Neotáčejte branku, aby zhubla o 5 kilogramů ve snu svého života. Vědět, že v příštím týdnu můžete dosáhnout svého cíle.!

Bez přísné diety nebo gastronomických omezení, vyčerpávající cvičení nebo drahé doplňky. Je nutné pouze vrátit se k jednoduchému pravidlu: po šest večer nejíte.

Zákaz на еду после 6 часов вечера

Jak funguje strava, o tajemství dosažení maximálních výsledků a pozitivních a negativních důsledcích jejího dodržování v níže uvedeném materiálu.

Proč nejíst po 18:00? Odkud pochází tento údaj?

V 6 hodin večer hluboce vydechujeme, odkládáme kotletky, salát, vkusně ochucený majonézou a plátkem polézeného dortu a v mé hlavě jenom jedna myšlenka: “Fuh, měl jsem čas na šest!”.

Pokud se ve výše uvedené situaci ocitnete, je špatná strava “nejezte po šesti”! Nemyslete si, že v okamžiku, kdy hodiny udeří sedmou hodinu, začne tělo spálit tuky.

Pravidlo “nemají po šesti”, které se navrhuje všem chudnutím, má vědecké zdůvodnění!

Maximální úroveň aktivity klesá na 12-16 hodin pracovního dne: během tohoto období se jedná nejen o mozek, ale také o fyzickou složku lidského těla..

Po návratu domů po náročném pracovním dni je přirozené, že se člověk usiluje o odpočinek tím, že si roztahuje nohy na pohovce, zatímco jede večeři s vysokým obsahem kalorií.

Odborníci na výživu si všimli vzoru a získali přibližnou hodnotu – šest hodin – po jejímž vzhledu by měly být hodiny o jídle zapomenuty.

Tím, že odmítnete pozdní jídlo, zabráníte vzniku nadměrných objemů na těle..

A tady, jedená část koláče v tandemu se sníženou pohyblivostí a pomalými metabolickými procesy jistě zahrají proti vám krutý vtip a vynaloží maximální úsilí, aby se nezadal do vašich oblíbených džín..

Podle provedených vědeckých experimentů v procesu úplného nebo částečného nalačno dochází ve večerní době k významné ztrátě hmotnosti, což potvrzuje účinnost stravy “po 6”.

Jaké produkty jsou stále možné?

Výběr подходящих продуктовDokonce i když jste přísně sledoval “dietu” za posledních několik týdnů, elementární porucha ve vaší stravě způsobená zpožděním v práci, pozváním na banket nebo pozdním tréninkem může vést k navrácení vašich kilogramů.

Takže, jak jednat, pokud hodiny již udeřily šest, a ještě jste neměli večeři?

Především je nutné určit množství jídel konzumovaných ve večerních hodinách. Velikost večeře by měla být objemem dvou palmů složených do půlkruhu. Toto je ideální pravidlo, které pomáhá předejít přejídání..

Jezte pomalu, vychutnejte si každý skus, vychutnejte si chuť jídla..

Mozku chce oklamat žaludek: jíst jídlo ve spěchu, člověk často věnuje jen málo pozornosti žvýkání – jednou nebo dvakrát a polknutí – mozku, analyzující počet pohybů s čelistí, dospěje k závěru, že nebylo dostatečné množství potravy.

Výsledkem je, že i po hlubokém, na první pohled příjem potravy může dojít k pocitu sání v žaludku..

Na večeři, perfektní kombinace bílkovin s komplexními sacharidy. Například, nízkotučné pečené kuřecí prsa s rajčaty, dusené ryby na zeleninovém polštáři.

Nejvyšší procento strávitelnosti mléčných výrobků lidským tělem klesá večer, takže část nízkokalorického tvarohu nebo sklenice kefír nejenže dokáže dokonale vyrovnat s hladem, ale také těží.

Jak se nerozpadnout a vydržet hlad: jednoduché tipy

Následující tipy vám pomohou usnadnit a efektivněji přechod na přestávku po šesti večerních hodinách:

