Být tenký znamená být krásný? A co ty, kteří přesahují hmotnostní kategorii moderní krásy, ale současně jsou parametry 90 * 60 * 90 považovány za ideální?

Dnes je většina žen obeznámena s obrovským množstvím diety, které často nabízejí dosažení působivého výsledku v krátkém čase..

Dietní питание от "Энерджи Диет"

Někdo si myslí, že se jedná o marketingový talent, někdo naopak zcela důvěřuje slibům výrobců a koupí všechny léky, které nabízejí..

Stojí za zmínku, že hlavně produkty pro hubnutí jsou prodávány komplexem a náklady na takový komplex jsou často nadhodnoceny kvůli dobře realizované PR kampani..

Proto se na trhu objevil “Energetická dieta”, který v společnosti vyvolal ohlas. Všechny ženy, které si dříve nemohly dovolit používat komplex pro hubnutí, rychle využily šance na “energetickou dietu”.

Co je “energetická dieta”

“Energetická strava” je celá sbírka potravin s různým vkusem. Není to lék nebo výživový doplněk. Použitím produktů nabízených během jídla je možné vytvořit vyváženou stravu..

Díky inovativní formulaci zajišťuje výrobce potenciálním zákazníkům, že pomocí svého produktu se můžete zbavit nejméně 1 kg za týden.

Charakteristickým rysem trati znamená zhubnout je nákup výrobku jedné firmy, která zajistí dosažení působivých výsledků. Výrobce nabízí několik typů svých výrobků:

 1. Koktejly “Energie Dieta“. Představte nádobu o hmotnosti 0,5 kg s práškovou směsí. Způsob výroby koktejlu je extrémně jednoduchý: načistěte 30 g produktu do třepačky a přidejte 200 g mléka (maximální obsah tuku 1,5%) a promíchejte. Přibližné náklady: od 2200 rublů na banku;
 2. Protein “Energy Pro”. Způsob použití je přibližně stejný jako koktejly. V balení 20 sáčků o hmotnosti 32 g. Odhadovaná cena: 1 700 rublů;
 3. Energy Slim Produkty. Představují řadu produktů zaměřených na kontrolu chuti k jídlu, utažení postavy a aktivaci metabolismu. Přibližné náklady: od 800 rublů;
 4. Ovocné tyče. Přibližné náklady: od 80 rublů za kus;
 5. Sportovní bary. Přibližná cena: od 100 rublů za kus.

Jako každý produkt “Energetická strava”, má své vlastní publikum. Na rozdíl od jiných programů pro snižování hmotnosti nabízí tento komplex pomoc velkému počtu obyvatel:

Štíhlá фигура

 • Lidé, kteří mají nadváhu;
 • Sportovci a lidé, kteří vedou aktivní životní styl;
 • Lidé, kteří hledají zdraví a dlouhověkost.

Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto komplexu ve srovnání s jinými komplexy pro hubnutí?

Stejně jako jakýkoli lék má Energy Diet pozitivní i negativní stránky..

Mezi výhody patří:

 1. Nedostatek obyčejné stravy. Komplex je vedle obvyklé lidské stravy;
 2. Pomáhá snížit váhu v krátkém čase;
 3. Dodává vitamíny a stopové prvky;
 4. Přispívá k posílení krevních cév;
 5. Podporuje tónování svalů.

Všechna výše uvedená opatření jsou možná z důvodu přítomnosti následujících složek v komplexu:

 • Proteiny;
 • Uhlohydráty;
 • Rostlinný tuk;
 • Živočišné tuky;
 • Nasycené mastné kyseliny;
 • Dietní vláknina.
Tukové hořáky для похудения женщинVyužijte výběr těch nejlepších spalovačů tuků pro ženy, abyste s našimi odborníky zhubli!

Doporučujeme kontrolovat informace o účinnosti zelené kávy pro hubnutí v dalším článku. Měli byste vědět pravdu!

Potřebujete naléhavě zhubnout a máte jen 3 dny? Zde jsou efektivní metody. Hodně štěstí!

Nevýhody zahrnují:

 1. Většina nabízených produktů je bez chuti;
 2. S odnětím prostředků pro hubnutí je rychlý přírůstek hmotnosti.

Vlastnosti použití výrobků a návod k použití

Výsledkem ztráty hmotnosti lze pociťovat pouze při správném používání produktů “Energy Diet”.

Systém se skládá z několika etap, po kterých může osoba snížit své parametry:

 • Stupeň I: zahrnutí koktejlů do stravy;
 • Stupeň II: výměna vysoce kalorických potravin s nízkokalorickými jídly pro první a druhou stravu;
 • Stupeň III: návrat k normální stravě s koktejly jako lehká večeře.

