K dnešnímu dni je jedním z nejúčinnějších energetických systémů pro rychlou hubnutí Simeons Diet s Anat Stern. Získala tak originální jméno díky svému prvnímu tvůrci, stejně jako ženě, která po letech oživila a vylepšila tento nápad..

Dr. Albert Simeons žil v hlavním městě Itálie, kde pracoval na populární soukromé klinice, jejíž kontingent byl pouze bohatý..

Zvláštní диета питания Симеонса с Анат Штерн

Cílem klinické praxe bylo umožnit jim v krátké době zhubnout, aniž by jim to způsobilo vážné poškození zdraví..

Během práce se svými pacienty si Albert Simeons vyvíjel svou vlastní teorii nadváhy, stejně jako jedinečnou stravu pro svou ztrátu. V důsledku toho se mu podařilo dospět k závěrům, které obrátily ostatní teorie o obezitě nahoře..

Podle něj proces získávání nadváhy v žádném případě nezáleží na samotném lidem, i když preferují konzumovat více potravin než potřebují.

Dietovníci té doby nesouhlasili s Albertem Simeonsem, a proto ve 20. století nevzali lékaře vážně.

Nicméně, po smrti dr. Anat Sternové, prošla dietou Simeons, díky níž se nejen podařilo zbavit se dalších kilogramů, ale také udržet se v dobré kondici dodnes.

Pevně ​​rozhodla, že strava vyvinutá Albertem Simeonsem by měla být známa tolika lidem, kteří chtějí zhubnout..

Podstata metody Simeons a Anat Stern

Studie Alberta Simeonse má původní název “Libry a palce: nový přístup k obezitě”. K dnešnímu dni se můžete seznámit s tím pomocí Internetu..

Studoval vlastnosti těla, Simeons přišel k ohromujícím závěrům ohledně lidského podkožního tuku. Navrhl, že existují tři typy tukových ložisek, které nezávisí na sobě:

Tuk

 1. Tuk, který se nachází mezi lidskými orgány a tvoří mezi nimi jakýsi “polštář”;
 2. Tuk, který je zdrojem zdrojů energie;
 3. Rezervy tuku, které se tělo v těle hromadí v případě hladových dnů.

Druhý typ tuku je velmi tuk, který na obrázku vypadá tak nestranně. Je vidět v podpaží, vnitřní a vnější stehna, břicho atd..

Faktem je, že lidské tělo má vzpomínku, protože ví, jak těžké bylo, aby lidé našli potravu během války nebo hladomoru. To je důvod, proč odkládá tukové rezervy..

Na základě tohoto předpokladu se lékař rozhodl, že hlavním úkolem každého nutričního systému je zbavit se “špatného” tuku. Mělo by se tak dělat, aby tělo od něj získalo energii.

Albert Simeons si vybral choriový gonadotropin jako látku působící na “špatný tuk”. Tato látka působí jako hormon, který lze u lidí nalézt pod názvem “těhotenský hormon”. To je způsobeno skutečností, že tělová látka produkuje tělo pouze těhotným ženám..

Podle vývojáře by hormon měl pomáhat při spalování tukových ložisek na genetické úrovni, protože lidé, kteří ho užívají, se budou moci zbavit 15 kg měsíčně. Pouze v kombinaci s vhodnou stravou..

Bohužel není možné koupit HCG bez lékařského předpisu od lékařů v městských lékárnách. Je možné jej objednat na oficiálních stránkách stravy Simeons a Anat Stern. Měl by být spotřebován uvnitř, jen spoléhat se na přísné pokyny..

Dalším principem metody Simeonů je strava, kterou rozdělil na čtyři kroky.

Prvním krokem stravy je připravit tělo na jeho průchod. Je důležité vyčistit tělo toxických látek, strusky a výkalů. Můžete to udělat tím, že strávíte půst na vodě, ovoce, bobule, zeleninu a zeleninu. Tato fáze stravy by měla být dokončena za 1-2 dny.

