Když hovoříme o ženách, pak pravděpodobně nebude osoba, která by se alespoň jednou v životě netrpěla dietou, a pak beznadějně mávla rukou za všechno – nepomůže!

A to je špatný závěr..

Žena на диете

Diety jsou účinné tím, že tím, že se vzdáváte některých potravin a přidáte další do stravy, můžete v krátké době očistit vaše tělo toxinů a začít mechanismus zdravého stravování a zdravého životního stylu, který by měl postupně přinést trávicí trakt zpět do normálu, a hmotnosti.

Ale nedostatek vůle a špatný zvyk opustit to, co bylo zahájeno v polovině (žádné výsledky po třech dnech), nechávají v počáteční fázi všechny dobré úmysly..

A pak, podle přísloví, začne peklo ve formě sebevinu a nespokojenosti se sebou..

Osvědčené účinné diety

Každý si sám vybírá a pak radí kamarádům – přítelkyni: soubor výrobků, počet dní věnovaných omezením, sporty, které by měly být doprovázeny každou stravou.

A tady – buďte opatrní, prosím.

Snížení веса с помощью яблокS tipy, buďte opatrní, protože každý organismus je individuální a nemůže být, že stejná strava (i když je stokrát účinná) pomáhá všem stejným.

Jedinou radou, která má právo na život, je poradit se s lékařem před zahájením radikální změny ve stravě..

Zjistěte, co bude pro vaše tělo prospěšné a jaké škody, zvolte nejoptimálnější z oblíbených metod a začněte.

  1. Vegetariánství. To ve skutečnosti není taková strava jako životní styl. Někteří lidé to vyznávají už léta a cítí se skvělí. To je jen maso, které jejich tělo již nevidí po dlouhém “setkání” s rostlinnými potravinami. Potřebné množství bílkovinných vegetariánů pochází z luštěnin a ořechů. Je velmi málo celoživotních stoupenců veganství. Lidé se nemohou popřít sami sebe některými oblíbenými produkty živočišného původu, jako je mléko a jeho deriváty..
  2. Pastva Nejvíce jemné a věrné techniky, protože vám dovoluje jíst všechno. Nebudete se ocitávat v bolestivé separaci se svými oblíbenými pokrmy, budete jednoduše jíst frakční a často, neumožňuje pocit hladu se objevit a zpomaluje produkci ghrelinového hormonu, který způsobuje chuť k jídlu.
  3. Japonská strava. Je založen na používání mořských produktů. Patří do kategorie expresních omezení. Zvláště milují ženy, které jsou zvyklí po dlouhé zimní relaxaci, aby se daly do pohybu během několika dní..
  4. Systémy obilovin. Nejběžnější jsou pohánka a rýže. Efektivní, rychle, tělo nepoškozuje. A, což je důležité v současné době krize – jeden z nejvíce rozpočtu, 2-3 balení obilovin stačí po celou dobu omezení.

Slyšíme příběh tanečníka, který byl na japonské stravě:

Podstata a nabídka populárních diet

Ve stravě není žádný nedůležitý.

Nejdůležitější momenty jsou však vstup a výstup z režimu omezení produktů..

To by mělo nastat hladce a pečlivě, odmítnutí přípravků a návrat k normální stravě netolerují ostrost.

Závěr – vstup do menu pro několik jídel – to by mělo být začátek a konec stravy.

Důležitým bodem a podporou účinnosti každé stravovací soustavy jsou sporty (stejné běžné ranní cviky, které většina z nás ignoruje a marně – za pár dní to dává úžasné výsledky) a pozitivní postoj.

Vezměte v úvahu všechny nuance, výhody a nevýhody výše uvedených diety, abyste si zvolili nejúčinnější.

Vegetariánství

Přechod на овощное питание

Je to dobré, protože dokonale čistí krev “nízkokvalitního” cholesterolu, normalizuje tlak a uvolňuje další kilo během pouhých dvou týdnů..

Nepochybnou nevýhodou je, že tělo neobdrží až osm důležitých aminokyselin přítomných ve zvířecích produktech..

Chcete-li ztratit 7 kg týdně s rostlinnými potravinami, musíte jíst kilogram šťavnaté zeleniny (zelí, squash, okurky) čerstvé nebo párované a půl kilo ovoce s minimem cukru (kyselé jablky, čerstvé hrušky, grapefruit) denně.

Pokud máte v noci nepohodlí v žaludku, můžete vypít sklenici kefíru.

Taková výživa přispívá k spalování tuků, ale často se nemůže používat dlouho..

A ujistěte se, že budete dodržovat pravidla výstupu: když se vrátíte do obvyklé stravy, musíte začít s obilovinami.

Žádné maso, žádné rudé kotlety: dva dny jen kaše, další dvě – kaše s vařeným kuřetem.

Pasoucí se strava

Pastva менюSkvělá volba pro ty, kteří nemohou tolerovat pocity hladu.

Jeho omezení může být nazýváno protažením – velmi pohodlnou a neinvazivní dietou.

Základním principem je zabránit příliš dlouhým intervalům mezi jídly, maximálně tři hodiny..

A ačkoli tato technika vypadá poněkud podivně a skládá se z konstantního snackingu, stále přispívá k úbytku hmotnosti..

