Nadměrná konzumace sladkých látek poškozuje lidské zdraví. Sladidla jsou jedním ze způsobů, jak se vyhnout takovým problémům..

Série z заменителей сахара Фит Парад

Tento produkt může mít mnoho odrůd. Všichni mají své vlastní vlastnosti, své výhody a nevýhody. V tomto článku vám řekneme o sladidle Fit Parade..

Informace o výrobku, jeho typy a ceny

Jak víte, sladidla jsou syntetické i přírodní. V prvním případě nemá smysl hovořit o obsahu živin v nich. Doporučuje se, aby nebyly používány déle než jeden rok..

Obvyklá oblast použití je zabránit výskytu alergických reakcí. Fit Parade je přírodní sladidlo a ztělesňuje nejlepší aspekty této třídy produktů..

Takřka zcela nahrazuje cukr, zatímco snižuje příjem kalorií stravy, ale bez poškození chuti jídla. Pacienti s diabetem mohou používat tento výrobek zcela bezpečně..

Je také nutné zdůraznit důležitý rys Fit Parade: snadno snáší zvýšení teploty až o 200 stupňů Celsia. Tato funkce umožňuje použití při pečení..

Umožňuje tak vychutnat si sladké pečivo bez problémů, které mohou vzniknout při zvýšené spotřebě cukru. Tento produkt neobsahuje charakteristickou pachuť, kterou mnoho jiných sladidel má..

Sladidlo je k dispozici v několika základních verzích. Vyznačují se čísly. Každá možnost má své vlastní rozdíly. Řekněme jim o nich podrobněji:

 • Č. 1 – Jedná se o směs sladidel, která obsahuje extrakt z Jeruzalémského artičoku. Sladkost tohoto produktu je pětkrát sladkost cukru;
 • Č. 7 – téměř úplně podobná předchozí odrůdě, kromě toho, že tento extrakt neobsahuje;
 • Číslo 10 desetkrát sladší než cukr. Obsahuje extrakt z topinamburu;
 • Číslo 14 – směs je podobná jako č. 10, ale ve formě extraktů nejsou žádné přísady.
Jar №10

Balení sakharozamenitel Fit Parade číslo 10.

Existuje také několik dalších odrůd tohoto sladidla..

Kolik je Fit Parade?

Zde jsou některé možnosti:

 • Balení 200 gramů Fit Parade číslo 1 bude stát 302 rublů;
 • 180 gramů číslo 10 bude stát 378 rublů;
 • Č. 7, 180 gramů, stejně jako č. 1 má cenu 302 rublů;
 • Fit Parade číslo 7, obsahující extrakt ze šípky, 180 gramů bude stát 250 rublů.

Složení sladidla Fit Parade

Nejdříve uvádíme stručný seznam hlavních složek, ze kterých se toto sladidlo skládá:

 1. Erythritol;
 2. Sukralosa;
 3. Stevizoid;
 4. Extrakt ze šalvěje, Jeruzalémský artyčok nebo jiný.

Podrobně budeme o těchto složkách seznámit..

Začněme s recenzí stevizoidů. Tato látka má zcela přirozenou povahu. Získává se z dobře známé rostliny stevie, která má pověst nejlepšího přírodního sladidla..

Je zajímavé, že jeden gram této látky obsahuje pouze 0,2 kilokalorů. Pro srovnání zjistíme, že stejné množství cukru (1 gram) již obsahuje 4 kcal. A to je 20 krát více.

Podle výzkumu bylo zjištěno, že tato látka je zcela bezpečné sladidlo. Nezapomeňte však, že se nedoporučuje používat současně s některými léky..

Mluvíme o lécích, které snižují krevní tlak, snižují hladinu cukru v krvi nebo ty, které slouží k normalizaci hladiny lithia v krvi..

Také není nutné používat během těhotenství nebo během kojení. Tato látka odolává teplu až o 200 stupňů. Proto může být použita pro pečení..

Teď řekni o Eritreji. Může se nalézt v různých přírodních produktech, jako je meloun..