Druhá fáze průchodu stravy je rozdělena do tří kroků:

 1. Cílem prvního kroku je nudné vysokokalorické pokrmy. Abyste to dosáhli, měli byste jíst co nejvíce a kalorií a také vypít hormon HCG na základě pokynů pro použití. První krok trvá dva dny;
 2. Během druhého kroku je nutné ostře spálit nahromaděný tuk. Současně je nutné pokračovat v užívání hormonu a přejít na dietu sestávající z autorizovaných přípravků. Druhý krok by měl být tři týdny nebo déle, pokud je opravdu hodně nadváhy;
 3. Ve třetím kroku musíme tělo zbavit hormonu, ale současně jíst v souladu s druhým krokem. Krok trvání – tři dny.

Etapy диетыTřetí fáze stravy Simeons je 21 dní, její úkolem je dlouhodobě zajistit výsledek.

Je nutné postupně vyjít z jídelníčku a vrátit se k obvyklému způsobu stravování, ale je důležité, aby nebyla konzumována škrobová jídla a nepřesahovala denní příjem kalorií za ztrátu hmotnosti (až do roku 1800).

Konečná fáze výživy Simeonů s Anat Sternem je zaměřena na regeneraci těla. Je nezbytné diverzifikovat stravovací sacharidové potraviny, ale postupně je zavádět do stravy.

Během prvního týdne fáze je třeba jíst pouze jeden výrobek obsahující škrobové sacharidy, během druhého – dva takové výrobky a od třetího týdne je možné konzumovat v požadovaném množství.

Klady a zápory

Dr. Albert Simeons věřil, že předmět jeho hloubkové studie je použitelný pro všechny, bez ohledu na věkovou kategorii a pohlaví. Jeho vývoj může odhalit následující výhody:

 • Díky tomuto potravinovému systému se můžete zbavit nadměrné hmotnosti ve velmi krátkém čase;
 • Použití hCG vede k tomu, že pocit hladu a letargie zmizí;
 • Sledujete dietu co nejpřesněji, můžete zhubnout jednou za život.
 • Metabolické procesy těla se obnovují a pracují rychleji;
 • S průchodem stravy zmizí nutnost intenzivního nasazení v posilovně.

Nicméně, jakýkoli napájecí systém má své nedokonalosti. Za prvé, prodej a užívání hormonu hCG je již v mnoha zemích, včetně Ruska, zakázáno. Podle lékařů může jeho použití vést k nevratným účinkům..

Například výskyt nádorů špatné kvality, zvýšená aktivita vaječníků u žen atd. Za druhé, v procesu podávání stravy tělo nedostává všechny látky a stopové prvky, které potřebuje, a výživa ve stádiích se stává přerušovanou.

Kontraindikace

Obecně platí, že výživa Simeons a Anat Stern nemá žádné závažné kontraindikace, ale nemůže být schválena v následujících případech:

 1. Přítomnost chronických onemocnění;
 2. Každodenní užívání všech léků.

Dieta neobsahuje obecný seznam zakázaných a povolených potravin, ale ve druhém stádiu by měly jíst takové potraviny:

 • Čaj, káva a deriváty nápoje bez cukru (mohou být se sladidlem);
 • Nejvýše 100 gramů bílkovinných výrobků denně (maso, ryby, tvaroh, vejce atd.);
 • Ne více než 150 gramů zeleniny a bylin denně;
 • Nejvýše 150 gramů ovoce;
 • Ne více než 40 g sacharidů (toast).

Simeons dietní menu s Anat Sternem

Dieta питания

Ve druhé a třetí fázi stravy by se měl řídit určitým energetickým systémem:

 1. Při prvním jídle můžete vypít šálek čaje nebo kávy bez sladidel;
 2. Oběd by měl obsahovat bílkoviny a zeleninu, zatímco je důležité udržet denní příjem kalorií, jak je popsáno výše;
 3. Při večeři byste měli znovu konzumovat bílkoviny a zeleninu ve stejném poměru. Ovoce a toasty mohou být během dne konzumovány mezi hlavními jídly, hlavní věcí není překročení příjmu kalorií. Není možné kombinovat uhlohydráty a ovoce navzájem v jednom jídle.