Vyvinutý japonskými lékaři, velmi pečlivý a pečlivý ve výzkumu, a proto jim lze důvěřovat.

V průběhu dalších experimentů dospěli k závěru, že vývoj “hormonu chuti k jídlu” začíná bezprostředně po ukončení trávení..

Aby to bylo nepřetržité a že chuť k jídlu byla nepostřehnutelná, Japonci doporučili jíst trochu, ale často.

Japonský

Menu японской системы питанияNavrženo pro 13 dní nejpřísnějších menu..

To je krok vlevo, krok napravo je nepřijatelný – nejmenší odchylky “zabijou” účinek.

Poměr se skládá z mořských plodů, vařených vajec, salátů, ochucených máslem a skromného množství vařeného kuřete nebo hovězího masa.

Žádný z pokrmů nesmí být osolený.

Místo dezertu – slanou mletou kávu.

Při sledování takového jídla je každá šance zbavit se 3 až 5 kilo za týden..

Obilní stravy

Přísná verze podobné stravy – kaše na vodě.

Bez oleje, bez soli, bez drobného kusu masa.

A z toho můžeme jen trpět morálně..

Obr для похуденияTělo zůstává také v poraženém stavu – pohanka obsahuje spoustu vitaminů a minerálů, vyřeší funkci čističe od strusek.

Pravda, příliš nudné a monotónní – kvůli tomu nemůže stát.

Rýže také není šťastná rozmanitost, ale účinná.

Krupyatny diety pomáhají zhubnout na deset kilogramů doslova za dva týdny.

Lax možnosti zahrnují použití obilovin jako přílohu pro parní ryby nebo maso “bílé” odrůdy..

Recenze

Zde jsou některé recenze našich čtenářů, kteří zkontrolovali dietu, která opravdu pomáhá:

Nějak v předvečer letošního léta shromáždil jsem svou vůli do pěstí a rozhodl se vyzkoušet jednu z tvrdých diet – rýže. Měl jsem dost na týden. Každý den, vařený “pap” bez soli a bez koření. Rozmanitost spočívala v tom, že den rýže byl drobivý a den – slizký, tak – tak napůl spící.

Menu není moc potěšeno. Ale co bylo potěšení, když po třech dnech měřítka ukázala mínus čtyři kilogramy! Během celého období se podařilo zbavit deset. Cítil jsem lehkost v těle, čistotu zevnitř. Před touto letní sezónou opakuji. Radím vám, abyste ji jednou za rok používali – to stačí..

Anastasia o stravě rýže, 29 let

Tomato суп ГаспачоLehká polévka vám pomůže proniknout do Španělska přímo ve vaší kuchyni. Je snadné se připravit a je to dietní jídlo. Španělská rajčatová polévka Gazpacho – klasika na stole.

Olivový olej má mimořádné vlastnosti, dokáže omlazovat a dokonce přispívat k boji proti rakovině prsu. Kompletní seznam užitečných funkcí naleznete zde..

Je nepravděpodobné, že budete překvapeni, pokud zjistíte, že mrkev je bohatá na vitamíny a mikroelementy. A pravidelně jíte. Dobře! Ale vy nevíte přesně o všech svých vlastnostech, a proto v článku https://notefood.ru/produkty/top-poleznyh-produktov/poleznye-svojstva-morkovi-dlya-beremennyh-detej-i-muzhchin.html naši odborníci sdílejí s vaší znalostí s vámi.

Dvanáct extra kilogramů mi “dalo” mé těhotenství. Narodila jsem se ve věku 32 let a to, jak chápete, není 20 – metabolismus nenastává tak rychle. Nemám opravdu rád omezit sebe, tak jsem si vybral nejvíce věrné stravy. Výsledkem je šest měsíců minus dvanáct kilogramů..

Eugene o pastvě, 34 let

Když týdenní pikniky a kebaby mi přidaly takovou váhu, že se to už zdálo škaredé (i když tomu tak bylo, proč se to zdálo?) Rozhodla jsem se bojovat sama se se mnou a radikálně s masem – vegetariánství.

Nebudu se skrývat, pro mě, masoře, bylo to velmi těžké. Začal jsem svou stravu přesně v první den Velkého půlměsíce a trpěl týden bez plnohodnotného bílkovinného jídla. A pak se stáhl. Jezte více ořechů, fazolí a červené řepy, což je velmi užitečné pro odstranění strusky. To dalo výsledek. Po prvním a mínus deseti jsem se bral vážně. Přiznávám vegetariánství neustále. A vážím ideální 53 kilogramů. To je po hrozných 73. letech.

Rozdíl ve fotografii je přiložen:

Foto до Foto после

Anna o vegetariánské stravě, 30 let

Dodržování pravidel

Během každé stravy pijte spoustu tekutin, nejlépe přírodní domácí šťávy nebo zelený čaj, který aktivuje metabolické procesy..

Perfektní odvar z rozmarýnu.

Povinná cvičení.

Sporty, a to i ve formě nejjednodušších cvičení ze školního vzdělávacího programu ve fyzické výchově, mohou dělat zázraky.

Než se omezujete na jídlo, pečlivě zvažte možnosti svého těla..

Je schopen odolat?

Další recenze videa o hubnutí na pohanky: