlehačkou, takže nejsou žádné kusy mouky. Nalijte těsto do studené, suché pánve a spusťte oheň.

Na lístek těsta položíme rajčatovou omáčku a rozložíme ji na povrch. S uzeninami vyjměte plášť, nakrájejte na střední kroužky a odešlete do pánve. Nakládají na hromadu hustých kroužků nakrájených rajčat.

Následující vrstvy jsou nakrájeny na polovinu, olivové keře a tlustou vrstvu strouhaného sýra..

Zakryjte vrchní část a vaříme na nízkém plameni po dobu deseti minut. Když těsto začne zpomalovat a když propichování s vidličkou je těžké, můžete bezpečně odstranit z pánve, zastrčit petržel a nakrájet na kusy.

Rychlý recept na pizzu z toho, co je v ledničce

Můžete dát nějaké nádivky do pizzy: houby, sladké papriky, různé dresinky, maso, avšak vařená nebo polokoulená klobása by měla být vždy součástí. Někdy jsou nahrazeny loveckými klobásami..

Součásti:

pizza с сыром

 • Mouka – 6 polévkových lžiček. l;
 • Egg – 2 ks;
 • Majonéza – 100 ml;
 • Smetana – 50 ml;
 • Lovecké klobásy – 7 ks;
 • Tomato – 1 ks;
 • Sladká paprika – 1 ks;
 • Parmazán – 200 g;
 • Krasnodar omáčka – 3 polévkové lžíce. l.

Doba vaření: 15 minut.

Obsah kalorií: 248 kcal / 100 g.

Společně kombinujeme šlehaná vejce, domácí majonézu a zakysanou smetanu. Smíchejte mouku nejvyšší kvality v dávkách. Těsto nalijte do hluboké pánve. V kapalné hmotě chaoticky stlačte omáčku.

Pak začneme položit dříve připravené produkty ve vrstvách: lovecká klobása nakrájená na tlusté prstence, rajčata umytá a loupaná ze semen, pepř nakrájený na polkruhy a všechny tyto vrstvy jsou pokryty tlustou vrstvou strouhaného tvrdého sýra.

Zakryjte hermeticky víkem a nechte vařit po dobu deseti až dvanácti minut, aby byla celá miska dobře vařená. Díky rajčatům a sýru se vrstva pizzy pečlivě drží a nerozpadne. Při vykládání však musíte být opatrní, protože to není kvasinková základna..

Není tak těsný a může prasknout..

Rýžová kaše s mlékem a vodou může být také chutná a užitečná, pokud k nim přidáte ořechy, sušené ovoce nebo jiné dobroty. Přečtěte si více na odkazu..

Dort vyrobený z hotových plátků a kondenzovaného mléka s přidáním různých sušených ovoce je velmi chutný a neobvyklý. Dort s kondenzovaným mlékem vyrobeným z plátkových koláčů může být vyroben alespoň každý den – je to snadné, dokonce i dítě může zvládnout.

Přečtěte si jednoduchý výběr receptů na vaření králíka se zakysanou smetanou v pomalém sporáku. Přečtěte si, jak udělat chutné jídlo a co neobvyklé může být vařeno. Recepty zde.

Jak vařit pizzu se šunkou na jogurt v krátkém čase

Tam je situace, že trouba zlomila, a opravdu chcete chutné pizza. Potřebujete to udělat v pánvi, na jakémkoli mléčném produktu, který je vždy doma..

Součásti:

 • Kefír – 200 ml;
 • Vejce – 1 ks;
 • Houby – 100 g;
 • Rajčatová pasta – 3 polévkové lžíce. l;
 • Soda – 0,5 lžičky;
 • Mouka – 7 polévkových lžiček. l;
 • Sýr – 250 g;
 • Olivy – 10 ks;
 • Šunka – 200 g.

Doba vaření: 20 minut.

Obsah kalorií: 221 kcal / 100 g.

