Polysorb je světle bílý prášek s modrým odstínem, který vytváří suspenzi při interakci s vodou.

Lékařské препарат Полисорб

Popis léčiv

Správná ztráta hmotnosti je v dietě založená na komplexním čištění těla. A při odstraňování škodlivých látek (toxinů, strusek) pomůže efektivní a bezpečný lék Polysorb.

Pouze přírodní produkty, jako je oxid křemičitý, se podílejí na výrobě léčiva. Pokud jde o absorpční vlastnosti, jsou díky silikonovým částicám 150 krát větší než obvyklé aktivní uhlí.

Polysorb Action

Při míchání s vodou vytvářejí částice léčiva prostorovou strukturu, která vám umožňuje vázat viry, bakterie, toxiny, alergeny, to je vše, co má relativně velkou molekulovou hmotnost.

Suspenze procházející střevem spojuje a odstraňuje všechny škodlivé látky. Ale oni, vstupující do střevní sliznice, jsou opět absorbováni do krve. Polysorbovou úlohou je postupně je svázat, což vede k očistě těla..

Komponenty

Zbavit se přebytku cholesterolu, komplexů tuků a močoviny, což vede nejen k nadváze, vážným srdečním onemocněním, ale také k cukrovce a bolesti kloubů, dochází kvůli oxidu křemičitému.

Absorpce a odstraňování toxinů přispívá k asimilaci nejen živin obsažených v potravinách, ale také prospěšných složek jiných komplexů vitamínů a léků užívaných s Polysorbem.

Cena

Můžete si koupit lék na hubnutí v stacionárních lékárnách. Cena 25 gramů – 185 rublů, 12 gramů. – 129 rublů, 50 gr. – 307 rublů.

Použití a dávkování léku

Před použitím je třeba Polysorb důkladně rozpustit ve vodě. V žádném případě jej nepokládejte! Množství spotřebovaného hubnutí závisí na hmotnosti pacienta, takže zde nemusí být žádné předávkování..

Tabulka pro správné dávkování:

Tělesná hmotnost pacienta (kg) Prášek s jednou dávkou Množství vody (ml)
Až 10 0,5 tspl za den 30-50
11-20 1 hodina 30-50
21-30 1 lžička. 50-70
31-40 2 lžičky. 70-100
41-60 1 polévková lžíce. l. 100
Více než 60 1-2 lžíce. l. 150

Návod k použití u různých onemocnění:

 1. Když jsou alergie na potraviny potřeba třikrát denně před jídlem po dobu 3-5 dní;
 2. S chronickými alergiemi a kopřivkou – 3x denně před jídlem, 2 týdny;
 3. V případě otravy – 3x denně, 5 dnů;
 4. Pro střevní infekce (lék je součástí komplexní léčby) 3-4krát denně po dobu jednoho týdne;
 5. Při čištění těla – 3x denně za hodinu před jídlem nebo po jídle po dobu dvou týdnů.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Zácpa от приема ПолисорбаBěhem dlouhodobého užívání přípravku Polysorb (2 týdny) je někdy narušeno vstřebávání vitamínů..

V těchto případech odborníci doporučují užívání vápníku nebo multivitaminových přípravků k profylaxi..

Při užívání přípravku Polysorb se vzácně vyskytují nežádoucí účinky: alergická reakce, zácpa a dyspepsie.

Použití drogy je zakázáno, pokud:

 • Žaludeční vřed;
 • Individuální nesnášenlivost k tomuto léku;
 • Krvácení (GI);
 • Střevní atonie.

Skladování

Polysorb by měl být skladován při teplotě nepřesahující 25 ° C. Po otevření skladujte v kontejneru s pevným víkem. Hotová suspenze by měla být skladována nejdéle 2 dny.

Analogy

 1. Enterosgel;
 2. Polyphepan;
 3. Laktofiltrum;
 4. Atoksil (Ukrajina);
 5. Aktivní uhlí.

Moje recenze ohledně užívání drogy

Po dlouhou dobu jsem se zabývala sporty, ale nikdy jsem neviděl zázračné zmizení těchto extra kilo. Rozhodla jsem se zkusit jinou cestu: užívat pilulky.

V lékárně poradil lékárník – Polisorb. Všiml jsem si výsledek po 14 dnech. Kombinací užívání léku Polysorb se sporty jsem ztratil 4 kilogramy.

Stanovisko lékařů

Navzdory četným pozitivním hodnocením léku na různých fórech lékařství nepovažuje tento léčivý přípravek za účinnou metodu boje s extra kilo..

