Blokátor kalorií fáze 2 je doplňkem stravy, který nesouvisí s kohortem léků, s dostupností výrobních zařízení v Rusku.

Drug "Блокатор калорий Фаза 2"

Dnes se rychle získává popularita, takže se podívejme podrobně na složení, účinnost, pravidla pro užívání blokátoru, poskytujeme skutečné recenze lékařů a obyčejných spotřebitelů..

Složení a princip činnosti

Základem blokování kalorií “fáze 2” je bílý extrakt z bobů. Tento prvek může výrazně snížit aktivitu důležitého enzymu trávicího systému – alfa-amylázy.

Alfa-amyláza je enzym zodpovědný za rozklad komplexních sacharidů. V důsledku tohoto dopadu se tvoří jednoduchá sacharosa, která se snadno vstřebává a je jedním z hlavních zdrojů kalorií. Výsledkem je, že komplexní sacharidy, které nejsou vystaveny zkoušenému enzymu, se v organismu uvolňují téměř beze změny..

Člověk dostane co chce – různé potraviny s nízkým obsahem kalorií.

Přídavnou látkou je Fibergam B. Dietní vláknina získaná z akákové pryskyřice. Velmi dlouho se používá v potravinářském průmyslu západních zemí.

Bez štěpení vstupuje do tlustého střeva, kde udržuje normální mikroflóru. Proto je takový nepříjemný jev jako je průjem při užívání nového nebo těžkého jídla vyloučen..

Návod k použití, kontraindikace a nežádoucí účinky

Vzhledem k tomu, že lék není droga, lékárna nebude vyžadovat předpis na to. Rovněž není obtížné používat – výrobce doporučuje 2 tablety 3krát denně s jídlem..

Doba trvání kurzu – měsíc. Recepce se může opakovat po celý rok, ale před tím je vhodné konzultovat lékaře..

ObezitaIndikace:

 1. Obezita různých stupňů;
 2. Diabetes mellitus;
 3. Nemoci pohybového aparátu;
 4. Pomáhá udržovat terapeutickou dietu (umožňuje výrazně rozšířit stravu, snížit negativní psychologický a fyzický účinek nuceného zadržování v potravinách).

Kontraindikace:

 • Individuální intolerance ke složkám léčiva;
 • Těhotenství;
 • Doba kojení;
 • Děti do 18 let. Vstupné je možné, ale dávkování a trvání kurzu je zvoleno individuálně lékařem..

Nežádoucí účinky používání blokátoru kalorií Phase 2:

 • Břišní distenze;
 • Zvýšená tvorba plynu v zažívacím systému;
 • Ve vzácných případech, průjem;
 • Alergické reakce.

Tyto jevy se vyskytují extrémně vzácně, pokud se objeví, mělo by být užívání doplňku “fáze 2” zastaveno. Pokračujte v kurzu s lékařem.

Fraktální питание для похуденияPopulární částečná výživa pro hubnutí: zásady, menu za měsíc a recenze. Naučte se vše o tom!

Zajímavou stravu vyvinul Dr. Simeons, který popularizoval Anat Stern. Další informace naleznete zde. Pro mnohé tyto techniky pomohly zapomenout na nadváhu..

A zde se můžete naučit, jak užívat tablety Goldline pro hubnutí, stejně jako recenze ženských čtenářů, kteří již zkoušeli svůj vliv na sebe..

Formulář uvolnění, cena a nárokovaná účinnost

Blokátor kalorií “fáze 2” je k dispozici ve formě tablet o obsahu 40, 60 a 120 kusů, balených v plastové lahvičce s kartonovým obalem..

Specifikace ceny (při průměrné ceně lékáren v Moskvě):

 1. Tablety 440 miligramů, 40 kusů na balení – 370 rublů;
 2. Pilulka 440 miligramů, 120 kusů – 900 rublů;
 3. Tableta o hmotnosti 500 miligramů, 60 kusů – z 1800 rublů. Tuto kategorii našla pouze americká společnost, takže cena je mnohem vyšší než u domácích protějšků..
Jaká je účinnost přísady podle výrobce? Vývojáři tvrdí, že blokátor kalorií fáze 2 je schopen udržovat 75% komplexních sacharidů ve stravě..

Je však třeba poznamenat, že vliv na další dva hlavní enzymy není vůbec, proto při ztrátě hmotnosti je nutné omezit spotřebu jiných druhů potravin..

Pro informaci: strava obyčejné osoby je 35% složené ze složitých sacharidů. Zbylé 75% kalorií konzumovaných s jinými druhy potravin..

Recenze

Poskytujeme skutečné recenze od lékařů a obyčejných spotřebitelů, kteří vám pomohou rozhodnout, zda použít blokátor kalorií “fáze 2” nebo ne..

Stanovisko lékařů

Lidé se ke mně pravidelně setkávají s různými onemocněními žaludku a pankreatu, které vznikají při vyčerpávajícím užívání všech druhů stravy. Obzvláště nebezpečné pro tělo jsou takzvané mono-diety, které recepty na internetu rozvedly mnoho. Proto jsem pouze pro použití doplňků, které vám umožní udržet kompletní stravu pro snížení hmotnosti, a tím udržet normální fungování žaludku. Doporučuji však, abyste před použitím konzultovali s odborníkem na kontraindikace, jinak může nejbezpečnější složení přípravku způsobit vážné zdravotní následky..

Evgenia Ivanova, gastroenterolog

Recenze врачей и худеющих

Podle povahy mé práce se často zabývám lidmi s nadváhou. Většina z nich je přesvědčena, že důvodem je porušení metabolických procesů, nikoliv jídla a malého mobilního životního stylu. To se někdy vyskytuje, ale mnohem méně často než pacienti chtějí. Začínám komplexní léčbu obezity prostou dietou. V tomto případě předepisuji (jestliže kontraindikace nezasahují) blokátor kalorií “fáze 2”. To vám umožní výrazně snížit účinek narušení pacienta (počáteční fáze znamená pravidelný odchod z stravy, protože to není smutné), dovoluje člověku znovu znovu sestavit hladce a bez psychologických problémů.

Kateřina Mazurová, endokrinolog

Používám biologickou přísadu “Fáze 2” jako doplněk vyvinuté stravy poměrně často. Praxe ukazuje, že lék je zvláště účinný v případě potřeby, ztrácí zhruba 10 liber. V tomto případě proces běží hladce, výsledek je dosažen za jeden nebo dva měsíce s úspornou stravou, normální motorickou aktivitou. Stojí za zmínku, že přípravek není vhodný pro všechny, proto se při výskytu nežádoucích účinků vždy doporučuji, abyste přestali užívat pilulky, někdy snížit dávkování na jednu pilulku 3krát denně může pomoci.

Elena Permyaková, odborník na výživu

Recenze spotřebitelů

Od raného věku jsem byl docela dobře krmeným dítětem, moje babička nikdy neodmítla žádné sladkosti. Ale škola začala mít velký problém a ve věku většiny jsem se rozhodl úplně a neodvolatelně zhubnout. Jaké diety jsem se nesnažil, ale účinek byl vždy krátkodobý, nemohl jsem dlouho zhubnout. Někde po dosažení věku 25 let jsem se nakonec obrátil na profesionálního odborníka na výživu. Specialista vyvinul dietu pro mne, doporučil dobrý trenér fitness a předepsal blokátor kalorií fáze 2 jako aditivum. Všechny výživové doplňky byly vždy negativní, ale droga stále dosáhla. Tělo reagovalo na pilulky normálně, takže byly opilé po dobu jednoho měsíce. Stalo se tak, že byl několikrát porušován režim stravy, ale kvůli mému velkému úžasu neměl žádný negativní vliv na proces zbavování se dalších kilogramů. Sada opatření mě postupně přivedla do normální podoby, ale v počáteční fázi přísada pomohla hodně. Lék není zázračný lék, ale může opravdu pomoci.

Foto Татьяны

Tatyana Astafieva, 30 let, Volgograd

Po porodu jsem se nikdy nemohl vrátit ke své obvyklé hmotnosti, a tak jsem začal aktivně hledat prostředky, jak zhubnout. Přátelé informovali Fáze 2 o blokování kalorií. Krtek, který je zcela přirozený, může skutečně pomoci bez poškození zdraví. S velkým nadšením jsem koupil láhev, zatímco cena se zdála být dost rozumná. Dostala přesně pokyny, ale pak přišla zklamání. Bolest žaludku, pálení žáhy začalo. Nepřestával jsem pil pilulky, ale důsledky se zhoršovaly – křeče se objevily v dolní části břicha, začal průjm. Možná, samozřejmě, jsem tak nešťastná, ale dříve nebyly žádné specifické stížnosti na trávení. Takže nemohu říci nic dobrého o biologické přísadě..

Natalya Guzey, 33 let, Krasnodar

Během své mládí jsem nikdy neměl sedět na dietě, protože jsem netrpěl nadváhou. Ale s věkem se všechno změnilo. Přišli k lékařům – rozšiřují své ruce, přirozený proces, nic se nedá dělat. Rozhodl jsem se bojovat sám. Četl jsem o blokátoru, koupil ho a začal se aktivně uplatňovat. Za první měsíc jsem ztratil 5 kilogramů, pak jsem zopakoval kurz v průběhu času a znovu jsem klesl o několik liber. V samotném jídle je trochu omezené, ale není podstatné. Jediná věc – přestala pít sladký čaj několikrát denně. Měla také ráda zlato, ale také muselo být téměř zcela opuštěno. Teď se cítím dobře, vypadám hezky. Negativní jevy se nevyskytovaly, takže mohu s čistým svědomím doporučit užívání blokátoru kalorií “fáze 2” pro snížení tělesné hmotnosti.

Foto Марии

Maria Shalan, 42, Krasnojarsk