Hmotnostní ztráta – možná vášnivý sen každé ženy. Metody úbytku hmotnosti se liší podle jejich závažnosti, účinnosti, nákladů a bezpečnosti těla..

Žena спортивное питание

Tukové hořáky, jako jeden ze způsobů, jak přinést své tělo v pořádku, jsou populární mezi sportovní výživou pro snížení tělesné hmotnosti u žen. Je však kouzelný nástroj vhodný pro ženu, která vede normální život? Další informace.

Mýty o sportovní výživě, všechny výhody a nevýhody

První věc, kterou se snažíme řešit, když uvidíme další kilogramy na váhu, je fyzické cvičení a správná výživa..

S druhým se slovo “tukové hořáky” vůbec neshoduje: jídlo “z nádob” během jeho existence a použití se podařilo shromáždit slušný seznam mýtů, které by měly být odhaleny ^

 • “Tukový hořák – chemický, otrava těla”. Ano, do jisté míry toto tvrzení je pravdivé. Je však třeba poznamenat, že popis negativním způsobem je typický pro výrobky od bezohledných výrobců. V současné době by vysoce kvalitní sportovní výživa neměla způsobit spojení s chemií, neboť “přírodní ingredience” se používají ve sklenicích. Další otázkou je, který produkt si vyberete. Při nákupu věnujte pozornost výrobci a složení. Nezapomeňte konzultovat s odborníky a zakoupit zboží od ověřených prodejců; Sportovní набор питания
 • “Sportovní výživa vyvinutá výhradně pro sportovce”. Tento stereotyp byl vytvořen kvůli tomu, že první lidé, kteří obsahovali tukové hořáky ve své stravě, byli sportovci. Nicméně, pokud patříte k lidem, kteří se zabývají těžkou fyzickou námahou nebo chtějí zhubnout podle stravy a hyperaktivního životního stylu, sportovní výživa vám vyhovuje! Nezapomeňte, že úloha tukových hořáků – podporovat tělo, udržet jeho účinnost a životně důležitou energii;
 • “Sportovní výživa pro hubnutí je volitelná”. S tímto tvrzením se nebudeme hádat, nicméně ani my nepotvrdíme. Faktem je, že tukové hořáky jsou navrženy tak, aby odstranily nechtěné centimetry v režimu super rychlosti. Všechno ostatní, v moderním tempu života, udržování správné výživy, podpora hubnutí a kombinace s fyzickou námahou je pro většinu obyvatelstva nemožným úkolem. Tukové hořáky pracují na pozitivním výsledku vašeho úbytku hmotnosti, minimalizace poruch a stresu.

O tukových hořácích

Již dávno sní o tom, že najde magickou pilulku nebo zázračný nápoj, který okamžitě spálí 10 cm tuku na pasu nebo boky?

Poté, když sledujete tenký a zdravý organismus, je smysluplné obrátit se na sportovní výživu..

U některých lidí se fráze “sportovní výživa” řídí dietou nebo správnou – taková logika není zcela pravdivá..

Sportovní výživa je doplněk, který podporuje rychlou hubnutí. U obyčejných lidí se nazývají tukové hořáky.

Každá “ztráta váhy” by si měla být vědoma toho, že ztráta hmotnosti na tukových hořácích je obrazový výraz. Žádná omezení týkající se výživy a tělesného zatížení, aby zhubla, by neměla ani snít!

Jaká sportovní výživa je vhodná pro ženy?

Použití prostředků pro spalování tuku s sebou nese takové důsledky, jako jsou:

 • Zvyšte svalovou sílu a hmotnost;
 • Obnova po těžké fyzické námaze;
 • Udržování kardiovaskulárního systému;
 • Hubnutí.

Na základě výše uvedených skutečností není těžké odhadnout, proč jsou sportovní výživové produkty velkou poptávkou jak u mužů, tak u žen..

Vyhrajte спортивного питания для похудения

Dále navrhujeme seznámit se s pravidly racionálního výběru tukových hořáků pro ženy. Obvykle jsou rozděleny do tří typů:

 1. Termogenní. Jejich úkolem je zvýšit tělesnou teplotu, urychlit metabolismus, zvýšit účinnost, vytrvalost. Synefrin, kofein, guarana, extrakt z kajenského pepře a extrakt ze zeleného čaje jsou zodpovědné za zahřátí. Frekvence používání termogenních tukových hořáků by neměla činit více než dvě dávky denně. Ranní část 30 minut před snídaní, večer – půl hodiny před začátkem tréninku, 4-5 hodin před spaním.
  Doporučuje se začít s minimální nebo dokonce nižší dávkou. V budoucnu může být v závislosti na reakci organismu upraveno množství použitého léčiva;
 2. Lipotropní. Atraktivní pro sportovce s minimálním rizikem nežádoucích účinků. Lipotropní látky se vyrábějí z cholinu, levého karnitinu, methioninu – tento přípravek zajišťuje spalování tuků, stimuluje játra a normalizuje hladinu inzulinového účinku léčiva. Princip lipotronických tukových hořáků je podobný termogenním přísadám. Pro některé hubnutí je kombinace lipotropů s diuretiky atraktivní;
 3. Zablokování sacharidů a tuků. Jméno tohoto léku mluví samo za sebe. Zachovat tělo z negativních účinků tuků a sacharidů jsou součástí výtažků bílé a červené fazole, garcinia a chitosan.
  Doba užívání drogy je 10-15 minut před začátkem jídla a frekvence je jednou denně. Je žádoucí snížit množství spotřebovaných potravin s vysokým obsahem tuku..
V seznamu hořáků na tuky zaujímají speciální hořáky různé funkční orientace..