Kefír se zředí sójovou pečicí, řídíme vajíčko a posypeme mouku. Mícháme všechnu hmotu. Nalijte do pánve a povlečte vrstvou rajčatové pasty. Před vařením vaší pizzy a smažte houby v rostlinném oleji. Dejte je na těsto.

Šunku rozřezáme na tenké plátky a položíme další vrstvu. Na to položíme na polovinu nakrájené olivy (je lepší ji okamžitě vzít bez kamenů). Zakryjte ho jemně strouhaným tvrdým sýrem a pokryjte víkem, který vaří 15 minut.

Pokud máte v plánu vařit dvojitý nebo trojitý porce, je lepší vařit v několika pánvích současně. V jedné pizze není nutná žádná dvojitá část produktů. Je špatně upečená a vrstvy se rozpadají..

Instantní bramborová pizza

brambory пицца

V nabídce můžete udělat dvojí odrůdu a vařit pizzu ne v elektrické troubě, ale v pánvi, která nahrazuje těsto mouky bramborem. Představte si překvapení vaší domácnosti z takového mistrovského díla..

Součásti:

 • Mouka – 3 polévkové lžíce. l;
 • Brambory – 5 ks;
 • 1 kuřecí vejce;
 • Rajčata – 2 ks;
 • Kuřecí maso – 200 g;
 • Sýr – 200 g;
 • Kukuřice – 0,5 plechovek;
 • Grilovaný kečup – 3 polévkové lžíce. l.

Doba vaření: 15 minut.

Obsah kalorií: 189 kcal / 100 g.

Umyté a oloupané brambory se otírají, přidávají vajíčko a mouku. Vše se promíchá a položí na vyhřívanou nádobu se zhutněným dnem. Zatímco základna je pečená na jedné straně – je to doslova pět minut – připravíme zbývající přísady..

Vařené kuřecí maso nakrájené na proužky, rajčata – husté polkruhy. Smažeme bramborovou palačinku dřevěnou lopatkou, pokryjeme kečupem.

Ležíme na něm střídavě maso, rajčata, kukuřice a všichni usínají strouhaným sýrem. Zakryjte víko a vařte jej dohromady po dobu deseti až dvanácti minut..

Tipy pro vaření

 1. Pokud by se bramborové těsto stalo příliš tenkým, vytlačte přebytečnou vlhkost nebo prostě zvyšte dávku mouky nebo přidávejte škrob;
 2. Můžete dát marinované houby v rychlé pizze, urychlí proces, na rozdíl od vyprážených;
 3. Cibule lze marinovat, pak hořkost zmizí a bude měkčí a chutnější;
 4. Hlavní výhodou jakékoli pizzy je výroba všech zbytků, které byly v chladničce ponechány. To je zásada, kterou dodržují italské ženy v domácnosti při vaření tohoto pokrmu;
 5. Miska v pánvi je také vařená s mletým masem, ale to bude trvat mnohem víc času;
 6. Nezapomeňte přidat čerstvé zeleniny. Bude přidávat chuť a chuť k jídlu;
 7. Nejen parmazán, ale i další druhy tvrdého a polotvrdého sýra mohou být vloženy do instantní pizzy: roztavují se rovnoměrněji na povrch nádobí;
 8. Nepoužívejte perederzhite pizzu v ohni, jinak to bude suché, všechny šťávy se odpaří a nádobí bude zkaženo;
 9. V každém případě, jako omáčka nebo složky pro těsto, je lepší používat výrobky, které si připravíte: majonéza, zakysaná smetana, kečup, různé omáčky;
 10. Olivy a olivy budou vynikajícím doplňkem a vyrazí na pizzu dobře. Ale je lepší ihned je vzít bez kamenů nebo dokonce s nějakým náplní;
 11. Pokud plánujete vařit rychlou pizzu s mořskými plody, pak byste je měli vařit po dobu několika minut ve vroucí vodě nebo si vezměte hotový koktejl v oleji.

Bon appetit!