Pro hubnutí odborníci doporučují užívat celulózu (mikrokrystalickou) nebo vlákninu. Mají podobný účinek, ale vylučují negativní výsledek..

Podle lékařů má lék Polysorb vysokou sorpční aktivitu, která s dlouhodobou interakcí s tělem nejčastěji vede k dysbióze.

Odborníci také tvrdí, že proces snižování hmotnosti příjmu Polysorbu nemá vliv.

Nicméně mnozí odborníci na výživu doporučí svým pacientům, aby užívali lék před zahájením stravy, protože enterosorbenty vyčistí trávicí trakt a připraví tělo na fázi ztráty hmotnosti..

Zpětná vazba od našich čtenářů

Na úkor drogy mohu říci jednu věc – efektivní. Podíval se na sebe. Za týden jsem ztratil 2 kg. Proto doporučuji všem, zvláště těm, kteří neměli čas ztrácet váhu v průběhu sezóny pláží a prázdnin..

Lydia, Arkhangelsk

Vzala Polysorba podle pokynů: 3x denně. Nebyly zaznamenány žádné změny. Není ztracen gram.

Tatyana, Sochi

Velmi spokojeni s výsledkem aplikace. V měsíci jsem dokázal ztratit až 9 kg. Pro některé, možná malý ukazatel, ale pro mě je to skutečný úspěch. Chtěl bych také zmínit pomoc při potírání alergických reakcí. Dívky, radím.

Výsledek похудения на Полисорбе

Antonina, Novosibirsk

Předtím, než jsem ztratil váhu, rozhodl jsem se zkusit užít Polysorb k čištění těla škodlivých látek. Ztratil jsem 1,5 kg. Výsledkem je spokojen.

Olga, Kyjev

Pro mě osobně je Polysorb nejlepší a nejúčinnější sorbent. Jak chápu, ztráta hmotnosti nastává v důsledku odstranění toxinů a odpadů z těla. Poradím vám, abyste začali užívat dietu a pak začněte hrát sport a jíst správně. Doporučuji, zejména za takovou pěknou cenu..

Catherine, Krasnodar

Polysorb začal užívat alergie. Nástroj nejen vyhrál tuto chorobu, ale také pomohl zbavit se 5 kg. Brzy začnu recepci. Opravdu chci ztratit ještě pár kilogramů.

Olga, Kaluga

Ve stravě užívám drogu. Samozřejmě, že hmotnost není tak rychlá, kolik ztratilo váhu. Ale jsem rád, že ztráta hmotnosti se přesunula ze slepé uličky. Předtím jsem sledoval mnoho různých diet, ale z nějakého důvodu zůstala váha stejná. Myslela jsem, že moje problémy souvisí s hormonálním zázemím. Ale kamarád mě radil, abych vzal Polysorba, za což jsem jí velmi vděčný..

Irina, Lipetsk

Droga není užívána před jídlem, a během toho dochází k rychlé čištění těla a spalování tuku. Ale dívky, pro nejlepší a nejdůležitější, pro rychlé výsledky, nezapomeňte na cvičení.

Anna, Moskva

Léčivé средство РедуксинPokračujeme v studiu léků, které podporují hubnutí. Pozor, droga Reduxin: vedlejší účinky a recenze lékařů. Přečtěte si pokyny velmi pečlivě..

Jak získat bílé uhlí pro děti a dospělé? Je to napsáno podrobně a jasně..

Už jste si koupili bar Turboslim pro hubnutí? Zde můžete zjistit, na co lidé ztrácejí váhu..

Dospěli jsme k závěru, zda se má Polysorb užívat?

Takže když jsme se dozvěděli názor lékařů a těch, kteří ztratili váhu, dospěli jsme k závěru, že je naivní považovat tuto drogu za nápravu nadváhy..

Dokonce i výrobce nedoporučuje užívat přípravek Polysorb déle než dva týdny, protože dlouhodobé užívání může vést ke zhoršení střevní peristaltiky, trávení, problémům spojeným s metabolizmem a nedostatku vitamínu..

Sorbenty naplní náš žaludek neškodnou látkou, aby ušetřily kalorie. To znamená, že místo celého dortu budete jíst polovinu, ale tělo není snadnější.

Protože kromě sacharidů potřebuje vlákninu, bílkoviny a vitamíny..

Takže Polisorb, přestože je efektivní a prokázaný způsob, jak ztratit další kilo, ale dočasné opatření, stejně jako podobné doplňky stravy.