Jak ochutnat salát “Fox fur” jasný, slavnostní a chutný

Saláty jsou již dlouho přeneseny z kategorie Silvestra do denního menu. Hlavními determinanty jsou čas potřebný pro přípravu a dostupnost přísad..

“Fox fur coat” je poměrně nová, módní, přesto levná studená mísa s jemnou chutí a různými možnostmi vaření. Pro jeho přípravu jsou snadno použitelné jednoduché výrobky a zanechávají, dokonce i pro nezkušené hostesky, více než půlhodinu drahocenného času. Ze salátu je zevnějšek slavný a jasný

. Velmi “kožešinový kabát” je vyroben z mrkve, což naznačuje podobnost s liškami. Pokud chcete překvapit hosty nebo domácnosti, můžete si dát salát ve formě malé lišky nebo její tváře.

Klasický recept
As приготовить салат «Лисья шубка» ярко, празднично и вкусно
Složení Počet
sleď solené 0,3 kg
mrkev 0,3 kg
brambory 0,3 kg
vejce 5 kusů.
žampiony 0,2 kg
luk 0,1 kg
olej (libovolná zelenina) 1 polévková lžíce
klasické mayo 0,2 kg
Doba vaření: 30 minut Kalorie na 100 gramů: 167 kcal

Toto není sleď pod kožešinovým kabátem, jak se může zdát. Jediná podobnost spočívá v tom, že složky jsou složeny ve vrstvách. Tato verze “kabátu” samozřejmě, nejvíce podobná jedné z nejslavnějších salátů ze sovětské éry.

Má však jemnější a harmoničtější chuť. Pod “srst srst” se položí nejen sleď, ale i houby, tam jsou možnosti s kuřecím masem, lososem a dokonce růžovým lososem. Ale o nich později.

Vařený salát “Fox fur” s houbami a slede není těžký. Nejprve musíte vyčistit, opláchnout, nakrájet cibuli a houby.

Smažte houby s cibulí v rostlinném oleji v pánvi.

smažte грибы

Zelenina, vařená a oloupaná, nastrouhaná. Také rošt, vařený a loupaný, vejce.

vymazat овощи

Řekněte sleď na kostky a oddechujte kůže podle libosti. Salát je rozložen v takovém pořadí: sleď, brambory, houby a cibule, třetina sklizené mrkve, vejce, všechny zbývající mrkev.

sleď

Všechny vrstvy, s výjimkou finále, musí být rozmazány s majonézou..

Salát “Fox kožich” s kuřecím masem

Tato možnost je ideální pro ty, kteří se opravdu nelíbí chuti sleďů, pro něž je důležité snížit obsah kalorií, ale zároveň neztrácejí výživovou hodnotu a chuť pokrmu. Miska se mění na výživnou a nízkokalorickou..

Složení:

 • 0,25 kg brambor;
 • 0,3 kg kuřecího filé;
 • 0,2 kg žampionů;
 • 0,1 kg cibule;
 • 2 kusy vejce;
 • 0,15 kg mrkve v korejštině;
 • 0,1 kg zakysané smetany nebo klasické majonézy.

Doba vaření: asi 20 minut (bez ohledu na dobu vaření zeleniny).

Obsah kalorií: 130 kcal, a pokud nepoužíváte “korejský”, ale vařenou mrkvu 115 kcal na 0,1 kg.

Nejprve musíte vařit: vejce, loupané brambory, kuřecí filé bez kůže. Chlazení. Rozložte salát podle receptury, rozetřete majonézou (zakysanou smetanou).

Oloupejte brambory, rošt a položte do hluboké mísy v první vrstvě. Sůl, pepř podle chuti. Filet nakrájený na kostky ležel na bramboru.

Oloupejte, opláchněte, nakrájejte cibuli a marinujte 5 minut (připravte marinádu na základě 3% octa s 1 čajovou lžičkou cukru).