Můžete si tedy vytvořit týdenní dietní dietu Simeons:

Po
Snídaně Černý čaj bez přísad 1 šálek
Oběd Vařené maso z telecího masa

Cherry tomatoes

Listy hlávkového salátu

50 g

3 kusy.

2 kusy.

Snack Jablko 1 ks.
W
Snídaně Přírodní káva bez přísad 1 šálek
Oběd Vařené kuřecí maso

Okurky

Zeleň

50 g

2 kusy.

1 svazku

Snack Orange 1 kus
St
Snídaně Černý čaj s lžící odstředěného mléka 1 šálek
Oběd Vařené maso pollo

Listy hlávkového salátu

50 g

3 kusy.

Snack Hruška 1 ks.
Th
Snídaně Přírodní káva s lžící smetany s nízkým obsahem tuku 1 šálek
Oběd Vařené maso z tuňáka

Bílé zelí

Zeleň

50 g

2 listy

1 svazku

Snack Grapefruit 1 ks.
Pátek
Snídaně Černý čaj se sladidlem 1 šálek
Oběd Vařené mušle

Ředkvičky

50 g

2 kusy.

Snack Jahody 6 kusů.
So
Snídaně Přírodní káva s lžící odstředěného mléka 1 šálek
Oběd Vařené krevety bez soli

Červené zelí

Zeleň

50 g

2 listy

1 svazku

Snack Kiwi 2 kusy.
Slunce
Snídaně Černý čaj bez přísad 1 šálek
Oběd Tvarohový sýr

Parní špargle

50 g

½ šálku

Snack Persimmon 1 ks.

Nabídka večeře zahrnuje stejné produkty a jejich množství jako obědové menu..

Pilulky Ксеникал для похуденияFarmaceutické pilulky na hubnutí Xenical: vlastnosti, pokyny, recenze. Přečtěte si další recenzi drogy, která se potýká s extra kilo..

A tady řekneme o “kontrole chuti turboslimu”. Věnujte pozornost recenzím.

Zde se dozvíte o výhodách pšeničných klíčků. Zde naleznete pokyny v článku o tom, jak je vyklíčit sami..

Jak se dostat ven z stravy, možný výsledek

Dr. Albert Simeons nehovořil o tom, jak se dostat ze stravy. Koneckonců, jeho potravinový systém se skládá ze čtyř po sobě jdoucích kroků a poslední kroky jsou zaměřeny na obnovu těla a jeho postupné návrat do obvyklé stravy..

Proto by opuštění stravy mělo být v souladu s obecnými doporučeními. Znamená to, že na výrobky, jejichž spotřebu dříve nebyly povoleny, se prudce nepostřehovaly a také aby se vypila víc kapaliny. Můžete také vyřešit výsledek sportováním.

Recenze

Ne všichni se vyrovnali, aby nedošlo k vykolení při podávání stravy, ale ti, kteří je předali, jsou skutečně spokojeni s výsledky..

Zvažoval jsem 65 kilogramů (u 170), když jsem se rozhodl zhubnout. Hmotnost je docela normální, zbavit se by mělo být snadné. Z důvodu zájmu začala studovat metodiku Simeona a Anata Sterna. Nedopustit se tak přísné stravy bylo nesmírně obtížné. Ale po tom všem jsem ztratil až 52 kilogramů. Teď jsem úplně spokojen s mou štíhlou postavou a co je nejdůležitější, váha nebyla za rok vrácena, ačkoli jedu jako obvykle!

Foto Розы

Rose, 42 let

Ztratil jsem 11 kilogramů za 40 dní. Kdo by si myslel, že za něco víc než měsíc, můžete být tak transformováni! Nyní moji přátelé a kolegové sotva rozpoznávají mě, proto doporučuji všem!

Daria, 35 let

Tak lze vyvodit následující závěry o stravě Simeonů s Anat Sternem:

 • Pomáhá zhubnout ve velmi krátkém čase;
 • Skládá se ze čtyř kroků;
 • Na základě teorie, která naznačuje, že existují 3 různé typy tělesného tuku;
 • Má minimální kontraindikace.