Z dušeného a bramborového kaše můžete vařit velké množství chutných a originálních pokrmů, které ocení i gurmáni. Dále zvažte několik receptů založených na těchto složkách..

Jednoduchý recept
As быстро и вкусно приготовить пюре с тушенкой
Složení Počet
středně velké brambory 5 kusů.
guláš 200 gramů
máslo 3 polévkové lžíce
zeleně balíček
pepř a sůl trochu
Doba vaření: 35 minut Kalorie na 100 gramů: 320 Kcal

Dokonce i nováček kuchař se s tímto receptorem vyrovná, protože nevyžaduje zvláštní znalosti, dovednosti ani velké množství času stráveného. Dušené brambory jsou jednoduché, rychlé a chutné.!

Takže začneme!

Brambory musí být oloupané, dobře umyté a nakrájeny na několik kusů. Nalijte vodu do hrnce, připravte připravené brambory a položte je na sporák. Poté, co voda vaří, musí být osolená. Připravenost brambor je kontrolována pomocí vidlice, měla by být trochu měkká.

brambory

Jemně nakrájejte čerstvé zeleniny. Stewové maso se nakrájí na malé kousky (v případě potřeby). Pro tento recept je lepší odebírat maso z hovězího masa.

Jakmile jsou brambory připraveny – vylejte vodu. Pokud chcete, aby hotová miska byla jemnější, nechte trochu vody v hrnci a použijte ji při přípravě brambor..

dělat пюре

Přidejte máslo a rozdrněte brambory. Při přípravě bramborových brambor můžete použít mixér..

bramborová kaše

Nakonec přidejte guláš a zeleninu a důkladně promíchejte..

Bramborová kaše s gulášem v pomalém sporáku

Tento recept se snadno připravuje. Bude zvládnut kuchařem..

Požadované přísady:

 • 4 kusy brambory;
 • 2 lžíce másla;
 • 200 g dušenky;
 • 1 cibule;
 • 1 mrkev;
 • 1 polévková lžíce slunečnicového oleje;
 • 2 špetky soli a pepře;
 • 1 banda zelených.

Čas strávený na vaření – 1 hodina a 15 minut.

Obsah kalorií – 290 kcal / 100 gramů.

Brambory musí být oloupány a opláchnuty pod vodou. Dále jej nakrájíme na čtverečky a po zapnutí přístroje do režimu “vaření” jej umístíme do pomalého sporáku po dobu půl hodiny. Po této době vyndejte brambory a vytvořte homogenní maso, přidáním másla.

Pod tekoucí vodou umyjte bylinky a jemně je nakrájejte. Cibule rozřezaná na čtverečky, mrkev by byla nejlépe strouhaná. Maso nakrájené na porce. Nalijte slunečnicový olej do pomalého sporáku, přidejte džbány a zeleninu, nastavte na “dusit” na 10 minut. Pak přidáme brambory k hmotě, dobře promícháme. Posypte zeleninou před podáváním..

shish kebabCo vařit na piknik – jednoduché recepty, které lze použít k návštěvě svátků.

Jak udělat domácí nudle bez vajec – zkuste naše recepty na vaření.

Jak rychle a snadno vařit maso v pánvi, přečtěte si náš článek..

Pásové pyré s gulášem

Tento recept je známý těm, kteří mají rádi piknik v přírodě. Můžete vařit pečené pečivo s konzervovaným masem doma, protože je vařeno rychle a jednoduše.

Požadované přísady:

 • 500 gramů hrachu;
 • 2 mrkev;
 • ¼ lžičky soli a pepře;
 • 300 g dušenky;
 • 2 cibule;
 • koření;
 • 3 lžíce slunečnicového oleje.

Čas strávený vařením – 45 minut.

Obsah kalorií – 155 kcal / 100 gramů.

Opláchněte hrášek a předem namočte do teplé vody po dobu 3-4 hodin. Nalijte vodu do hluboké pánve, přidejte hrášek, vařte, dokud nebude připraven. Pepř je volitelný.

Smažte cibuli s kroužky nebo polokrouhy, mrkněte na strouhátku. Vložte slunečnicový olej a připravenou zeleninu do pánve. Smažte 5 minut.

Stejné maso (domácí nebo zakoupené v obchodě) nakrájené porce a vložíme do mrkve a cibule. Doba kalení na nízké teplotě – asi osm minut.

Z pánve vylijte přebytečnou tekutinu, přidejte koření do hrášku, my tlačíme, pomocí tolkushku. Přidejte hrášek do pánve se zeleninou a masem a promíchejte. Může být podáván na stole!

Užitečné tipy

 1. Všechny součásti musí být dobré kvality. Buďte velmi opatrní při výběru masných surovin;
 2. Pokud chcete získat vzduchovou kaši – použijte Tolkushku;
 3. Při vaření hrachu je nutné na konci vaření skočit..

Dušené bramborové recepty jsou skvělou volbou pro domácí večeři s vaší rodinou nebo turistickými pokrmy. Hlavní věc je, že pokrmy založené na zdánlivě obyčejných složkách jsou vždy výživné a chutné. Zkuste!