Použijte воды

  1. Ujistěte se, že se plně stravujete během dne. Nevyhazujte se těžkým snídancům, obědům, obědům s vysokým obsahem kalorií a lehkým čajům. Hladový úder přijde teprve po šesti letech! Chcete chtít správně zhubnout a ne ztratíte energii a nezměníte tělo;
  2. Naplňte tělo denním množstvím vody. Je známo, že centra mozku, která je zodpovědná za hlad a žízeň, jsou v blízkosti, a tak často jsou nutkání zmatené. Pokud chcete jíst, měli byste pít sklenici vody – to pomůže vyhnout se zmatku touhy, a také zabránit přejídání;
  3. Nedělejte pozor na gastronomické faktory. Nahraďte večeři domácími lázněmi nebo relaxačními jógy. Zapojte se do podnikání, které vás nebude přemýšlet o “jídle”;
  4. Zkuste si zuby ve čtvrtek večer ve čtvrtek večer a ne v okamžiku, než půjdete do postele. Touha udržet čisté ústa překoná rostoucí chuť k jídlu;
  5. Pokud je pocit hladu trýznený před spaním a zdá se, že se chystáte jít do kuchyně a jíst kus dortu, který zbyl pro zítřek, nejlepším řešením problému bude lžíce medu s horkou vodou. Takže jít do postele nebude bolet bolený žaludek..
Motivace для похуденияNemůžete odolat stravě a cvičení? Nízká motivace, kterou máte. Technika a techniky silné motivace ke ztrátě hmotnosti. Přečtěte si článek a začněte jednat okamžitě! Zasloužíš si krásnou postavu.!

Seznam nejpopulárnějších a nejúčinnějších tablet na hubnutí je zde. Nejprve se však seznamte s kontraindikacemi a nežádoucími účinky..

Kurkuma – jak se používá při hubnutí? Zde se o něm můžete dozvědět podrobně. Hodně štěstí!

Hlavní princip stravy “Po 6 není”

Po šesti letech není možné jíst. Zde je například dívka, kolik let?

Šest.

No, všechno znamená, že už nejedíš.

Přibližně taková chyba je povolená těm, kteří chtějí ztratit tyto extra libry přes omezení na jídlo v dočasném prostoru..

Ve skutečnosti je hlavním důvodem, proč lékaři a odborníci na výživu neschvalují stravu, o které se diskutuje, doslovné vnímání jejího názvu. Lidé si zapamatují pravidlo “ne jíst po šesti” jako dogma, zapomínajíc na přirozené procesy, které se vyskytují v těle..

Proto předtím, než začnete novou dietu, je třeba vyjasnit jednu věc: vazba na čas v tomto případě je velmi abstraktní. Nejíst po šesti je skutečné klišé, které zhoršuje pouze ztrátu hmotnosti, což vede k nárůstu hmotnosti..

Strava “nejíst po šesti” je jako zjednodušená verze správné výživy, podle zákonů, které by mělo trvat poslední jídlo 3-4 hodiny před spaním. 18 hodin nebo 18 hodin je přibližná hodnota pro průměrnou osobu, která jít do postele za 10 nebo 22 hodin.

Jednoduchá aritmetika naznačuje, že rozdíl mezi posledním jídlem a začátkem spánku je správný čtyři hodiny..

V souladu s tím by měl být časový rámec nového stylu potravin vymezen čistě individuálně..

Co říkají lékaři a lidé: recenze a výsledky

Dietetik, vedoucí Ústavu dietetiky Michail Ginzburg, má vlastní názor, že po šesti nemusejí jíst:

Povaha nás, jako zvířata s převládajícím večerním typem jídla, je založena na večeři. Nikdy se nezapomeňte na večeři, ale nepřehánějte: mělo by to být lehké, bílkovinové a trvat nejméně 3-4 hodiny před spaním. Tři složky zdravého večeře!

Nabízíme také prohlížení recenze videa od odborníka na výživu Alexeiho Kovalkova:

Ale to, co si naši drahí čtenáři myslí:

Pokud potřebujete udržet váhu v normě, pak je strava dokonalá. Pokud potřebujete bláznivý výsledek ve formě -10 kg za týden, pak, omlouvám se, odmítnutí jíst po šesti večeru vám nepomůže. Neříkejte, jak jsem kdysi dělal.

Ruslana, 31 let

Soj na dietu “Nejíst po 6” s matkou. Jedli téměř stejně, fyzická aktivita byla stejná, kromě toho, že hmotnost a stravovací návyky jsou jiné. V té době jsem vážil 62 kg a moje matka – 89 kg. Já jsem jíst více či méně správně a matka – s čímkoli. Nakonec pro mě za měsíc trvalo absolutně nula kilogramů, ale pro mou matku – 6 kg. Proto záleží na počáteční hmotnosti a na tom, jak jste jedli před začátkem stravy..

Christina, 39 let

Mám rád dietu, nejedla jsem po 6 měsících více než měsíc! Je snadné se držet, neexistují žádné přísné dietní omezení, a pokud nejste jíst čtyři hodiny před spánkem, můžete vždy uspokojit váš hlad s produktem ze seznamu “oprávnění”. Ale co budu říkat – vidět výsledky na fotografii! -8 kg za měsíc a půl!

Foto до и после похудения

Valentine, 19 let

Další zajímavé video: