Co potřebujete jíst, abyste zhubla: odpovědi odborníků na věčnou otázku

Do 21. století se nahromadilo mnoho různých stravovacích návyků, a to jak pro hubnutí, tak pro zotavení. Ale lidé jsou posedlí správnou výživou. Teď všichni aktivně sledují, že položí do talíře.

Takový systém stravování je také vhodný pro osoby trpící nadváhou a lékaři říkají, že je to nejbezpečnější a nejúčinnější způsob, jak se rozloučit s nenávistnými kilogramy..

Výběr правильной еды для похудения

Tak co je to tajemství? Co musíte jíst, abyste zhubla?

Vitamíny ve stravě pro hubnutí

Každý člověk potřebuje vitamíny pro krásu, zdraví a ztrátu váhy. Zahrnují mnoho metabolických procesů, odstraňují odpad a zlepšují pohodu..

Zvažte nejdůležitější:

 1. Vitamin C. Pomáhá metabolizmu. Podílí se na ztrátě tuku;
 2. Vitamíny skupiny B. Odpovídá za činnost střev. Udržujte emoční rovnováhu. A co je nejdůležitější, přenášejí energii skrze tkáně;
 3. Vitamin D. Výrazně otupuje pocit hladu;
 4. Pektin. Monitoruje normální funkci střeva a čistí ho před třením.
Vitamíny nemohou být produkovány samostatně v těle. Proto je nutné vyvážit stravu pro vitamíny a minerály..

Také v lékárnách prodávají komplexy potravinářských přídatných látek, které obsahují obrovské množství nezbytných vitaminů. Obraťte se na svého lékaře před použitím..

Co se chystá zhubnout: seznam produktů, které vyřeší tento problém

Díky výzkumu můžete snadno říct, jaké potraviny pomohou zlepšit tělo, což urychluje metabolismus a pomáhá při hubnutí. Samozřejmě s nadváhou.

Jídlo je:

 1. Kyselé mléčné výrobky. Takový jako kefír, ryazhenka, jogurt, tang, airan. V této skupině jsou zahrnuty sýry a tvarovky, ale je důležité zvolit jejich odrůdy s nízkým obsahem tuku;
 2. Polévky na rostlinné nebo vedlejší vývar;
 3. Nízkotučné odrůdy masa a ryb;
 4. Koření ve formě česneku, cibule a zeleniny;
 5. Zelenina;
 6. Ovoce a bobule;
 7. Zdravé tuky – olivový olej, lněné semínko, kokosový olej;
 8. Žitný chléb;
 9. Zelený čaj a minerální voda;
 10. Vejce;
 11. Citrus;
 12. Kashi.

Vhodné продукты

Je obtížné hladovět s tak různorodým množstvím zdravých potravin. Hlavní věcí je vybrat vysoce kvalitní potraviny bez chemických přísad..

Úplně z tuku není nutné odmítat. Je třeba vyloučit pouze škodlivé, zbytečné tělo, které obsahuje velké množství cholesterolu. Jedná se o masné maso, ledviny, játra, mozky, žloutek. Mastné ryby mohou být konzumovány jednou týdně, protože se skládají ze zdravých tuků..

Je vhodnější vařit pro pár, stejně jako vařit, vařit, pečeme. Mělo by se vyvarovat smažení, kouření, solení.

Sůl v malých množstvích je užitečná, ale její vysoký obsah uchovává vodu v tkáních. To vede k edému a následně k obezitě.

Negativní kalorie – to, co potřebujete!

Každý produkt nese svou kalorickou hodnotu, která se spotřebovává, jako energii pro všechny procesy. Ale existují prvky, ve kterých je negativní, tzn. Pro trávení, spotřebovává se několikrát více energie než kalorie získané jedením. Ukazuje se, že při jídle se vypalují i ​​kalorie..

Zde je to “kouzelný” seznam:

Několik видов капусты

 • Cucumber;
 • Daikon;
 • Různé druhy zelí (bílá, karfiol, brokolice);
 • Řepa;
 • Chřest;
 • Celer;
 • Bulharský pepř a chilli;
 • Salát, řepkový salát;
 • Squash;
 • Cuketa, cuketa;
 • Pampeliška;
 • Endive;
 • Rukola;
 • Bow;
 • Ředkvičky;
 • Špenát, šťovík, rebarbora;
 • Řepka;
 • Lilek;
 • Jablko;
 • Citron, mandarinka, grapefruit;
 • Maliny, brusinky, jahody;
 • Mango, papája, ananas;
 • Zázvor, hořčice, skořice, kopr, kmín, koriandr;
 • Řasy;
 • Houby.
Protein-sacharidy чередованиеOblíbené střídání bílkovin-sacharidů jako způsob, jak sníst sny. Vyzkoušejte to a vy!

Naučte se vše o kávu Turboslim pro hubnutí zde, a co je nejdůležitější – recenze lidí.

Slyšeli jste něco o čtení? Ne? Pak si přečtěte tento článek, protože pod tímto překrásným slovem se skrývá efektivní opatření, která je dost zvláštní, pokud jde o hubnutí.

Pokud kombinujete ve stravě obou předchozího seznamu, můžete se zbavit bez hladovění. Úbytek hmotnosti bude nejen chutný a pestrý, ale také obohacený o vitamíny..

Týdenní zvýšení hmotnosti

Co potřebujete jíst, abyste rychle zhubli během týdne? Kromě potravin, které nesou kalorií se znaménkem mínus, existuje posilující metabolismus. Díky tomu tuk spaluje několikrát rychleji..

Například jíst 2 grapefruity denně, po dobu jednoho týdne je možné ztratit až 2 kg, aniž byste se chtěli věnovat konkrétně dietě a vyčerpávajícímu fyzickému namáhání..

Přírodní hořáky na tuky:

 • Krupice (pohanka, ovesné vločky);
 • Ovoce (grapefruit, jablko, citron, kiwi, ananas);
 • Zelenina (zelí, chřestové boby);
 • Bílkoviny (libové maso a ryby, vejce, mořské plody);
 • Koření (vše horké, česnek, skořice, zázvor).
Chtěl jsem také říct o vodě. Čistá voda odstraňuje strusky a toxiny, zlepšuje celkový stav těla..

Příprava čaje na spalování tuku, aby zhubla v žaludku a v celém těle:

 1. Vaří zelený čaj;
 2. Přidejte zázvor a citron, žádné sladidla;
 3. Máme lahodný a zdravý nápoj.

Ztráta hmotnosti láká přírodní tukové hořáky, protože eliminuje důležitost užívání syntetických přísad pro hubnutí.

Výživa před tréninkem při hubnutí

Co musíte jíst před cvičením, abyste zhubla? Ukazuje se, že je třeba přemýšlet o výživě ve fyzicky aktivních dnech. Existuje mnoho odstínů. Analyzujeme důležité pro hubnutí.

Cvičení jsou kardio a síla. Kardio působí na spalování tuku, ale pracuje pouze během cvičení. Síla rozvíjí svaly a účinek trvá 24 hodin, protože pro růst svalů potřebujete více energie než nepracující.

Nejplodnější cvičení jsou ráno na prázdném žaludku. Vzhledem k tomu, že podkožní tuk se okamžitě zapne a přeměňuje na energii, a pokud se jedná o třídu po jídle, nejprve se použije glukosa extrahovaná z výživy.

Pokud se však kurzy neuskuteční ráno, potřebujete 1 – 1,5 hodiny před cvičením, jíst složité sacharidy. Jedná se o kaši a těstoviny z tvrdé pšenice..

Příležitost nebylo jíst, jak? Po dobu 30 minut jíst jednoduché sacharidy. Pro ostrý skok v krvi. Díky tomuto zvýšení výkonu. Ale nemělo by to být dort, zmrzlina a koláče. Může jít o ovoce, ořechy.

Ráno se nemůžete zabývat prázdným žaludkem? Použijte metodu popsanou výše nebo jíst kaše a cvičit po 1 – 1,5 hodiny.

Nejezte protein před školní docházkou.

Potraviny po cvičení

Potraviny после тренировкиStejně důležité je vědět, co jíst po cvičení. Ovlivňuje kvalitu svalů..

Ihned po cvičení nemůžete jíst. Potřebujete počkat nějakou dobu. Optimálně 20 minut. Prostě nestrachujte hladem a čas strávený tréninkem bude zbytečný.

Pokud by třídy byly síly, pak většina by měla být bílkovina a trochu méně než polovina složek složitých sacharidů.

Pokud kardio cvičíme, dáváme přednost sacharidům a méně než polovině bílkovin.

Jak jíst: zásady a rady

Pozornost by měla být věnována nejen kvalitě potravin, ale také dalším aspektům. Kolik jíst? V kolik hodin? Proč tento nebo ten produkt ve stravě? Mnoho výrobků je nejen nepoužitelné, ale také škodlivé. Metabolické procesy, jako konzistence příjmu potravy..

 1. Jeme zároveň. Snídaně nejpozději 1 hodinu po probuzení. Další intervaly se pohybují od 2 do 3 hodin. Poslední večeře 3-4 hodiny před spaním;
 2. Strava by měla být nejméně 5-6. Čím více, tím lépe, ale v malých částech av souladu s odstavcem 1;
 3. Užijte si. Naučte se jíst bez cizího hluku, ve formě televize, rádia a počítače. Neberte telefon. Kousky pečlivě rozdrťte, cítíte každou chuť;
 4. Napijeme vodu v množství 30 ml na 1 kg hmotnosti;
 5. Jezte více potravin bohatých na vlákniny. To pomáhá očistit tělo a štíhlý. Vlákno se nachází v přírodních produktech (zelenina a ovoce). Buďte opatrní s ovocem, koneckonců to jsou jednoduché sacharidy. Je lepší je používat před 16:00. Ale zelenina v jakémkoliv množství. Je skvělé, pokud se každé jídlo bude zelenina vařit schváleným způsobem nebo čerstvá;
 6. Fyziologický objem žaludku 250 ml, jednoduché sklo. U obézních lidí je to obvykle protáhlé, ale je nutné překonat sebe a jíst nejvýše 250 gramů na jedno sednutí;
 7. Oblíbené poškození zcela vyloučí. Dopřejte se jednou týdně čokoládou nebo jednou za měsíc s dortem. Vyberte schéma, které vám pomůže neporušit. Věděl jsem, že na konci týdne by bylo možné něco trochu víc povolit, už v noci už nechci spěchat. Nejlepší ze všeho je, jestli je to ranní jídlo, aby měl čas na vypalování občerstvení před spánkem;
 8. Všechna nebezpečí lze vyměnit. Recepty jsou široce dostupné. Příznivci správné výživy dlouho nahradili pečivo, majonézu a sladkosti s přínosy pro zdraví. Kromě toho, aniž by se dostalo chuti;
 9. Použijte schéma: snídaně – komplexní uhlohydráty; oběd – komplexní uhlohydráty, vlákniny a bílkoviny; večeře – bílkoviny a vlákniny.

Chudnutí с правильными продуктами

Mezi jídly, občerstvením mohou být ořechy, ovoce, zelenina nebo bílkoviny. Jeden z výše uvedených nebo kombinace. Například salát a kuřecí maso, ale občerstvení na 150 gramů.

Tyto zásady je třeba dodržovat, aby tělo správně fungovalo a nemyslelo si, že se děje něco nepřirozeného, ​​a je nutné, aby se.

Závěrem si vzpomeňme minulost:

 • Vitamíny, minerály, mikro a makronutrienty jsou důležité pro hubnutí a zdraví. Stojí za vyšetření vašeho jídla, abyste zjistili, zda je přípravek přínosný, nebo zda může být nahrazen nebo dokonce zcela vyloučen;
 • Potřebujete učinit svou strava užitečných produktů, které jsou uvedeny v článku. To pomůže a zlepší tělo zařízení, a spalovat tuk rychleji;
 • Je třeba se zapojit do fyzické aktivity, zatímco před tréninkem použijte buď složité sacharidy, nebo rychle, určující čas pro cvičení;
 • Po tréninku nemáte hodinu. Dále se podíváme na typ aktivity, kardio – více sacharidů, energie – protein převládá;
 • Jídlo by mělo být časté a malé. Sledujte přestávky mezi nimi;
 • Je nutné jíst více zeleniny a ovoce, ale také nevylučovat škodu v přiměřených množstvích;
 • Nezapomeňte na tekutiny.

Obecně, podívejte se na své zdraví a pohodu. Tělo bude vždy říkat, jak to jíst. Poraďte se s lékařem.

!

Loading...