Stlačte cibuli a položte je na kuře. Houby nakrájené na kostky nebo stuhy, položené na cibuli. Smažte vajíčka a položte na houby. V horní vrstvě je umístěna mrkev v korejštině. Ozdobte čerstvými greeny podle potřeby..

Jak vyrobit kuřecí prsíčko – přečtěte si několik možností, které jsme pro Vás vybrali.

Čerstvý zelí a mrkvový salát recept – přečtěte si, jak udělat tento jednoduchý pokrm zajímavější..

Jak si vařit zelenou a hovězí maso v pomalém sporáku.

Salátový recept s růžovým lososem

Růžový losos pod “Fox fur coat” je jednoduché, výživné a rychlé jídlo. Růžový losos, na rozdíl od sleďů, má měkčí a příjemnější chuť a pomocí sýra a nakládané okurky v receptu přidá koření na hotovou misku..

Tato verze “Fox Fur” je velmi populární u mužů.

Složení:

 • brambory – 200 g;
 • růžový losos (konzervovaný) Jdi– 1 banka;
 • mrkev – 250 g;
 • vejce – 1 ks;
 • sýr – 150 g;
 • nakládaná okurka – 70 g;
 • klasická majonéza – 100 g.

Doba vaření: asi 20 minut (bez ohledu na dobu vaření zeleniny).

Obsah kalorií: 184 kcal na 0,1 kg.

Předvařte brambory, mrkev a vejce. Chlazení. Zelenina čistá. Strouhněte zeleninu, sýr a vejce. Okurka nakrájená na tenké pásky nebo plast.

Pokud je konzervovaný růžový losos v krabičce, musíte odstranit kosti a rozmetat filé vidličkou. Rozložte si, rozmačkání s majonézou, v tomto pořadí: brambory, růžový losos, okurka, vejce, sýr, mrkev.

salát с семгой

Mrkvový salát s lososem

Tato možnost je určena pro gurmány a kuchařské estetiky. To nevypadá skvěle ve společné salátové misce, ale vařené ve speciálních servírovacích kroužcích nebo sklenicích..

Složení:

 • lehce slaný losos – 0,3 kg;
 • cibule – 0,1 kg;
 • vejce – 2 ks;
 • mrkev – 0,25 kg;
 • brambory – 0,25 kg;
 • majonéza – 0,1 kg.

Doba vaření: asi 15 minut (bez ohledu na dobu vaření zeleniny).

Obsah kalorií: 147 kcal na 0,1 kg.

Zelenina, s výjimkou cibule, vařte, ochlaďte a oloupejte. Nakrájené nakrájené brambory, mrkev na rožni. Oloupeme cibuli, nakrájíme na tenké polokruhy. Vaříme vajíčka, slupku a rošt. Nakrájejte filetu z lososa na kostky a umístěte do vařené misky nebo do kroužku. Vložte cibulové prsteny, brambory a vejce na losos, pamatujte si, že vrstvy pokryjte majonézou. Vysílání mrkve. Na mrkev lze přidat červený kaviár.

Užitečné tipy

 1. Zeleniny je třeba vařit v kůži, takže většina vitamínů a přirozená chuť produktu jsou zachována;
 2. U salátu se používají pouze chlazené vařené výrobky. Používání teplých nebo horkých ingrediencí zhorší chuť nádobí;
 3. Pro přípravu použití tvrdých odrůd sýra. Měkké a středně měkké sýry, dokonce i strouhané, se mohou slepit spolu s nepoužitelnou hmotností a pokazit hotovou misku..

Každý recept na “Fox Fur Coat” je zajímavý, neobvyklý, má vynikající chuť a vzhled. “Fox fur” se dá vařit na oběd nebo večeři, na dovolenou nebo každý den. Můžete si zvolit druh porce, to bude vysoká miska nebo servírovací kroužek, standardní provedení nebo v podobě lišek. Vychutnejte si rozmanitost představení: klasická verze s sleďovým, lehkým salátem s kuřecím masem, pikantní s růžovým lososem nebo nádherným lososem.

Loading...