ErythritolV průmyslových podmínkách se tato látka získává z kukuřice nebo tapioky. U chuťových pupenů člověka je tato látka téměř zcela ovlivněna stejně jako cukr..

Erythritol odolává vysokým teplotám. Při použití může dojít k mírné chilliness aftertaste..

Dalším znakem je jeho schopnost zajistit správnou rovnováhu pH v ústní dutině, která může do jisté míry zabránit vzniku kazu..

Extrakt ze šalvěje má tisíc let historii jeho použití jak pro příchuti, tak pro léčebné účely. Extrakt je velmi bohatý na vitamín C. Jeho obsah je 1500 mg na 100 g produktu. Bohužel někteří lidé mohou na tuto látku mít alergickou reakci..

Poslední zvažovanou složkou je sukralóza. Vyrábí se na bázi cukru. Výrobní postup je však poměrně složitý a skládá se z 5-6 etap..

V důsledku zpracování cukr téměř zcela mění svou strukturu. Ve své čisté podobě se tato látka neobjevuje v přírodě, a proto ji nelze nazývat přirozenou..

V souvislosti s touto okolností je nutné zacházet s její spotřebou opatrně. U některých lidí může způsobit bolesti hlavy, vyrážku nebo jiné komplikace..

Výhody a poškození sladidla Fit Parade

Toto sladidlo má své vlastní vlastnosti. Nejprve řekneme o jeho zásluhách:

Přidání сахарозаменителя в чай

 1. Jeho chuť je téměř stejná jako příchuť přírodního cukru;
 2. Je schopen tolerovat vysokou teplotu, což umožňuje jeho použití při přípravě sladkého pečiva;
 3. Může být účinně použita k boji proti závislosti na příjmu cukru. Tím, že ho konzumujete několik měsíců, můžete oslabit tento zvyk a pak zcela opustit cukr. Někteří odborníci se domnívají, že to může trvat dva roky;
 4. Rozumné ceny a různé možnosti tohoto sladidla;
 5. To je užitečné pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo jen sledovat jejich váhu;
 6. Nízká hladina kalorií;
 7. Absolutní neškodnost;
 8. Pomáhá absorpci vápníku tělem v důsledku přítomnosti inulinu.

Nyní promluvme o některých jeho nedostatcích:

 • Jak již bylo uvedeno výše, nemělo by se užívat současně s některými typy léčiv. To může vést ke komplikacím;
 • Sucralóza není přirozený výrobek. Tato látka může mít nepříznivý vliv na zdraví některých lidí, pokud mají na tento produkt individuální nesnášenlivost..
Jednoduché пирог с вишнейHosté na prahu? Nestákejte se! Jednoduchý recept na třešňový koláč pro troubu a pomalý sporák je právě tak.

Pokud se sezóna začala dýně, pak je to všechno koupit pro vaření vynikajících pokrmů. V tomto článku existuje několik vynikajících receptů pro multicooker. Bude to chutné a zdravé.!

A zde najdete nejlepší recepty sušených rajčat na zimu.

Recenze lékařů a kupujících

Samozřejmě, že to, co ji již vyzkoušeli, bude zajímavé..

Už delší dobu používám a jsem s ní velmi spokojen. Měl jsem problémy s váhou. Fit Parade a správná výživa pomohly vyřešit můj problém..

Irina, Petrohrad

Moje máma je diabetická. Máma vyžaduje neustálou pozornost. Využívá ji Fit Parade a učí mě. Toto sladidlo mi pomáhá být dlouhý..

Tatyana, Tomsk

Fit Parade číslo 1 – je inovativní náhradou cukru nejvyšší třídy. Vychází z nejnovějších poznatků vědy a techniky. Všechny součásti podléhají důkladné kontrole kvality. Tento nástroj pomáhá usnadnit průběh diabetu a zlepší kvalitu vašeho života..

Elena Alexandrovna, endokrinolog, Volžsky

Nabízíme zajímavé video o těchto sladidlech: