Povinná složka pro vaření polévky – ryby. Kvalita chuti a její obsah kalorií závisí na typu ryb a způsobu přípravy. Vzhledem ke změně dalších přísad se nutriční hodnota polévky může lišit. Ve vývaru můžete přidat obiloviny a zeleninu.

Nejbohatší rybí polévka se získává v pomalém sporáku. Plně automatizovaný kuchyňský stroj umožňuje vařit rybí polévku v krátké době. Nádobí se ukáže jako užitečné a chutné. Těsnost zachovává chuť ryb.

Výběr jednoduchých receptů pro polévku s polévkami usnadňuje práci hostesky v kuchyni. Doslova 1,5 hodiny na stůl předvedou desky rybí polévku.

Recepty šťávy v multicookeru
As просто и вкусно приготовить уху в мультиварке
Složení Počet
štiky a chvost (nebo celé ryby) 600 g
žárovky 1 ks.
čerstvou mrkev 75 g
brambory 1-2 kusy.
bílá rýže 2 polévková lžíce. l.
koření, sůl, bobkový list chuť
zelené podle vůle
Doba vaření: 80 minut Kalorie na 100 gramů: 83 Kcal
 1. Princip pečení rybí polévky je správně připravená ryba. Mělo by být bez váhy a dobře umyté. Je-li hlava odebrána, je nutné odstranit žáby. Je snadné vařit s filety, stačí ji umýt a nakrájet.. do řezu рыбу
 2. Štika má malá měřítka, měla by být důkladně vyčištěná, pokud je to žádoucí, nakrájíme ryby na kusy. Pak bude jednodušší umístit je do desek..
 3. Vložte připravené ryby do dna vícenásobného košíku. Položte cibule a plátky mrkve na poloviny kroužků shora. Pokud dáváte přednost jemně nakrájené zelenině, rožte mrkev. do řezu морковь
 4. Brambory odlupujte, nakrájejte na kostky a nalijte do misky pomalého sporáku, přidejte promytou rýži. do řezu картофель
 5. Nalijte vodu až na maximální úroveň, zavřete víko a zapněte režim vaření / polévky. Doba vaření závisí na modelu multicookeru, proces trvá v průměru od 30 minut do 2 hodin. Vše závisí na modelu kuchyňského stroje..
 6. Když kuchyňská linka dává signál, že konec vaření bude brzy u konce, musíte dát koření a sůl na chuť. Okamžitě sůl není nutné, jinak budou brambory těžké. Vezměte si to zpravidla – musíte si vyčistit, když jsou brambory připraveny..
 7. Konečný dotek, otevřete víko na konci programu, vložte kus ryby s pánví a vložte je do talíře. Nahoru s vývarem se zeleninou a posypeme bylinami.
 8. Pokud upečíte ucho z hlavy a ocasu, musí být odděleně odstraněno, vykuchané, aby se vybralo rybí maso. Kusy nalijte vývar a mohou být podávány ke stolu. Při krájení kusů ryb, pozorujte kosti, neměli by se dostat do vývaru.

Lososová polévka

Požadované přísady:

 • filet z lososa nebo hlava – 450 gr;
 • 2 cibule;
 • čerstvá mrkev – 80 g;
 • koření pro sůl, sůl.

Doba vaření: 1 hodina a 15 minut.

Obsah kalorií: 106, 7 kcal.

 1. Umyjte kusy ryb a odstraňte váhy. Položte je na spodní straně misky Polaris. Popřípadě lze tuto polévku připravit v jakémkoliv jiném kuchyňském stroji..
 2. Oloupeme mrkev a cibuli, nakrájíme je na kusy libovolného tvaru. Pokud tam je nožem, můžete udělat krásný řez mrkev. Položte zeleninu na ryby.
 3. Přidejte koření, nalijte všechnu vodu. Zavřete víko a zapněte režim “Menu” a poté zvolte režim “Polévky”. Doba vaření 1 hodina.
 4. Zůstane počkat na dokončení programu, po kterém může být ucho umístěno na talíři.
 5. Nezapomeňte obsah desky na ochucení bylinami nebo suchým kořením. Chuť čerstvě připravené polévky bude úžasně chutná..

