Nový rok je skutečně kouzelná dovolená. Je charakterizována zvláštní atmosférou tepla a pohodlí, podporovanou různými dekoracemi a prvky interiéru. Kromě tradičních způsobů návrhu bydlení pro zimní dovolenou je tradice, která v tomto případě bere v úvahu rysy symbolu roku..

Nový rok стол

Budoucí nový rok 2018 přijde pod záštitou pozemského psa. Chcete-li získat podporu a prospěch této přátelské a věrné zvíře, je nutné správně nastavit stůl a zdobit domov pro jeho příjezd..

Hlavní pravidla

Každá oslava Nového roku je skvělá, pokud se k tomu dobře připravíte. Je důležité předem uvažovat o všech podrobnostech a dělat dům nebo místo, kde se oslavy uskuteční co nejdřívějněji a nejkrásněji..

Centrem oslav, po stromu, samozřejmě, je sváteční stůl. Nastavení by mělo být nejen krásné a úžasné díky své brilantnosti, ale také pohodlné a funkční. Aby zábava mohla být úspěšná, musí být vše promyšleno do nejmenších detailů..

dovolená столNový rok zahrnuje bohatý stůl s krásným ubrusem, ubrousky, spousty nádobí a spotřebičů. Při výběru dekorace je lepší upřednostňovat přirozené bohaté tkaniny a materiály..

Paní slavnosti je pozemský pes. Barvy symbolu roku jsou všechny odstíny hnědé, cihly, žluté, zelené a klidné tóny. Přirozené odstíny khaki, marsala, béžové a písek se hodí.

V pokojích uvítají hlínu, měď a dřevo, což pro hosty vytvoří zvláštní pohodlí a teplo. V nastavení tabulky 2018 musíte použít všechna potřebná zařízení..

Vzhledem k tomu, že symbolem roku je pes Země, doporučuje se věnovat pozornost pokrmům, které zdobí stůl. Hosté musí být spokojeni a spokojeni – to je hlavní pravidlo..

Hojnost a rozmanitost pokrmů bude velkým plusem. Vzhledem k tomu, že pes je maso jedlík, jsou preferovány různé masové složky v salátech, sendvičích a řezech. Různé druhy masa budou upřednostňovány, budete potřebovat více zeleniny, ovoce a malé občerstvení.

Hlavním důvodem při položení stolu a uspořádání jídel je zajistit, aby všichni hosté byli pohodlní. Všechna zařízení by měla být na správných místech a měla by být vypočítána přísně podle počtu hostů..

Stravování se provádí v požadovaném pořadí a mělo by být přístupné všem, kteří sedí. Umístění předmětů a potravin by mělo brát v úvahu potřeby všech hostů u stolu..

Jak vybrat ubrus, svíčky a další příslušenství

Při výběru prvků výzdoby pro Nový rok 2018 byste měli věnovat větší pozornost přírodním barvám a materiálům. Nicméně, aby se zabránilo brilanci také stojí za to, protože to je pocta oslavy a oslavy, a také vytváří potřebnou náladu.

Tkaniny a ubrousky je lepší vybrat látku. Obě skromné ​​plátěné nebo vlněné materiály, stejně jako bohatý hedvábí a brokát budou perfektně vyhovovat. Kombinace různých textilií a hraní s texturami může přinést zajímavý a neočekávaný efekt..

Je lepší vybrat barevné barvy, které jsou teplé, živé, pestré se nedoporučuje, monochromatické tkaniny jsou prioritou. Ubrousky se doporučují podávat s použitím dřevěných a kovových kroužků nebo stuh. Příliš složité styly a formy nejsou důležité, protože charakter charakteru roku není typický. Jednoduché formuláře jsou prioritou, nicméně je možné vycítit si s displejem..

Nový rok декор

Nový rok 2018 je oslavou magie a světla. Girlandy a různá světla, bengálské světla a další atributy, vytvářejí atmosféru, nicméně nezapomeňte na zdroje přírodního světla, jako je oheň.

Krby nejsou vůbec, takže skvělou alternativou jsou svíčky. Díky velkému počtu malých svíček můžete vytvořit zvláštní komfort a tajemství, stejně jako speciální kouzlo pro děti i dospělé..

Svíčky lze vzít masivní i tenké v svícnách z kovu, skla nebo jiných přírodních materiálů. Barvy těchto prvků by měly být jednoduché a jasné, jako mléčné, burgundské, ale můžete také použít kovové barvy jako měď, zlato a stříbro..

Tabulku můžete nastavit umístěním svíček u každého hosta, ale sdružuje se a “zahřeje” víc, když se ve středu stolu vytvoří hromada světla jako druh ohniště. Podívejte se také na pultové stoly a police na pěkné svíčky, ale je důležité pamatovat na požární bezpečnost.

barevné илюминация

Kromě toho můžete zdobit skříň s různými malými postavami, dřevěnými prvky, rostlinami a sušenými květy, a také se zaměřte na symbol roku. Velké množství obrazů psů, měkkých hraček a figurky pomůže potěšit a uklidnit majitele večera. Čísla jámy a oblíbené lahůdky Psi budou také velmi užitečné.

Každý host doporučuje prezentovat miniaturní psa jako dárek. Dárek může být dřevěný, z tkaniny, z hlíny nebo dokonce ze země: jsou zde zajímavé suvenýry – “tráva”, které jsou naplněné půdou a semeny trávy, která klíčí, jestli je řádně ošetřena. Takový pes bude originálním darem co nejblíže symbolu roku..

Jaké pokrmy používejte pro slavnostní výzdobu 2018

Je obvyklé sloužit stolku s nejkrásnějšími nádobami pro oslavu. To se děje nejen z estetických důvodů, ale také pro zlepšení vnímání dovolené..

nádobí для сервировкиJídla na oslavu Nového roku 2018 hliněného psa upřednostňovaly jednoduché a krásné, s chutí a bez ozdůbek. Je lepší použít kulaté formy, protože ostré rohy nejsou blízké charakteru hostesky oslavy a vytvářejí nějaké napětí.

Svátky jsou vynikajícím důvodem k tomu, aby se stůl přizpůsobil pravidlům tak, jak tomu není v každodenním životě. Můžete použít příbory pro různé nádobí, brýle a sklenice na víno. Plastové nádobí, rozbité sklenice a šálky jsou nepřijatelné, protože se předpokládá, že tyto předměty tradičně přitahují selhání. Všechno musí být čisté, uklizené a připravené na oslavu.

Přírodní materiály, jednoduché, ale velkolepé formy, pohodlí a krása budou prioritou při výběru. Barvy by neměly být příliš světlé nebo tmavé, ale měly by vyzařovat teplo a být příjemné do očí. Více zajímavých efektů lze dosáhnout pomocí několika barev, stejně jako různých textur a tvarů. Sklo, hlína, porcelán, dřevo a kov budou také prioritou a Psí se bude líbit..

Jak vytvořit sváteční atmosféru

Nový rok сервировка

Ozdobte byt a položte stůl na nový rok 2018 mnoha různými způsoby. Fantasy v tomto případě je vítána, nicméně, nezapomeňte na umírněnost. Je důležité nezapomínat na chuť a pohodlí, protože hlavním účelem oslavy je bavit se. Zvažte několik možností..

  1. Minimalismus a milost. Skromná dekorace je vhodná pro oslavy v úzkém kruhu. Elegantně vyzdobený stůl a omezený počet doplňků, které jsou vybrané s chutí, budou vypadat velmi krásně a osloví Psa. Přístroje pro každou osobu jsou umístěny v kruhu, složení dekorací a svíček je umístěno uprostřed. Ubrus může být jakýkoliv, barva jednoho nebo více jeho tónů v diskrétním vzoru. Nastavení může být libovolné, svíčky a suvenýry budou přínosem. Takové barvy jako béžová, červená, zelená, hnědá, bílá, zlatá jsou pro tento styl dobrá. Zde jsou některé pěkné příklady:
  2. Bílé a zlaté šperky. Zdobení v těchto odstínech je poměrně tradiční, protože odpovídá roční době a vypadá velmi vážně. Svíčky a bílé nádobí dávají jídlu zvláštní postoj. V takovém prostředí se doporučuje používat čisté bílé, ale odstíny mléka a béžové, aby se atmosféra zahřívala. Chcete-li vytvořit čistý, světlý interiér, musíte vytvořit všechny prvky pastelových odstínů, zlatých a novoročních zelených barev vánočních stromů, aby nedošlo k vytvoření kontrastu. Dřevěné prvky a kovové svícny a hranice na talíři a další pokrmy jsou vítány. Níže uvádíme několik příkladů:
  3. Existuje také mnoho možností fantazie, které mohou kombinovat různé textury a barvy. Nejlepší kombinace několika barev, ne více než tři nebo čtyři, jelikož jinak existuje nebezpečí vytvoření barevného obrázku. Nejlepší je, pokud jsou nádobí monotónní nebo s ornamentem, ubrousky budou kombinovány s ubrusem a dekorace budou stylově přizpůsobeny všem ostatním. Příslušenstvím mohou být vánoční ozdoby, svíčky, bobule, kužely a větve ze smrku, větve a ovoce jiných stromů a rostlin, stuhy látky. Dokonce i dvěma nebo třemi barvami, ale různými strukturami, materiály a tvary můžete vytvořit zajímavý návrhářský stolní nádobí..
  4. Pokud obývací pokoj obsahuje mnoho prvků ze dřeva, můžete na ně vyzdvihnout akcenty, definovat střed dřevěného stolu a efektivně ho porazit. Jídlo v takové situaci by mělo být jednoduché, měkký lesk, spousta svíček a přírodního příslušenství. Ubrusy a ubrousky jsou upřednostňovány přirozeně a opakují textura stromu. Barvy by měly být čistě přirozené a nejlépe teplé. Mléko, béžová, kaštanová a hnědá, stejně jako zelená barva smrku vytvoří potřebnou atmosféru oslav a tepla.
  5. Bílá-červená kombinace barev je také považována za poměrně slavnostní. Pes má rád tyto dvě barvy, protože jsou přirozené. Je důležité používat teplejší odstíny, aby se neztratilo kouzlo dovolené. Můžete zmírnit kontrast studených bílků a červů v teplém světle svíček v případě ztlumeného nebo chybějícího světla, stejně jako použití žlutavých odstínů a kombinace studených a teplých tónů. Hlavní podání je podobné pravidlům minimalismu, ale obecně neexistuje žádný limit pro představivost. Níže jsou některé krásné příklady..

Možnosti zobrazování jsou obrovské. Prázdniny samy o sobě dávají pochopení některých tradičních barev. Symbol roku je pes Země, a tak se shodovalo, že miluje klasické barvy “nového roku” a nevyžaduje žádné nadpřirozené textury, tóny a nádobí. Fantasy a touha vytvořit útulnou atmosféru budou nejdůležitější..

nádobí из кабачковJak rychle vařit a chutné cukety v troubě.

Jak připravit lahodnou ječmenovou kaši s mlékem a máslem.

Jak si vařit jemnou guláš se zeleninou a lahodným dresinkem, přečtěte si náš článek.

Jak se prosím líbit

Pes je neklidné a přátelské zvíře. Vždy je připravena se bavit, miluje pozornost a lásku, pohodlí a teplo. Proto, aby byla spokojena se symbolem roku, měla by oslava přinést uspokojení všem hostům a vlastníkovi..

Jako každá dovolená, nový rok 2018 by měl být zábavný a zajímavý. Malým kruhem blízkých lidí s emocionálními rozhovory a hrami, vtipy a lahodným jídlem bude pro to nejlepší řešení..

Je důležité věnovat každému, kdo přišel s jejich pozorností a teplem, aby se staral o všechny hosty. Pes není vybíravý a spokojený se všemi malými věcmi, takže bude dost drobných dárků, které však budou pro každého hosta individuálně vybírány. Veškeré pěkné osobní předměty, přírodní materiály a elegantní obaly potěší hostesky.

Stůl by měl být vydatný a poměrně jednoduchý. Velké množství lahůdek není nutné, pokud je zachován duch svátku. Masové a sýrové řezy Psí oblíbené jsou také důležitá zelenina, chléb a ovoce.

Drobné předkrmy a dezerty jsou také nutné. Alkohol je lepší zvolit ne příliš silné a poměrně “domácí”, jako je víno, svařené víno a různé tinktury..

Celá situace by měla být nejen krásná, ale i pohodlná, protože pes je výhradně domácí šelma, milující teplo a pohodlí víc než šik a milost. Dekorace místnosti a nastavení stolu nemusí být pouze tak, jak je popsáno výše. Hlavní věc je, že každý se cítí dobře a chce zůstat na svátečním místě..

Oblečení by mělo být krásné, ve stejných přirozených barvách jako všechno ostatní, ale pohodlí je důležité. Rok 2018, který nás připravuje pes, projde pod záštitou zábavy, chůze, socializace a pohodlí, takže bude hezké, kdyby jeho první den prošel právě touto situací.

Stejně jako ostatní zvířata, která symbolizují rok, bude se pes líbit, pokud má každý host v dárku miniaturní kopii. Usazení psa, i když není skutečné, v domě, uděláte nejlepší kompliment majiteli dovolené.