Ve všech 3 etapách je zakázáno jíst sladkosti. Množství spotřebované kapaliny by mělo být nejméně 2 litry denně..

Moje recenze

Skutečně funguje: za týden jsem se zbavil 4 kg. Používám během dne mezi jídly a večeří nahradit koktejl. Večeřte s vařenými kuřecími prsíčky nebo sezónním zeleninovým salátem.

Večer, pokud je navštívený pocit hladu, šálek zeleného čaje nebo okurky šetří. Mám snídani s kaši. Milovala jsem ovocné tyčinky, mohu je nahradit jedním koktejlovým receptem.

Nejíst sladkosti, jen proto, že nechci. A co je nejdůležitější, piji asi 2,2 litru. tekutina denně. Nehodlám se zastavit, plánuji odhodit 20 kg.

Skutečné recenze lékařů o “energetické dietě”

Z vlastních zkušeností a zpětné vazby od kolegů zjišťuji, že zachování zdraví a dosažení ideální váhy je možné pouze s organizací vyvážené stravy. A toto jídlo by mělo být normální, ale ne nový směr. Použití koktejlů v této sérii je spíše alternativou a nevidím bod její denní spotřeby. Koneckonců, proteinové koktejly mohou být nahrazeny běžnými bílkovinami. Na druhé straně tělo začíná zvyknout na používání koktejlů, což negativně ovlivňuje jeho práci. Proto nedoporučuji jejich zneužívání..

Výživa Irina Tikhomirova

Věřím, že produkty tohoto komplexu mohou být nahrazeny jakoukoli z jídel, pokud není příležitost připravit známé pokrmy. Tyto prostředky budou vhodné a oblíbené mezi lidmi, jejichž denní rutina vám neumožňuje jíst normálním způsobem. Celkově tedy můj názor na energetickou dietu je docela pozitivní..

Terapeut Anatoly Maltsev

Stanovisko врачей

Využijte výhody produktů z této řady, které nyní aktivně podporují výrobce. Ale já, stejně jako každý doktor, jsem se rozhodl seznámit se s kompozicí: na první pohled v něm nebyly nalezeny žádné nebezpečné látky. Při bližším zkoumání této problematiky jsem však upozornil na následující skutečnosti: v evropských zemích je přídavek guarové gumy na výrobky zakázán. Jakmile zákaz vstoupil v platnost, bylo nemožné najít produkty energetické diety. Proto osobně dospěji k závěru: skutečné složení výrobku se liší od deklarovaného výrobku. Proto bych nedoporučoval používat výrobky od tohoto výrobce.

Gastroenterolog Pavel Litvinov

Mnoho lidí mluví o možných zakázaných látkách v “Energetické dietě”, ale nikdo to nemůže dokázat. Prodejny prodávají velké množství produktů, které podle mého názoru mají také “špatné” skladby. Ale jen s touto skutečností je dosažení opravdu úžasných výsledků po pití koktejlů. Proto jsem pro ně.

Nutričníka Natalia Ionová

Před několika lety provedly výzkumná centra nezávislé vyšetření kvality produktů Energy Diet, které potvrdily obsah správného poměru látek ve směsích. Výsledek po pití je dobrý, kvalita je vědecky potvrzena – to znamená, že produkty mohou být použity ve vaší stravě..

Nutričníka Elena Suslova

Odpovědi tenčích čtenářů s ilustrativními fotografiemi

Během měsíce vypili koktejly. Současně ve stravě zůstaly oblíbené knedlíky, maso. Výsledek po měsíci použití: -6 kg. Pak šla na dovolenou, samozřejmě, že tam byly jak víno, tak kebab, kdo v takových chvílích myslí na stravu? Vrátil jsem se domů, s hrůzou se dostávám na váhy a další příjemné překvapení: nevrátil jsem se. Tak se ukázalo, že s pomocí výživy se zahrnutím koktejlů jsem zavedl metabolismus.

Foto Оксаны

Oksana, Moskva

Bylo slyšet spousta negativních recenzí o systému “Energetická dieta”. Ale chtěl jsem jen říct všem nespokojeným: “Přečtěte si pozorně pokyny. Není to jen jídlo, ale zdravé jídlo. ” Chtěla jsem ztratit nějakou váhu a zlepšit své zdraví. V důsledku toho jsem za 2,5 měsíce ztratil 8 kg a nejdůležitější bylo, že se zlepší moje spokojenost a je to 100 krát důležitější.

Foto Евгении

Evgenia, Syzran

Nakonec navrhujeme vidět zajímavé video k tomuto tématu: