Zázvor и корица для похуденияPokud někdo jiný myslí, že koření jsou potřeba jen proto, aby nádobí měly výraznou chuť a chuť, jsou zásadně mylní..

Každý ze známých koření má samozřejmě jedinečnou chuť a neuvěřitelnou vůni, je schopen sladit misku svojí barvou, dává chuti úplně nové poznámky..

Kromě toho jsou koření a byliny také zdravé..

Zajímá se například u nějakého bylinky, který převažuje ve své kávu první pomoci. Ve většině případů to bude, divně, nejvíce agresivní plevele, které nezachrání v zahradách, druhou nejdůležitější a objemovou částí léčivých bylin bude vůně vonící a koření.

Dopad aromatických rostlin na tělo.

Rostliny s nejsilnějšími ostrými chutí a bohatou jasnou chutí, které jsou kořením, mohou obsahovat neuvěřitelné množství různých látek, od vitamínů a minerálů až po jedy. Všechny tyto látky tak či onak ovlivňují buď jednotlivé orgány, nebo celý náš organismus..

Hlavní reakcí lidského těla na použití a asimilaci komplexu látek ze zázvoru a skořice je výrazné zvýšení metabolické rychlosti, tj. Metabolismu.

V tomto případě všechny orgány našeho těla začnou pracovat více aktivně, resp. Vyžadují více energie..

Při nedostatečné dodávce energie z potravin se tělo začne vyvíjet vlastní zásoby, které se skládají z podkožních tukových ložisek. Ukazuje se, že pravidelné používání těchto rostlin pro potraviny nejenže obohacuje vaše tělo hmotností živin, ale také urychluje proces spalování podkožního tuku, což znamená, že snižuje hmotnost!

Zázvor jako prostředek, jak zhubnout

Skvělé дополнение к диетеMožnost použití kořenů zázvoru pro hubnutí byla objevena už dávno. Před tím byla jedna z nejstarších rostlin s hmotností léčivých vlastností použita při vaření jako pikantní koření a v tradiční medicíně – k léčbě vnitřních orgánů.

Dnes má každý příležitost jíst zázvor alespoň každý den, doplňovat rezervy zdravých látek potřebných pro zdraví..

Užitečné vlastnosti zázvoru

Vzhledem k přítomnosti hmotnosti živin v složení zázvoru, může být použit nejen pro hubnutí. Například, sušené kořen zázvoru pomáhá zbavit se nevolnosti a závratě, a na dlouhé cestě po silnici je obecně nepostradatelná..

Ginger se doporučuje používat jako doplněk vitamínových potravin. Navíc má znatelný antibakteriální účinek, pomáhá lépe se léčit onemocněními, jejichž patogeny jsou přenášeny vzdušnými kapkami..

Pískané na jemné zrna kořen zázvoru ve formě komprese pomůže zbavit bolesti kloubů. Ale co je nejdůležitější, urychluje metabolické procesy v těle, které pomáhají vyčistit vylučovací systémy, stejně jako rychlé rozložení podkožních tukových ložisek. To je tato kvalita, která umožňuje použít zázvor pro hubnutí..

Smažená skořice

Který z nich воздействие оказывает корица на организмStejně jako zázvor, skořice použitá v potravinách působí nejen jako ochucovací nebo ochucovací činidlo..

Je schopen zlepšit nejen chuť jídla, ale i pohodu a stav lidského zdraví..

Tuto skutečnost prokázali vědci z celého světa..

Takže pozitivní efekt skořice nemůže být pochyb.

S pravidelným používáním skořice v potravinách:

  • střevní funkce je normalizována, je stanovena stolice;
  • mozek je aktivován;
  • pozornost se zvyšuje;
  • normální hladiny cukru v krvi;
  • riziko vzniku krevních sraženin je sníženo;
  • zvyšují ochranné funkce těla.
Navíc může skořice pozitivně ovlivnit rychlost metabolismu.

Je to díky nejnovějším diety, které vyvinuly nejrůznější výživové systémy s pravidelným používáním skořice, které jsou primárně zaměřeny na boj s obezitou.

Principy použití zázvoru a skořice

Každá z těchto rostlin by měla být používána opatrně, protože koření a koření jsou často příčinou alergických reakcí. Proto je v počáteční fázi stravy důležité zabránit tomu, aby se zvýšilo množství aktivního tuku, zvláště jelikož zvýšení doporučených porcí nepřinese pozitivní výsledky.

Takže začneme.

Ztráta váhy na skořici a zázvor je snadnější než kdy jindy. Dieta nevyžaduje omezení na jídlo, jen během dne se budete muset krmit s účinnými látkami, které stimulují spalování tuků, bez ohledu na množství jídla a vaši aktivitu. Skořice pro hubnutí je často přidávána do čaje nebo jakéhokoli nápoje, je ochucena dezerty a zázvor je ochucený téměř jakýmikoli hlavními pokrmy..

Zázvorové a skořicové nápojové recepty

As готовить напитки для похуденияKromě skutečnosti, že skořice a zázvor pro hubnutí jsou přidány do doslova každé misky, odborníci na výživu doporučí vaření speciálních koktejlů, které zvýší účinek stravy..

Ve stejné době a diverzifikovat jídlo.

Kefír koktejl se skořicí

Pro jeho přípravu promíchejte sklenici nízkotučného kefíru s poloviční lžičkou skořice. Smažte červenou paprikou a pijte na prázdný žaludek..

Zázvorový koktejl

6 čajových lžiček strouhaného kořenového zázvoru přelit vroucí vodou a trvat. Do infuze se přidá malá máta, med, paprika černého pepře a směs se smíchá s 8 čajovými lžičkami čerstvé citrusové šťávy.

Tento koktejl je dobré pít před každým jídlem..

Infuze medu se skořicí

Pro jeho přípravu je směs 2 čajových lžiček medu a 3 čajové lžičky mleté ​​skořice zředěna 2 šálky vody a infuse po dobu 24 hodin. Koktejl se užívá třikrát denně před jídlem po dobu tří týdnů..

“Výbušná směs” se zázvorem a skořicí

1 lžička skořice a zázvoru vařte 100 ml vroucí vody. V ochlazené směsi přidejte plátek citronu a lžičku přírodního medu. Zázvor a citrón mají pozitivní vliv na tělo..

Tento koktejl je nejúčinnější ze všech výše uvedených. Jeden den stačí pít jednu část směsi..

Můžete také udělat skořicový čaj pro hubnutí..

Vedle hlavních koktejlů pro odtučňování je užitečné vzít směs skořice a medu, která může být dokonce použita jako tmel na sendvič. A samozřejmě pro rychlejší a účinnější hubnutí je důležité, aby se nepřejívaly a neměly co nejvíce tekutiny..

Video dezert

Dnes pro dezert video o užitečných vlastností skořice.