Jak vařit rybí polévku z řeky

rybí суп

Požadované přísady:

 • malé ryby – 500 gr;
 • cibule – 2 ks;
 • jáhly krupice – 2-3 st. l;
 • brambory – 2 kusy;
 • speciální koření pro polévku;
 • všechny čerstvé zeleniny.

Doba vaření: 2 hodiny.

Obsah kalorií: 83, 7 kcal.

 1. Při vaření rybí polévky vyrobené z malých ryb je nutné vyhnout se kostek v talíři. Chcete-li tomu zabránit, je lepší předvařit rybí vývar s přidáním cibule v multimediálním zařízení Redmond nebo hrnci. Výsledný vývar přetřete sítem.
 2. V misce položte kousky brambor a malé plátky cibule. Nalijte umyté proso.
 3. Nalijte všechny rybí vývar, nalijte koření. Povolte program “Polévky”, zavřete víko a počkejte na připravenost. Pokud přidáte speciální polévku na polévku, není nutné sůl.
 4. Když se v nabídce kuchyňského automatu informuje o dokončení režimu, musí být kryt jemně otevřen. Posypeme rybí polévku na talíři, posypeme čerstvými nebo sušenými bylinkami.
 5. Pokud byla filtrovaná ryba s kusy masa, mohou být položeny do talíře. V každém případě bude vývar poskytovat rybí chuť a bude výživný..

Smažené ryby – poznamenejte si několik možností vaření.

Přečtěte si, jak vyrobit salát se sušenými rajčaty a kuřecím masem v našem článku..

Pokuste se vařit omáčku na zeleninový gril – bude zdůrazňovat chuť zeleniny a dáte jí koření.

Ušlechtilá uši s vejcem v hrnečku

Požadované přísady:

 • filé jesetera – 350 gr;
 • bílé víno – 50 g;
 • čerstvé houby – 150 g;
 • 1 cibule;
 • Kuřecí vejce – 2-3 kusy;
 • Koření pro rybí polévky;
 • zelené větvičky bazalky;
 • brambory – 1 ks.

Doba vaření: 2 hodiny.

Obsah kalorií: 116,8 kcal.

 1. Do misky kuchyňského automatu vložte oloupaný a nasekaný jeseter.
 2. Přidejte nakrájenou cibuli a houby..
 3. Nalijte veškerou vodu na maximální úroveň multicookeru. Koření kořenové soli.
 4. Zavřete víko kuchyňského stroje, v nabídce najdete režim “Polévky”, nastavte čas.
 5. 5 minut před koncem cyklu nalijte víno, vařte vajíčka předem a vyčistěte je z pláště.
 6. Nalijte připravenou polévku do talířů a přidávejte kousky jesetera, plátky vařených vajec a klobásy bazalky.

Užitečné tipy

 1. Bujón lze vařit odděleně a poté filtrovat. Tím se vyhneme vzniku kostí. Pokud je ryba velká, můžete ji okamžitě umístit do pomalého sporáku spolu se všemi přísadami..
 2. Ujistěte se, že přidáte cibulku, bez ní se rybí polévka nebude vařit skutečně. Pokud se vám nelíbí cibule v polévkách, dejte to celé. V poslední fázi vaření vyjměte z misky. Dává nádobí zvláštní poznámku chuti..
 3. Mrkev je umístěna pro průhlednost vývaru a estetické vlastnosti, které zelenina dává, když je na talíři při podávání.
 4. Koření lze připravit nebo jednoduše přidat koření podle svého uvážení. Bay leaf, paprika, rozmarýn a bazalka se dobře mísí s rybami.
 5. Pokud do misky přidáte proso nebo rýži, pokrm bude výživnější. Pokud hodláte udělat jasnou polévku, přidejte brambory.
 6. Pokud nejsou ryby tuk a jsou malé, můžete do ucha nalít trochu olivového oleje.
 7. Chcete-li udržet malé ryby z vývaru, může být umístěna v gázovém sáčku. Varejte vývar a rybu vyjměte.
 8. Z hlavy je nutné odstranit žáby, jinak bude polévka hořká.
 9. Jako doplněk se doporučuje podávat zeleniny, podle svého uvážení můžete přidat lžíci zakysané smetany.

Bon appetit!