Výhodou léků tohoto druhu je vysoká účinnost v důsledku obsahu vitaminových doplňků, ale nevýhodou je vysoká pravděpodobnost alergie.

Nutná sada pro vysoce kvalitní spalování tuků

Pokoušíte se ztratit nebo zesílit váhu, vyvinout sílu a vytrvalost – na tom nezáleží. Nástroje k dosažení tohoto cíle jsou vždy stejné. Kromě vytrvalosti, vytrvalosti a sebevědomí byste měli zahrnout do souboru sportovní výživy:

 1. Proteinové přípravky. Jsou zodpovědné za přítomnost bílkovin v těle. Aminokyseliny tvořené v procesu trávení, vstupují do krve a slouží jako stavební materiál pro svaly. Vaše tělo, do větší míry lhostejnosti, vám získalo bílkoviny z potravin živočišného, ​​rostlinného nebo umělého původu. Ale sportovec není, protože je mnohem snazší pít bílkovinové chvění, než vařit kuřecí prsíčka podle všech kánonů správné výživy;
 2. Dalším postupem požadovaným pro ztráty kvality tukových hořáků je přírůstek. Navzdory skutečnosti, že název léku pochází z anglického zisku – zesílení hmotnosti – v souboru snižujícího se hmotnosti, je zapotřebí pro saturaci uhlohydrátů, což je zodpovědné za váš výkon. Hlavní výhodou zisků je vysoký obsah kalorií;
 3. Potřeba kreatinu v počátečních fázích sportu chybí. Během času se však tělo “vyčerpá”: objevují se problémy se spáry, vazy, atd. V těchto situacích dochází k záchraně kreatinových doplňků;
 4. Vitamíny a minerály. Komplexy těchto prvků přispějí k kvalitativnímu procesu snižování hmotnosti..
Chléb диетаPředstavujeme Vám způsob, jak zhubnout pomocí chleba. Pravidla a menu stravy chleba pro hubnutí. To je neuvěřitelné, ale technika není efektivní, ale velmi efektivní, protože nenáviděné kilogramy se nevrátí zpět.

O použití vlákniny pro hubnutí, přečtěte si zde. Popis jeho typů, způsobů použití a samozřejmě i hodnocení ztráty hmotnosti.

A zde je popsáno, jaká lék je Polysorb, a zda to stojí za to, že ji použijete pro hubnutí..

Mnohé se zajímají o otázku kompilace souboru sportovní výživy. Pro dosažení maximálního výsledku při použití tukových hořáků je třeba vzít v úvahu fyziologické údaje a režim výcviku.

Nezapomeňte studovat a upravit stravu. Důležitými faktory jsou počáteční váha a číslo, které chcete dosáhnout, tělesná hmotnost a procento tuku v těle, pohlaví, nemoci, osobní intolerance k jednotlivým prvkům.

Tiché detaily užívání doplňků a vzorového menu

Co dělat bez ztráty hmotnosti? Samozřejmě, bez stravy a cvičení. Poznámka: Pod pojmem “dieta” je třeba mít na mysli ne depresivní škrty ve výživě do stavu blízkého ztrátě vědomí a správné výživě..

Zlaté pravdy zdravé výživy spotřebovávají denní poměr čisté vody (vybrané podle hmotnosti), odmítnutí z rychlého občerstvení, potraviny vařené při smažení ve velkém množství tuku..

Správná výživa eliminuje jídla s vysokým obsahem karbohydrátů a přejídání. Ztráta hmotnosti pomocí sportu. Potraviny by se měly zaměřit na částečné pokrmy, cvičení a potraviny s vysokým obsahem bílkovin..

Podívejte se na přibližnou stravu pro sportovní výživu uvedenou v tabulce..

Snídaně Druhá snídaně Oběd Večeře
Jak to vypadá? “Miniaturní” s vysokou stravitelností. Objemová odchylka od uhlohydrátů a bílkovinných potravin. Vysoko účinné bílkoviny. Obiloviny nebo mléčné výrobky.
Co se skládá z? Ovesné vločky, vařené vejce. Proteinová omeleta, tvaroh, ovoce. Masové / rybí pokrmy. Tvaroh, fazole,

kefír.

Recenze hubnutí žen

Osobně jsem tento sport využil. jídlo, když bylo nutné rychle vyměnit pár kilogramů bez fyzické námahy. Jen pár dní vylučujete sacharidy z vaší stravy, jíte více bílkovinných potravin, vypijete hodně tekutiny (čistou vodu) a používáte tukové hořáky podle receptury uvedené v pokynech..

Valeria, 27 let

Byl jsem ohromen účinkem – mínus 10 kg za měsíc! Přiznám se, že jsem použil služby osobního trenéra, který vypočítal potřebné množství kalorií, které mě spotřeboval, zvedl kurz výcviku a udělal soubor takových jídel. Obecně “žvýkal” a “dal si to do úst”, zůstal jen spolknout a zhubnout! Hned mi bylo řečeno, že tukové hořáky jsou tělem, nikoliv tučným hořákem v pravém slova smyslu. Všichni čekají na účinek zázraku, říkají: “Pít tuto pilulku a půjdu po 90-60-90.” Ne! Pro to musíte oloupat v hale a zavřít ústa, když chcete jíst kus dortu nebo sendvič s klobásou a vypít sklenici Coca-Cola. Sport výživa pomůže ulehčit proces zdržování se nezdravých potravin a snižování celkového příjmu kalorií. Přeji hodně štěstí!